מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

תזונאית קלינית

אם אתם סובלים ממחלה כרונית או מתחלואה כפולה (מספר מחלות יחד), אם אתם מתקשים לשמור על משקל גוף תקין או סובלים מבעיות במערכת העיכול, אם גם אתם מאמינים שקיים קשר חזק בין תזונה ובריאות – אנו ממליצים לכם לפנות לאחת מהתזונאיות שלנו בRestart Therapy- לייעוץ תזונתי מקצועי ומותאם באופן אישי למצב הרפואי, לצרכים ולרצונות שלכם!

מהי תזונאית קלינית?

תזונאית קלינית היא בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה אשר עברה הכשרה מקצועית (“סטאז”) של חצי שנה במסגרת בית חולים או הקהילה, ועברה מבחן ממשלתי אשר הקנה לה רישיון עבודה ממשרד הבריאות שנקרא “תעודת תזונאי דיאטן”. בבואכם לייעוץ תזונתי אצל דיאטנית קלינית, חשוב מאוד לוודא שהיא אכן מוסמכת ובעלת רישיון משרד הבריאות.

כל התזונאיות אשר עובדות בRestart Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.
בעידן בו אנשים נחשפים לכל כך הרבה אינפורמציה במדיות השונות, מידע שלעתים סותר או חלילה מטעה (דיסאינפורמציה), התזונאית היא הסמכות להתייעץ איתה בנושא תזונה.

ייעוץ תזונתי מותאם באופן אישי למחלה או פציעה ממנה אתם סובלים

כל תזונאית קלינית רוכשת במהלך לימודיה ידע במדעי החיים ובחלק מתחומי הרפואה, כגון ביוכימיה, ביולוגיה, גנטיקה, פתולוגיה של מחלות, פרמקולוגיה ועוד, שמהווים את הבסיס הביולוגי לתפקיד שהתזונה ממלאת בגוף במצבי בריאות וחולי.
מצב תזונתי תקין עשוי לשפר את התגובה לטיפול ואת איכות חייו של המטופל, ועשוי אף להשפיע על הסימפטומים של המחלה ולשפר את התחושה הכללית של המטופל. כל מחלה והתזונה הנכונה שלה. תזונאית קלינית תעזור לך לבנות תפריט מאוזן ומותאם לצרכים השונים שלך בהתאם למחלה ממנה אתה סובל. מחקרים רבים מעידים על קשר חזק בין תזונה לפרקינסון למשל, בין תזונה למחלות אוטואימוניות ובין תזונה למחלות כרוניות כמו סוכרת ויתר לחץ דם.

ייעוץ תזונתי למבוגרים

תזונאית קלינית שמתמחה בגריאטריה והגיל השלישי תעזור לכם לטפל טוב יותר בהורים ובבני משפחה קשישים, עם דגש על הצרכים התזונתיים המיוחדים בשלב זה של החיים.
אוכלוסייה זו מתאפיינת בצרכים תזונתיים ייחודיים כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעית ובעקבות תחלואה גוברת של מחלות רקע, מחלות כרוניות ונוירולוגיות.
טיפול של תזונאית קלינית כולל ייעוץ תזונתי, ליווי ומעקב עבור אנשים אשר מתמודדים עם מחלות רקע ומחלות כרוניות שונות. מטרת הטיפול לאתר מצבי סיכון תזונתי, להתאים תפריט למחלות כרוניות ולמצבים רפואיים משתנים, ולספק ליווי תזונתי מותאם להשגת מטרות הטיפול השיקומי.

תזונאית קלינית עד הבית- בואו ללמוד איך תזונה יכולה לשפר את חייכם! מספיקה פגישה אחת עם תזונאית כדי להבין איך התהליך עימה יכול לשנות לחלוטין את החיים שלכם עם המחלה ולשפר משמעותית את איכות חייכם. אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו נקשר אתכם עם דיאטנית מומלצת באזור מגוריכם. באפשרותכם גם להשאיר כאן למטה פרטים ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן