מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק פרטי חולון

טיפולי ריפוי בעיסוק באופן פרטי אצלך בבית, ללא המתנה על ידי מרפאות בעיסוק מוסמכות עם ניסיון רב בשיקום. אנחנו בRestart Therapy מאמינים בשינוי סטנדרט הטיפול השיקומי בישראל ודוגלים בטיפול מקצועי בידי מטפל מוסמך, מוכשר שיודע היטב כיצד לעזור לך ולטפל בבעיה שלך. אנחנו בRestart Therapy נדאג לך לכל מה שאתה זקוק לו במסגרת הטיפול, מתחילתו ועד סופו.

השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית ברוב חלקי הארץ. לקבלת המלצה על ריפוי בעיסוק פרטי חולון מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 077-9966400 או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס בתחתית עמוד זה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

ריפוי בעיסוק פרטי חולון - Restart Therapy מומחים בריפוי בעיסוק באופן פרטי

ריפוי בעיסוק נוירולוגי בחולון

טיפולי ריפוי בעיסוק מתמקדים בשיפור התפקוד היומיומי במטרה לשמור על עצמאות ולהפחית את הצורך בעזרה של אדם נוסף. תרגול ואימון של מטלות יומיומיות מסייע בשימור ושיפור יכולות שנפגעו, בעוד שהעדר תרגול עלול לגרום לניוון יכולות וירידה בתפקוד. לעתים קיים צורך בהתאמת אביזרי עזר להגברת תפקוד ועצמאות. המרפאות בעיסוק שלנו מתמחות גם בשיקום קוגניטיבי על רקע נוירולוגישיקום ראייה לאחר אירוע מוחי או חבלה מוחית, והתאמת סד מנוחה במקרה של שיתוק או מגבלה תנועתית ביד.

ריפוי בעיסוק לגיל השלישי בחולון

Restart Therapy הקימה יחידה של שיקום גריאטרי פרטי בבית הלקוח, הכוללת צוות של מטפלים מכל מקצועות הבריאות המתמחים בטיפול בגיל השלישי, ומעניקים טיפולים שיקומיים ומשמרים בבית המטופל. במסגרת זו אנו מציעה ללקוחותיה טיפולי ריפוי בעיסוק למבוגרים בגיל השלישי על ידי מרפאות בעיסוק מוסמכות אשר מתמחות בגריאטריה, גרונטולוגיה וטיפול בקשישים. במסגרת הטיפול, המרפאה בעיסוק בונה תוכנית טיפול להגברת עצמאות בפעולות בסיסיות, טיפול קוגניטיבי למבוגר עם או ללא ירידה קוגניטיבית (לדוג' דמנציה) והתאמת פעילויות פנאי במטרה לשמור על חיוניות, הנאה ואיכות חיים בגיל השלישי. תוכנית הטיפול נקבעת בשיתוף עם המטופל ובני משפחתו.

ריפוי בעיסוק קוגניטיבי בחולון

טיפול קוגניטיבי הוא הטיפול שמוצע לכל אדם הסובל מפגיעה בתפקוד היומיומי בעקבות קשיים בתפקוד הקוגניטיבי. קושי בתפקוד קוגניטיבי יכול להיות נורמטיבי בעקבות נסיבות כמו גיל, לחץ בעבודה, עומס מטלות ועוד. עם זאת, קושי בתפקוד הקוגניטיבי יכול להתבטא כתוצאה ממחלה או פגיעה במערכת העצבים (המוח).

מצבים שכיחים בהם אנו ממליצים על אבחון והערכה של מרפאה בעיסוק:

  • בעקבות פגיעה או מחלה נוירולוגית כגון: לאחר אירוע מוחי, לאחר ניתוחי ראש, מחלת הפרקינסון או טרשת נפוצה.
  • בעקבות מחלת הדמנציה (הסוג הנפוץ ביותר הוא אלצהיימר).
  • בעקבות ירידה קוגניטיבית מינורית, מה שנקרא MCI. טיפול קוגניטיבי מסייע מאוד למבוגרים עם MCI, שכן רבו התפקוד הקוגניטיבי שמור, יכולת הלמידה טובה וקיימת מודעות גבוהה לתהליכי החשיבה עצמם (מטה-קוגניציה). 
התאמות דיור, סביבה וטכנולוגיה מסייעת

כחלק מתהליך ההערכה שהמרפאות בעיסוק שלנו מבצעות במסגרת המפגשים הטיפוליים, הן מבצעות גם הערכה סביבתית, על מנת לקבוע עד כמה סביבת הבית מתאימה לצרכים של המטופל מבחינת נוחות, בטיחות ועצמאות. בהתאם לממצאי ההערכה המרפאה בעיסוק תמליץ על ביצוע שינויים ותוספות בסביבה הביתית על מנת שתתאים באופן אופטימלי למצבו התפקודי, ההתנהגותי (קוגניטיבי) והרגשי של המטופל ובני משפחתו.

במצב שבו אדם נותר עם נכות או מגבלה תפקודית, לעתים עולה הצורך להשתמש באביזר עזר על מנת לשפר את היכולת שלו לבצע פעולה מסוימת באופן עצמאי ו/או בטיחותי יותר. קיימים סוגים שונים של אביזרי עזר אשר מטרתם לסייע לנו בתחומי תפקוד שונים. תהליך התאמה של אביזרי עזר כולל ייעוץ בנוגע לאפשרויות השונות שקימות בשוק, סיוע בבחירה באביזר המתאים ביותר, הדרכה לגבי השימוש בו ותרגול משותף עם האביזר לצורך הטמעת השימוש בו.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על טיפולי ריפוי בעיסוק פרטי חולון או לתאם פגישה עם מרפאה בעיסוק פרטית בביתכם? השאירו את הפרטים שלכם כאן ואנו ב-Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח נחזור אליכם בהקדם. מעוניינים בהתייעצות טלפונית ללא עלות וללא התחייבות עם מרפאה בעיסוק מוסמכת? התקשרו כעת לטלפון שמספרו 077-9966400.
דילוג לתוכן