מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור תפקודי חשיבה וזיכרון

את שוכחת דברים שבעבר זכרת? אתה מתקשה ללמוד כיצד להפעיל מכשיר חדש? מרגישים פחות חדים וכל החשיבה שלכן איטית יותר? ייתכן ואתם זקוקים לריפוי בעיסוק!

אולם, אין לך פנאי מרוב עומס במהלך השבוע, או שהתור בקופה עוד רחוק, קשה לך לצאת מהבית ולהגיע למכון, או שקשה לך לעמוד בתשלום של טיפול פרטי, אז מעכשיו יש פתרון!

מדריך עם סרטוני וידאו, שמסביר ומדגים כיצד ניתן לשפר יכולות קוגניטיביות, באמצעות דפי תרגול, אפליקציות ומשחקים שונים.

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור תפקודי חשיבה וזיכרון מבית Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

המטרות והיתרונות של המדריך הדיגיטלי לשיקום ולשיפור תפקודי חשיבה וזיכרון

התפקוד המוחי שלנו פוחת עם העלייה בגיל, כלומר היעילות והמהירות שבה המוח קולט, מעבד ומגיב פוחתות עם השנים, על אחת כמה וכמה אם ישנה מחלת מוח או פגיעה מוחית ברקע. במצב כזה אדם עלול לחוש בקושי בתפקודי חשיבה וזיכרון.

ירידה קוגניטיבית משמעותה ירידה בתפקוד של אחד או יותר מיכולות החשיבה, כגון: קשב, ריכוז, זיכרון, קבלת החלטות, הסקת מסקנות, תכנון ועוד. ירידה ביכולות קוגניטיביות יכולה להשפיעה ולהפריע לתפקוד תקין ביומיום, מאחר והתפקוד שלנו מתבסס עם תפקודים מוטוריים, קוגניטיביים ורגשיים תקינים.

מטרת המדריך לתת מידע רלוונטי לאדם הצופה בו, כך שיהיה מסוגל לתרגל מגוון של יכולות קוגניטיביות בעצמו, על מנת לשמור ואף לשפר את אותן יכולות ואת ההתנהלות היומיומית שלו בבית. המדריך כולל 7 סרטוני מידע לגבי כל אחד מתפקודי החשיבה השונים, למשל: מהם השלבים בהם אני זוכר דברים חדשים וכיצד אני יכול לשפר את היכולת שלי לזכור טוב יותר; מהי מודעות, איך אני יכול לדעת אם קרוב משפחה שלי מודע למצבו ואיך מתמודדים עם אדם שאינו מודע למצבו. בנוסף, המדריך כולל דפי תרגול להדפסה, המלצות לתרגול עצמי באפליקציות חינמיות והמלצות לרכישת משחקי חשיבה שונים. זמן צפייה כולל: כ-20 דקות.

המדריך מוקלט בשפה העברית וכולל גם כתוביות בעברית.

לצפייה בסרטון הצצה אל המדריך לשיפור תפקודי חשיבה וזיכרון- לחץ כאן. 

מחיר המדריך (כולל מע"מ): 35 ₪

למי מיועד המדריך הדיגיטלי לשיקום ולשיפור תפקודי חשיבה וזיכרון?

מדריך לתרגול עצמי בבית לאימון ושיפור תפקודי חשיבה, כגון: זיכרון, קשב, תכנון ופתרון בעיות, מודעות ובקרה עצמית ושליפת מילים.

המדריך מתאים לכל אדם אשר חש בקושי בביצוע פעילויות יומיומיות בעקבות ירידה קוגניטיבית. ירידה קוגניטיבית יכולה להיות תלוית גיל, או בעקבות מחלה שמקורה במוח, למשל: אנשים לאחר אירוע מוחי, דמנציה, פרקינסוןטרשת נפוצה, פגיעת/חבלת ראש טראומטית, גידול מוחי ועוד.

המדריך אינו מספק מידע רפואי ואינו מחליף בדיקה ו/או ייעוץ מול רופא.

Restart Therapy גאים להציג את המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור תפקודי חשיבה וזיכרון

איך זה עובד- כיצד אני צופה במדריך?

מתקשרים אלינו בטלפון 077-9966400 ומבקשים לרכוש את המדריך או משאירים פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם. רכישת המדריך נעשית דרך העברה בנקאית. מיד בתום התשלום מועברת אליכם הודעה במייל עם קישור לצפייה ישירה במדריך בצירוף חשבונית. ניתן לצפות בו בכל מכשיר המחובר לאינטרנט- במחשב, בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בהדרכות בכל מקום, בכל שעה וללא הגבלת זמן, כמה פעמים שרק תרצו.

מידע על מפיקת המדריך הדיגיטלי לשיקום ולשיפור תפקודי חשיבה וזיכרון

המדריך נכתב, צולם והופק על ידי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק המתמחה בשיקום נוירולוגי למבוגרים משנת 2007, מטפלת באופן פרטי בבית הלקוח משנת 2016 והיא גם המייסדת והמנהלת של Restart Therapy המומחים לשיקום ביתי. המדריך מבוסס על ניסיון מעל 10 שנים בטיפול ושיקום קוגניטיבי בגיל המבוגר או לאחר פגיעה נוירולוגית.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy או להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למדריך, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן