מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק כפר סבא

ריפוי בעיסוק הוא מקצוע פרא-רפואי טיפולי-שיקומי המסייע בהתמודדות עם פגיעה פיזית או קוגנטיבית המקשה על חיי היום-יום של המטופל. ריפוי בעיסוק למבוגרים מתמקד במגוון תחומי טיפול כמו ריפוי בעיסוק נוירולוגי, ריפוי בעיסוק קוגניטיבי, שיקום תפקודי ראייה לאחר פגיעה נוירולוגית, התאמת הסביבה הביתית ואביזרי עזר לתפקוד, התאמת סד מנוחה והדרכה לבני המשפחה והמטפל העיקרי של המטופל.

ריפוי בעיסוק כפר סבא - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק למבוגרים

ריפוי בעיסוק באופן פרטי לגיל השלישי מתאים למבוגרים אשר היכולת שלהם לתפקד ביעילות, בבטיחות ובעצמאות נפגמת. הטיפול בריפוי בעיסוק מסייע לאותם מבוגרים לשפר את התפקוד שלהם בבית ומחוצה לו במטרה להעניק להם עצמאות ובטיחות אופטימלית. ישנם מגוון מצבים הדורשים התערבות של מרפאה בעיסוק. ריפוי בעיסוק מיועד לאנשים מבוגרים לאחר אירוע מוחי, מבוגרים עם ירידה קוגניטיבית מכל סיבה שהיא (כולל MCI או דמנציה) ומבוגרים המתמודדים עם מחלות נוירולוגיות פרוגרסיביות (מתקדמות) כגון פרקינסון או טרשת נפוצה. צוות המטפלים של Restart Therapy כולל מרפאות בעיסוק אשר מתמחות בשיקום וטיפול בגיל השלישי בתחום הסנסומוטורי, הקוגניטיבי והתפקודי.

טיפול רגשי על ידי מרפאה בעיסוק למבוגרים

לעיתים מקרה זה קורה כאשר המטופל מתמודד עם מחלה כרונית או מגבלה תפקודית הנגרמה בעקבות תאונה או כל פגיעה במערכות הגוף. טיפול רגשי כמו זה שאנו מציעים בRestart Therapy עוסק ברגשות המטופל בשיטה הוליסטית על מנת לעזור למטופל להסתגל רגשית למצבו הנוכחי תוך דגש על ההצלחות היומיומיות, שמירה על תחושה של תקווה בקרב המטופל ועידוד שיח בנושא הקשיים והחששות המטופל, בניגוד למצב של הדחקה אשר יכולה להחמיר את המצב. אנו ממליצים בנוסף לטיפול של מרפאה בעיסוק, לפנות גם לפסיכולוג שיקומי אשר יציע טיפולים פסיכותרפיים. במידה והמצב מחמיר, אנו ממליצים לפנות גם לפסיכוגריאטר שהוא פסיכיאטר המתמחה בטיפול במבוגרים בגיל השלישי, ולשקול את האופציה של טיפול תרופתי.

Restart Therapy מציעים מגוון שירותים בפריסה ארצית

השאיפה שלנו היא שכל מטופל ומטופל ימצה את כל זכויותיו ויקבל את הטיפול המתאים לו במדויק, בנוחות הסביבה הביתית שלו. לכן, אנו מציעים שירותים של אנשי מקצוע בתחומים הפרא-רפואיים כגון פיזיותרפיה שיקומית, שיקום אורטופדי, קלינאית תקשורת למבוגרים, דיאטנית קלינית ועוד, המגיעים עד אליכם בבית בפריסה ארצית.

Restart Therapy איתכם בכל שלבי התהליך, יד ביד. מהאבחון, בחירת המטפל ותחילת הטיפול ועד סופו ולעיתים הוספת גורמים נוספים לתהליך הטיפול. יחד, נגיע לתוכנית שיקום מיטבית אשר תשפר את איכות חייו של המטופל ככל הניתן.

גרים בכפר סבא והסביבה? התקשרו אלינו עוד היום על מנת לאבחן ולטפל בהקדם האפשרי בכל קושי או בעיה תפקודית שיש לכם, ואנו נפנה אתכם למטפל מוסמך ומקצועי אשר יגיע עד ביתכם לצורך הטיפול.
Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח מאמינים בשירות אישי, בגובה העיניים ובליווי צמוד מתחילתו ועד סופו של תהליך השיקום במבוגרים. אנחנו כאן עבורכם במרחק שיחת טלפון במספר 077-9966400, ניתן להשאיר פרטים גם בטבלה מטה.
 Restart Therapy היא האפשרות שלכם להתחיל מחדש.
דילוג לתוכן