מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית

המדריך שמעניק לכם את הכלים והידע להחזיר לידיכם את השליטה בגופכם ולהביא לצמצום השפעת הפציעה או המחלה על התפקוד שלכם:

  • סרטוני הדרכה אינפורמטיביים.
  • הדגמת תרגול עלי ידי איש מקצוע
  • הדגמת תרגול בקליניקה (מטופלים "אמיתיים")
  • דפי תרגול להדפסה
  • מערכת אימון שבועית מעוצבת
  • ליווי ותמיכה במייל ו/או בפייסבוק (קבוצה סגורה)
המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

מידע על מפיקת המדריך הדיגיטלי מבית Restart Therapy

המדריך נכתב, צולם והופק על ידי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק המתמחה בשיקום נוירולוגי למבוגרים משנת 2007, מטפלת באופן פרטי בבית הלקוח משנת 2016 והיא גם המייסדת והמנהלת של Restart Therapy המומחים לשיקום ביתי. המדריך מבוסס על ניסיון מעל 10 שנים בשיקום גף עליון לאחר פגיעה נוירולוגית, החזרה לתפקוד ולעצמאות ושיקום קוגניטיבי.

המטרות והיתרונות של המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית

מטרת המדריך לתת מידע רלוונטי וחשוב ביותר למטופל, למטפל העיקרי ולבני המשפחה, שיסייע לכל אלה להבין טוב יותר את המגבלות השונות עימן הם מתמודדים. מטרת המדריך להעניק ידע, כוח ומוטיבציה לקחת אחריות על תהליך השיקום על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל היקומי והתפקודי.

המדריך פונה לצופה בשפה נגישה יומיומית ברורה וקלה להבנה והפנמה. בשונה מהמידע שאולי תקבלו מאנשי מקצוע שיכולים לדבר מעל ראשו של המטופל. כל הסבר מלווה בדוגמא ובהדגמה. הדגמת התרגילים גם היא מלווה בהסברים רבים, בעיקר על הרציונל העומד מאחורי כל תרגיל, מהי מטרתו וכיצד יש לבצע אותו נכון על מנת שיהיה יעיל. התרגילים פשוטים להבנה ויישום בכל מקום, ודורשים ציוד שרובו נמצא בכל סביבה ביתית.

המדריך מוקלט בשפה העברית וכולל גם כתוביות בעברית ותמלול מלא שניתן להדפיס.

Restart Therapy גאים להציג את המדריך הדיגיטלי לשיקום עצמי מהבית

למי מיועד המדריך הדיגיטלי לשיקום עצמי מהבית?

יותר ויותר אנשים עוברים אירוע טראומטי (אירוע מוחי, ניתוח או שמקבלים אבחנה של מחלה קשה כמו פרקינסון, דמנציה או טרשת נפוצה) בגיל צעיר, ממש באמצע החיים.

בסמוך לאותו אירוע אתה חוזר הביתה, בד"כ ללא הדרכה או המלצות מספיקות איך להתמודד עם הסימפטומים השונים, ללא תוכנית שיקום מסודרת.

במקרים קשים יותר, בד"כ אדם עובר מיד למסגרת שיקום, אשר בסופה הוא חוזר לביתו, ופתאום יש האטה של תהליך השיקום, ירידה באינטנסיביות של הטיפולים ללא תמיכה של צוות רפואי זמין. והכול מרגיש אחרת:

  • אם את/ה חש/ה שהתפקוד ביד שלך נפגע, היד חלשה יותר, התחושה ביד השתנתה ואת/ה מתקשה בפעולות עדינות, אז המדריך הוא לגמרי מה שאת/ה צריך!
  • אם את/ה מרגיש/ה שאת/ה שוכח/ת דברים שבעבר היית זוכר, ומתקשה בפעולות יומיומיות, בעיקר במטלות חדשות, אז המדריך הוא לגמרי מה שאת/ה צריך!
  • אם אתה מרגיש/ה שאיבדת חלק מהביטחון העצמי שלך, שאת/ה מרגיש/ה פחות מסוגל/ת פחות חד/ה, ותחושות של ייאוש ותסכול אינן דבר זר לך, אז המדריך הוא לגמרי מה שאת/ה צריך!

מה כולל המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית?

המדריך כולל הדרכה מצולמת לתרגול עצמי ב-5 תחומי תפקוד אשר לרוב נפגעים בעקבות מחלה או פציעה נוירולוגית:

המדריך כולל 6 פרקים (כולל פרק המבוא) ומעל ל-35 סרטוני וידאו הכוללים מידע רלוונטי להבנת מערכות הגוף הפגועות, הדרכה לביצוע תרגילים באופן עצמי בבית, דפי תרגול והמלצות.

מחיר המדריך (כולל מע"מ): 149 ₪

איך זה עובד- כיצד אני צופה במדריך?

מתקשרים אלינו בטלפון 077-9966400 ומבקשים לרכוש את המדריך או משאירים פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם. רכישת המדריך נעשית דרך העברה בנקאית. מיד בתום התשלום מועברת אליכם הודעה במייל עם קישור לצפייה ישירה במדריך בצירוף חשבונית. ניתן לצפות בו בכל מכשיר המחובר לאינטרנט- במחשב, בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בהדרכות בכל מקום, בכל שעה וללא הגבלת זמן, כמה פעמים שרק תרצו.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy או להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למדריך, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן