מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

שיקום אורטופדי

נוטים להשוות את גוף האדם למכונה מופלאה ומורכבת, ואכן כזו היא בהרבה מובנים. טוענים שלגוף האדם אין חלקי חילוף. אז בזכות הטכנולוגיה והרפואה המתקדמת גם זה כבר אינו מדויק. היום ניתן לבצע החלפות מפרק ירך, ניתן להשתיל איברים, יש תחליפי סחוס, ועוד. אמנם, חלקי החילוף אף פעם אינם טובים כמו המקור. אז כמו כל מכונה, גם הגוף נוטה "להתקלקל" ולהישחק ועם העלייה בגיל אנו נאלצים ללמוד איך לחיות עם החלקים ה"מקולקלים" או לחילופין עם התחליפים שלהם.

נזק אורתופדי נגרם כתוצאה מפגיעות בעצמות השלד, השרירים, הגידים, הרצועות או המפרקים. נזק כזה, בין אם הוא זמני או קבוע, יכול לבוא לידי ביטוי בקשיים בתנועת איברי הגוף השונים: הראש, הצוואר, הגו והגפיים. 

שיקום אורטופדי נותן מענה לבעיות שריר ושלד הנגרמות כתוצאה מחבלה, תנועה לא נכונה, שחיקה או שימוש במנחי עבודה לא יעילים. שיקום אורתופדי כולל שימוש במגוון טכניקות טיפוליות להקלה על כאב, לשיפור טווחי התנועה ולשיפור התפקוד היומיומי. שיקום אורתופדי מתמקד בהחזרת המטופל לפעילות מלאה, יומיומית וספורטיבית, לפי המטרות האישיות שלו, תוך שימת דגש על חיזוק הגוף ומניעת הישנות הבעיה.

צוות המטפלים של Restart Therapy כולל פיזיותרפיסטים מוסמכים מהשורה הראשונה, אשר מתמחים בשיקום אורטופדי.

שיקום אורטופדי נותן מענה למגוון רחב של מצבים ומחלות שריר שלד:

שיקום אורטופדי נותן מענה למגוון רחב של מצבים ומחלות שריר שלד:
• פציעות וחבלות על רקע שחיקה כגון: שחיקת סחוס, קרעים בגידים, שינויים ניווניים בעמוד השדרה ועוד.
טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח.
שיקום לאחר ניתוח גב בעקבות בלט או פריצת דיסק או היצרות בעמוד השדרה.
• כאבי שריר שלד כגון: כאבי צוואר, כאבי גב וכאבי ברכיים. ללא טיפול נכון כאבי שריר שלד עלולים להפוך לכאבים כרוניים.
שיקום לאחר שבר, כגון, טיפול לאחר שבר באגן, שבר ברגל או שבר ביד
שיקום פציעות ספורט, טיפול בפגיעות כתוצאה משימוש יתר ועומס יתר כמו שברי מאמץ.
• נוקשות תנועתית של מפרק בעקבות קיבוע ממושך.
• מחלות ודלקות פרקים, כמו אוסטאוארטריטיס וראומטואידארטריטיס.
• תסמונת התעלה הקרפלית (CTS)
שיקום כף יד לאחר פגיעות, חבלות ושברים בכף יד ו/או האצבעות.
• שיקום לאחר ניתוח לתפירת גידים או העברת גידים.
• טראומה כמו תאונת דרכים או תאונת עבודה.
• נפילות בגיל המבוגר.
• קטיעות גפיים ושימוש בתותבות.
• כוויות וטיפול בצלקות.

מה כולל תהליך השיקום האורתופדי?

לאחר ניתוח או פציעה מתחילה התמודדות חדשה, עם מגבלות וכאבים לא מוכרים. השיקום מסייע למטופל להסתגל למצב החדש ומנסה להחזיר את המצב לקדמותו עד כמה שאפשר, בצורה מחושבת וזהירה. צוות השיקום מקנה למטופל את כלים ומיומנויות לשמירה על חיים עצמאיים באמצעות עידוד וגיוס המטופל ובני משפחות לנטילת אחריות אקטיבית בתהליך השיקום. התהליך כולל טיפול במספר מישורים במקביל ומשלב, בין היתר, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ודיאטנית קלינית.

טיפולי הפיזיותרפיה מתמקדים בהפחתת כאבים, השבת טווחי תנועה, שיפור שיווי המשקל, חיזוק השרירים ושיפור השליטה השרירית. הטיפול כולל גם חינוך לגבי גורמי סיכון ומניעת פציעות נוספות וייעוץ והתאמת אביזרי שיקום וניידות.

טיפולי הריפוי בעיסוק מתמקדים בהשבת המטופל לתפקוד עצמאי בתחום הטיפול העצמי, חזרה לתפקידים משמעותיים כמו טיפול בילדים וניהול משק בית, חזרה לעבודה ולעיסוק בתחביבים ופנאי. הטיפול כולל גם במידת הצורך ייעוץ להתאמת הסביבה הביתית ולהתאמת אביזרי עזר לתפקוד.

ייעוץ תזונתי על ידי דיאטנית קלינית מאפשר התאמת תפריט במצב של חוסר יכולת לבצע פעילות גופנית, לשמירה על משקל גוף תקין, ולבניית תפריט עשיר ומאוזן שיאפשר תהליך ריפוי והחלמה יעילים יותר.

שיקום אורטופדי פרטי בבית הלקוח

אנחנו ב-Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח מאמינים בגישה הוליסטית לשיקום המחייבת שיתוף פעולה מלא בין כל הגורמים המטפלים באדם, החל מהרופא מטפל, המנתח (במידה ועבר ניתוח), עובדת סוציאלית (מיצוי זכויות וקשר לקהילה), פסיכולוג אם יש, מטפלים אלטרנטיביים (מטופלים רבים משלבים טיפול בדיקור, שיאצו וכד'), מאמן הכושר ועוד.
Restart Therapy מתמחה בשיקום אורטופדי בבית הלקוח, טיפול בסביבה הביתית הטבעית, האהובה והמוכרת מאפשר חזרה נוחה וקלה יותר לשגרה הרגילה, ועשוי להקל מבחינה רגשית על ההסתגלות של המטופל ובני משפחתו לתהליך השיקום ולמציאות החדשה. מניסיוננו ועל בסיס מחקרים בתחום, התחלת השיקום מוקדם ככל שניתן וכך מובילה לתוצאות טובות יותר.

מוזמנים לשתף:

להתייעצות טלפונית עם צוות המומחים של Restart Therapy ללא עלות עם מטפל מוסמך ובעל ניסיון בשיקום, ולקבלת מידע נוסף על תוכנית השיקום שאנו מציעים ללקוחותינו התקשרו לטלפון 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן