מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק פרטי בפתח תקווה

מחפש ריפוי בעיסוק פרטי בפתח תקווה? Restart therapy זה הפתרון בשבילך. אצלנו תוכלו למצוא מרפאות בעיסוק פרטיות ומוסמכות בעלות הכשרה וניסיון רב במגוון של תחומים בגיל המבוגר.

להתייעצות טלפונית עם מרפאה בעיסוק ואיתור ריפוי בעיסוק פרטי בפתח תקווה התקשרו לטלפון 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם בטופס בסוף העמוד.

ריפוי בעיסוק פרטי בפתח תקווה - Restart Therapy מומחים בריפוי בעיסוק באופן פרטי

מגוון תחומי הטיפול בריפוי בעיסוק בקרב מבוגרים

ריפוי בעיסוק למבוגרים הנו תחום טיפולי-שיקומי אשר מסייע לאדם המבוגר בהתמודדות עם פגיעה פיזית או קוגניטיבית אשר פוגעת בתחושת הביטחון, ברמת הביצוע התפקודי או בעצמאות היומיומית שלו. אנחנו בRestart Therapy מציעים טיפולי ריפוי בעיסוק למבוגרים מגיל 18 ואילך במגוון רחב של מצבים:

  • ריפוי בעיסוק כף ידשיקום כף יד מיועד לאנשים הסובלים מירידה בתפקוד היד בעקבות כאב כורני, מחלה, פציעה (חתך/שבר) ולאחר ניתוחים בכף היד או באצבעות. פעמים רבות הטיפול מוצע כטיפול שמרני למניעת הצורך בניתוח.
    הטיפולים ניתנים על ידי מרפאות בעיסוק אשר עברו הכשרה ספציפית ובעלות ניסיון קליני רב בתחום. דוג' למצבים בהם ריפוי בעיסוק נמצא יעיל: טריגר פינגר, דלקות בשורש כף היד, שיקום לאחר תפירת גדידים/עצב דיגיטלי ושיקום לאחר שבר ביד.
  • ריפוי בעיסוק נוירולוגיטיפולי ריפוי בעיסוק לאחר אירוע מוחי, חבלת ראש או ניתוחי ראש מתבצעים על ידי מרפאים/ות בעיסוק עם הכשרה מתאימה וניסיון רב בשיקום, וכוללים שיקום סוסו-מוטורי ליד, הערכה וטיפול קוגניטיבייםשיקום זיכרון לאחר אירוע מוחישיקום ראייה לאחר אירוע מוחי ובעת הצורך התאמת סד מנוחה.
  • ריפוי בעיסוק קוגניטיבישיקום קוגניטיבי הוא הטיפול שמוצע לכל אדם הסובל מפגיעה בתפקוד היומיומי בעקבות קשיים בתפקוד הקוגניטיבי. קושי בתפקוד קוגניטיבי יכול להיות נורמטיבי בעקבות נסיבות כמו גיל, לחץ בעבודה, עומס מטלות ועוד או כתוצאה ממחלה או פגיעה במערכת העצבים (המוח). טיפול קוגניטיבי בריפוי בעיסוק באופן פרטימסייע בשיפור יכולות קוגניטיביות, הגדלת הרזרבות במצב של מחלה כרונית (למשל חיזוק הזיכרון), בהפחתת ההשפעה של הפגיעה הקוגניטיבית על התפקוד היומיומי ומשפר איכות חיים.
  • ריפוי בעיסוק לגיל השלישי– אנשים מבוגרים, ובעיקר קשישים מתקשים להסתגל לירידה בתפקודים קוגניטיביים כמו בעיות זיכרון, חוסר ריכוז ואיטיות פסיכומוטורית (תגובות איטיות בעקבות פגיעה במהירות עיבוד המידע במוח). בתגובה לכך, הם עשויים להימנע מפעילויות פנאי, סיטואציות חברתיות ובמצבים מסוימים אף להימנע מיציאה מהבית (בעיקר אם קיימת גם מגבלה פיזית). התנהגות הימנעותית אופיינית בקרב קשישים והיא גם אחת הסיבות העיקריות לדיכאון והידרדרות במצב התפקודי בגיל השלישי. תפקיד הריפוי בעיסוק לסייע לאותו קשיש להכיר בקשייו, לבנות שגרת תרגול אשר תסייע לו לשמור על מיומנויות קוגניטיביות ולבסס שגרת חיים אשר תפצה במידת האפשר על הקשיים
  • ריפוי בעיסוק לחולי פרקינסון – בעת התמודדות עם רעד בידיים, חולשה או בעיות תחושה בידיים אשר מובילים לקשיים בביצוע פעולות יומיומיות כמו אכילה והכנת אוכל, לבוש, ורחצה; שינויים בהתנהגות ובאישיות; בעיות קוגניטיביותכמו בעיות בזיכרון, חוסר ריכוז, בלבול ואיטיות בחשיבה (תגובות איטיות); וקושי בכתיבה – מומלץ על ריפוי בעיסוק לחולי פרקינסון יחד עם שיקום קוגניטיבי והתאמת הסביבה ושימוש באביזרי עזר.

ריפוי בעיסוק פרטי בבית שלך – מגוון יתרונות

טיפולי ריפוי בעיסוק באופן פרטי מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. ריפוי בעיסוק באופן פרטי מגדיל את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את המרפאה בעיסוק באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר.

היתרון שלנו בRestart Therapy- שיקום פרטי בבית הלקוח הוא שכל הטיפולים שלנו מתבצעים אצלכם בבית. טיפול בסביבה הטבעית מאפשר עבודה ותרגול ממוקדים ויעילים יותר בתחומים בהם אתם מתקשים ביומיום. מתקשה לקום מהמיטה שלך? זקוק לעזרה בהכנת אוכל במטבח? מתקשה בתפעול המחשב שלך? על זה בדיוק המרפאה בעיסוק תעבוד אתך בבית כדי שתוכל לחזור ולעשות את כל מה שאתה רוצה לשביעות רצונך באופן עצמאי ויעיל יותר.

להתייעצות טלפונית ללא עלות או התחייבות עם מרפאה בעיסוק ולעזרה באיתור מרפאה בעיסוק מומלצת בפתח תקווה והסביבה התקשרו אלינו ל-Restart Therapy שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח למספר 077-9966400 או  השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן