מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק ירושלים

מחפשים מרפאה בעיסוק למבוגרים בירושלים? מה בכלל כולל ריפוי בעיסוק למבוגרים? ומתי כדאי לפנות לאבחון? כל הפרטים במאמר הבא.

ריפוי בעיסוק למבוגרים מסייע לאדם המבוגר בהתמודדות עם פגיעה פיזית או קוגניטיבית אשר פוגעת בתחושת הביטחון, ברמת הביצוע התפקודי או בעצמאות היומיומית שלו. פגיעות מסוג זה שכיחות בקרב מבוגרים וקשישים בעקבות מצב זמני כמו שבר או חבלה (לרוב בעקבות נפילה), לאחר אירוע מוחי או חבלת ראש, או בעקבות מחלה (פרקינסון, דמנציה, ראומטואיד ארטריטיס ועוד).

לאיתור מרפאה בעיסוק מומלצת בירושלים והסביבה התקשרו למספר 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם בטופס בסוף העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם.

ריפוי בעיסוק ירושלים - Restart Therapy, שיקום פרטי בבית הלקוח

אבחון על ידי מרפאה בעיסוק אצלך בבית

אבחון מתבצע על ידי מרפאים/ות בעיסוק מוסמכים, עם הכשרה מתאימה וניסיון של שנים בשיקום נוירולוגי, שיקום גריאטרי וריפוי בעיסוק לגיל השלישי.
כל טיפול מצריך תחילה ביצוע אבחון והערכה על מנת לקבוע מהם הקשיים עמם המטופל מתמודד. תהליך האבחון כולל שיחה עם המטופל, ובמקביל תצפית על אופן הביצוע של משימות ופעולות בהן הוא מדווח על קשיים. תצפית על המטופל חיונית במקרים רבים, בעיקר במצבים בהם קיים קושי במתן דיווח עצמי על ידי המטופל בגלל פגיעה קוגניטיבית או רגשית, כמו פגיעה במודעות או הכחשה. לאחר שאובחנו הקשיים מוגדרות מטרות הטיפול בשיתוף עם המטופל ובני משפחתו (במידת הצורך).

ריפוי בעיסוק ירושלים - תחומי טיפול

צוות המרפאות בעיסוק של Restart Therapy מוסמך לטפל במגוון רחב של מצבים:

ריפוי בעיסוק לגיל השלישי

אנשים מבוגרים, ובעיקר קשישים מתקשים להסתגל לירידה בתפקודים קוגניטיביים כמו בעיות זיכרון, חוסר ריכוז ואיטיות פסיכומוטורית (תגובות איטיות בעקבות פגיעה במהירות עיבוד המידע במוח). בתגובה לכך, הם עשויים להימנע מפעילויות פנאי, סיטואציות חברתיות ובמצבים מסוימים אף להימנע מיציאה מהבית (בעיקר אם קיימת גם מגבלה פיזית). התנהגות הימנעותית אופיינית בקרב קשישים והיא גם אחת הסיבות העיקריות לדיכאון והידרדרות במצב התפקודי בגיל השלישי.

תפקיד הריפוי בעיסוק לסייע לאותו קשיש להכיר בקשייו, לבנות שגרת תרגול אשר תסייע לו לשמור על מיומנויות קוגניטיביות ולבסס שגרת חיים אשר תפצה במידת האפשר על הקשיים (למשל שימוש בתזכורות, היעזרות בבן/בת הזוג, קביעת סדר יום קבוע ועוד).

כחלק מתוכנית אימון וסדר יום קבוע, יותר ויותר מבוגרים משתמשים היום במחשב לצרכי תרגול ופנאי.  Restart Therapyהיא המשווקת הבלעדית של תוכנת RehaCom לשיקום ואימון יכולות קוגניטיביות לשימוש ביתי. כחלק מטיפולי ריפוי בעיסוק למבוגרים אנו ממליצים על שילוב תוכנית אימון שבועית ממוחשבת באמצעות התוכנה.

להתייעצות טלפונית ללא עלות וללא התחייבות עם מרפאה בעיסוק מוסמכת, ולקבלת מידע נוסף בנוגע לטיפול ריפוי בעיסוק, התקשרו כעת ל- Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח בטלפון מספר: 077-9966400. באפשרותכם גם להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן