מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

שיקום אורטופדי פרטי

חלק גדול מהפציעות האורטופדיות או המחלות שריר שלד, כמו מחלות פרקים או מחלות עמוד השדרה, גורמות למגבלה תנועתית כלשהי ו/או כאב, אשר עלולים לפגוע ביכולתו של אדם לתפקד ביומיום. במהלך השיקום, עוברים המטופלים סוגים שונים של טיפולים על מנת להחזיר לעצמם את היכולות שנפגעו כתוצאה מהפציעה או המחלה.

שיקום אורטופדי מתייחס לשיקום הרקמות שניזוקו, שיפור והגברת תנועה במפרקים, הפחתת כאב והחזרה לשגרה. המטופל לומד להכיר את גופו, לומד על הפציעה ממנה סובל, ולומד אילו תרגילים הוא יכול לבצע בעצמו על מנת לחזור לתפקדו בהקדם.  

שיקום אורטופדי פרטי - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

מה כולל שיקום אורטופדי פרטי בRestart Therapy?

  • ביצוע הערכה שיקומית טלפונית על ידי מטפלת מוסמכת אשר מתמחה בשיקום אורטופדי. מטרת ההערכה היא לאסוף מידע כללי על המטופל, האבחנה (הפציעה או המחלה), והמצב התפקודי שלו. חשוב להבין מהו התהליך שעבר מאז אותו אירוע, פציעה או קבלת האבחנה, מבחינת בדיקות, טיפולים, ניתוחים ועוד.
  • בזכות המידע שנאסף המטופל ובני המשפחה מקבלים המלצה על תוכנית הערכה וטיפול של צוות רב מקצועי, בהתאמה אישית למידע ולתלונות שעלו במסגרת ההערכה הטלפונית.
  • נעשית בחירה של המטפלים הטובים ביותר לטיפול במקרה הנוכחי ונוצר קשר ביניהם לבין המטופל ו/או בן משפחה עיקרי. בנוסף מוגדר מטפל מוסמך כמנהל תיק.
  • מנהל תיק (Case Manager) שומר על קשר עם בני המשפחה והמטופל, מתעדכן מול המטפלים השונים בנוגע לטיפול והתקדמותו ומוודא כי העבודה מתבצעת כצוות רב מקצועי ברוח הגישה ההוליסטית. מנהל תיק תפקידו לספק מענה עבור כל צורך נוסף של המטופל או בני משפחתו במהלך השיקום. לדוג', קבלת מידע על ציוד ואביזרי עזר, ליווי וסיוע בתהליכים מול מוסדות כמו משרד הבריאות או ביטוח לאומי, הפנייה ותיווך לאנשי מקצוע בקהילה כמו עובד/ת סוציאלי/ת או פסיכולוג/ית שיקומי/ת ועוד.
  • תיאום הטיפולים נעשה באופן ישיר בין המטופל ו/או איש קשר (בדרך כלל בן משפחה) לבין המטפלים עצמם, ללא מתווכים. הטיפולים נקבעים במועדים קבועים (מבחינת יום ושעה) לשמירה על סדר יום ומערכת טיפולים שבועית.

שיקום אורטופדי פרטי על ידי מיטב הפיזיותרפיסטים והמרפאות בעיסוק

כל המטפלים של Restart Therapy מוסמכים ובעלי רישיון משרד הבריאות לטפל בתחום:

צוות הפיזיותרפיה של Restart Therapy מטפל במגוון רחב של מצבים אורטופדיים, כגון: שיקום לאחר שבר, שיקום לאחר ניתוחי גב, שיקום לאחר ניתוחי החלפות מפרק ברך/ירך, שיקום לאחר שבר מפרק הירך (שכיח מאוד בגיל המבוגר), טיפול בפריצות דיסק, שיקום פציעות ספורט (בעיקר בקרב חובבנים ואנשים מבוגרים), טיפול בכאבים כרוניים בגב, בצוואר, בכתף ועוד. פרט לניסיון שלהם בתחום, המטפלים דואגים לעבור השתלמויות וקורסים בתחום על מנת לשמור מקצועיות גבוהה ולהגדיל כל הזמן את ארגז הכלים שלהם. המטפלים שלנו מוסמכים לטפל במגוון שיטות טיפול מוכרות, כגון: קניזיוטייפ, עיסוי רפואי, גירוי חשמלי, דיקור מערבי (יבש), טיפול ברקמה רכה ועוד. מטרת הטיפול בפיזיותרפיה באופן כללי היא חזרה לתפקוד אופטימאלי בדגש על שיפור הכושר הגופני, חיזוק שרירים, שיפור התנועה והפחתת כאב.

צוות הריפוי בעיסוק של Restart Therapy, מטפל במגוון מצבים אורטופדיים כגון: שיקום לאחר שבר, שיקום שברים קטנים בכף היד והאצבעות, טריגר פינגר, תסמונת התעלה הקרפלית (CTS), דלקות פרקים, ניתוח החלפת מפרק אגודל, התאמת סדים ועוד. כל המטפלות עברו הכשרה ספציפית בשיקום פיזיקאלי, שיקום כף יד, ארגונומיה, התאמת אביזרי עזר לתפקוד ועוד. מטרת הטיפול בריפוי בעיסוק באופן כללי היא חזרה לתפקוד עצמאי בדגש על שיפור תפקודי ידיים, התאמת סדים להגדלת טווח תנועה, סדי הגנה וסדי לילה, והתאמה של ציוד ואביזרי עזר להגברת תפקוד במידת הצורך.

שיקום אורטופדי פרטי- מדוע עדיף שיקום בית?

קודם כל, הדבר החשוב ביותר הוא להתחיל את השיקום מהר וסמוך יותר לפציעה. שיקום בשלב מוקדם מאפשר מימוש טוב ויעיל יותר של הפוטנציאל השיקומי וחזרה מיטבית לתפקוד.

כיום ישנן שתי דרכי שיקום עיקריות: שיקום במכון/מוסד שיקומי ושיקום בית. שיקום בית מיועד בדרך כלל למרותקי בית ואנשים מבוגרים.

שיקום אורטופדי מוסדי מיועד לרוב לאוכלוסייה מבוגר ותפקידו העיקרי להכין את המטופל לקראת החזרה לביתו. השיקום המוסדי מתמקד בשיקום היכולות שנפגעו, על מנת לספק למטופל עצמאות ו/או בטיחות כלשהי לקראת חזרתו הביתה. אנחנו בRestart Therapy, כמי שמתמחים בשיקום ביתי, מאמינים שהשיקום האמיתי מתחיל בבית!

בסופו של דבר האדם חוזר לסביבה בה הוא חי עד הפציעה, ובה הוא גם צריך ללמוד מחדש כיצד לחיות עם המגבלות שנותרו. תהליך השיקום בבית, מסייע למטופל בדיוק במקום הזה. והמטרה שלו להמשיך ולעבוד על הקשיים על מנת להביא למקסימום מיצוי היכולות והפוטנציאל השיקומי של המטופל.

עבור אוכלוסייה צעירה יותר, שנזקקת לטיפול אורטופדי כזה או אחר, האופציה היא טיפול במכון. רוב הלקוחות שפונים אלינו לקבלת השירות באופן פרטי, עושים זאת ממספר סיבות:

  1. אין צורך בהמתנה, התחלת הטיפול היא מיידית מרגע הפנייה.
  2. אנשים אשר מעדיפים לקבל את הטיפול בביתם, או במקום העבודה שלהם, מטעמי נוחות.
  3. אנשים אשר מתקשים מסיבות שונות להגיע פיזית למכון, ומעדיפים לקבל את השירות בביתם.
  4. אנשים אשר מעוניינים בתגבור הטיפול אותו הם מקבלים במכון על ידי תוספת טיפולים באופן פרטי.

יתרונות נוספים בשיקום ביתי הם: חשיפה מופחתת לזיהומים, שיקום ביתי מקל מאוד על המשפחה והנוכחות שלה בתהליך השיקום, שיקום בסביבה הטבעית משפר את יכולת הלמידה ואת המהירות שבה המטופל מפנים דרכים וטכניקות חדשות לתפקוד, ונראה ששיקום בסביבה הביתית משפיע בצורה חיובית על המשתקם מבחינה רגשית ומוטיבציונית.

לקבלת מידע נוסף בנוגע לשיקום אורטופדי פרטי בבית הנכם מוזמנים להתקשר אלינו ל- Restart Therapy בטלפון מספר 077-9966400, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
דילוג לתוכן