מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק רמת השרון

ריפוי בעיסוק הינו מקצוע טיפולי-שיקומי בתחום הפרא-רפואי אשר מטרתו לעזור לאדם המתמודד עם קושי מסוים לחזור לשגרה, בה הוא מתעסק בפעילויות משמעותיות עבורו. בין אם מדובר בעיסוק שהוא חובה לתפקוד היומיומי או עיסוק  שהוא לא חובה, העיסוק בתחומים המשמעותיים לנו כבני אדם אינדיבידואליים הוא חשוב, על מנת שנחיה חיים מלאים ומאושרים. אנו בRestart Therapy, מערך השיקום למבוגרים המציע טיפולים בשלל מקצועות פרא-רפואיים בפריסה ארצית ובהגעה עד הבית, מתמחים בריפוי בעיסוק למבוגרים.

ריפוי בעיסוק רמת השרון - Restart Therapy שיקום ביתי פרטי בבית הלקוח

תחומי שיקום בריפוי בעיסוק למבוגרים

ישנו מגוון של תחומים בהם ריפוי בעיסוק למבוגרים יכול לסייע: בתהליך השיקום של אדם שעבר אירוע מוחי, פגיעה נוירולוגית, ירידה בתחושה, איבוד זיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות וכד'.
לדוגמא, ריפוי בעיסוק לאחר אירוע מוחי בRestart Therapy מתעסק בתחומים כמו תפקוד הידיים, תפקוד קוגניטיבי, תפקוד יומיומי, התאמת סד מנוחה, שיקום יכולות תקשורתיות וטיפול בפן הרגשי.
אנחנו מאמינים שכל תחום שנפגע לאחר האירוע המוחי הוא חשוב באותה המידה והשילוב בין תחומי השיקום הוא הכרחי להצלחת השיקום בצורה מיטבית.

התאמת אביזרי עזר בסביבה הביתית של המטופל

במקרים מסוימים, ישנו צורך באביזרי עזר ביתיים על מנת לעזור למטופל לתפקד בצורה מיטבית ובקלות יותר, לאחר פגיעה במערכת העצבים למשל. ישנם אנשים אשר מפחדים משימוש באביזרי עזר ממספר סיבות. ראשית, הם לא מודעים לרמה בה איכות חייהם תשתפר באמצעות אביזרי העזר. שנית, הם פוחדים ששימוש באביזרי עזר יגדיר אותם כ"מוגבלים" מבחינה חברתית והם מפחדים מהסטיגמה שיכולה להיווצר. אנחנו בRestart Therapy  מעודדים את מטופלינו להשתמש באביזרי עזר למיניהם כיוון שאנו יודעים כמה השימוש בהם יכול לשפר את איכות החיים, להגביר תפקוד ועצמאות, לחזק את הביטחון העצמי ולסייע בשיקום. במקביל אנחנו גם מבצעים התאמות לסביבה הביתית של מטופלינו בהתאם למצבם הרפואי באמצעות שלל אביזרי עזר כמו הגבהה לאסלה, הוספת מאחזים במקלחת וכד'. התאמת הסביבה הביתית כוללת גם התאמה שלא קשורה באביזרי עזר, אלא שינוי הסביבה הביתית בהתאם למצב כמו למשל הרחבת המעברים בבית למעבר נוח יותר במקרים כמו כיסא גלגלים. תפקידן של המרפאות בעיסוק, בין היתר, לסייע בהתאמת הסביבה הביתית ואביזרי עזר לתפקוד.

אימון קוגניטיבי ממוחשב מומלץ על ידי Restart Therapy

אנו מאמינים בשילוב של טכנולוגיות בתהליך השיקום. אחת הדרכים שבחרנו לעשות זאת, היא בשיתוף הפעולה עם חברת בפקס ציוד רפואי ושיקומי בע"מ, אשר מייבאת את הRehaCom תוכנה ממוחשבת לאימון קוגניטיבי, ויחד איתה יצרנו את האפשרות שאנשים יוכלו לתרגל אימון קוגניטיבי גם בביתם ובזמנם הפנוי!
תוכנת RehaCom, הינה מערכת הכוללת 26 מודולים טיפוליים שונים המותאמים ספציפית למטופל האינדיבידואלי. בכל מודול ישנו מגוון של רמות תרגול המאתגרות את המטופל בכל שלב של השיקום. המערכת פותחה על ידי אנשי מקצוע, תשתית המערכת מבוססת על מחקר מעמיק ואנחנו מאמינים מאוד ביכולת של התוכנה לסייע בשיפור יכולות קוגניטיביות וקידום המטופל בתהליך השיקום שלו. התוכנה עובדת על כל מחשב ביתי על מנת ליצור נוחות מיטבית בסביבה הביתית של המטופל תוך שיפור המיומנויות הקוגניטיביות בתרגילים במגוון שפות.

גרים ברמת השרון והסביבה? גם אליכם אנחנו מגיעים עד הבית!
Restart Therapy מזמינים אתכם לקרוא על מגוון שירותינו בתחומים הפרא-רפואיים כמו פיזיותרפיה פרטית למבוגרים, קלינאית תקשורת למבוגרים, דיאטנית קלינית, שיקום גריאטרי ושיקום קוגניטיבי. נשמח לספק לכם ייעוץ טלפוני עם בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים אשר יעזרו לכם להבין מה הוא הטיפול שאתם או בני משפחתכם זקוקים לו. התקשרו עוד היום למספר הטלפון 077-9966400 על מנת להתייעץ איתנו או השאירו את פרטיכם בתיבה המתאימה למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם ובשמחה!
דילוג לתוכן