מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

שירותי שיקום נלויים

המטרה שלנו בRestart Therapy היא לשנות ולהשפיע על סטנדרט השיקום הביתי בארץ ולסייע לאנשים החיים עם מגבלה, למצות את מלוא הפוטנציאל השיקומי שלהם ולחיות חיים מלאים ועצמאיים ככל שניתן.

אחת הדרכים לעשות זאת זה להקים מערך ארצי של מטפלים במקצועות הבריאות, מוסמך, בעל הכשרה ובעל ניסיון של שנים בשיקום, אשר מעניק לכם שירותי שיקום אצלכם בבית – כאמור Restart Therapy.

Restart Therapy ממליצים על שירותי שיקום נלווים – כי חשוב לנו שתקבלו את הטוב ביותר

דרך נוספת היא לשים קץ לתופעת הדיסאינפורמציה ולדאוג שתחשפו אך ורק לתוכן איכותי, מהימן ומדויק ככל שניתן. לכן, אנו רואים שליחות בהעברת מידע חיוני, ייעוץ טלפוני ומתן המלצות לכם הלקוחות, בכל הנוגע למימוש זכויותיכם ושירותים וטיפולים נוספים מהם אתם יכולים ליהנות ולהרוויח. לשם כך, אנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברות ועסקים נבחרים, אשר באפשרותם להשלים ולהרחיב עבורכם את המענה שאתם מקבלים מאיתנו. כל החברות והעסקים אשר נמצאים כאן, נבחרו בקפידה ולאחר בדיקה מעמיקה על ידי צוות המטפלים הבכיר של Restart Therapy.

כאן תוכלו למצוא מאמרים שונים עם מידע רלוונטי עבור כל קשיש וכל אדם שחי ומתמודד עם מגבלה כלשהי, מוטורית או קוגניטיבית. בסופו של כל מאמר ניתן להשאיר פרטים בטופס, על מנת שנציג של אותה חברה או שירות יוכל לחזור אליכם עם פרטים נוספים.

מוזמנים לשתף:

Restart Therapy מבטיחים להמשיך ולחפש את הטוב ביותר עבורכם ועבור יקיריכם. ולהעלות כאן מאמרים חדשים אחת לכמה זמן בתחומים ונושאים שונים. לפרטים התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-6699400 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן