מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק פרטי בבת ים

מחפשים ריפוי בעיסוק פרטי בבת ים והסביבה? Restart Therapy החברה היחידה בארץ, בה אתם יכולים לבחור את המרפאה בעיסוק המתאימה ביותר עבורכם, על סמך הותק, ההכשרה והניסיון שלה. צוות הריפוי בעיסוק כולל מרפאים ומרפאות בעיסוק בכל הארץ, המתמחים במגוון רחב של תחומי שיקום, הכוללים שיקום גריאטרי, שיקום נוירולוגי, שיקום כף יד, טיפולים קוגניטיביים, התאמות דיור ועוד.

לקבלת ייעוץ טלפוני ללא עלות ולתיאום פגישה עם מרפאה בעיסוק התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו א הפרטים שלכם בתחתית העמוד ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

ריפוי בעיסוק פרטי בבת ים - Restart Therapy שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק עד הבית

טיפולי ריפוי בעיסוק באופן פרטי מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. ריפוי בעיסוק באופן פרטי מגדיל את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את המרפאה בעיסוק באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר.

היתרון שלנו בRestart Therapy הוא שכל הטיפולים והשיקום מתבצעים באופן פרטי אצלכם בבית, כך שאם הנך מוגבל מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא אנחנו יכולים לעזור לך!

ריפוי בעיסוק למבוגרים בבת ים בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק למבוגרים הנו תחום טיפולי-שיקומי אשר מסייע לאדם המבוגר בהתמודדות עם פגיעה פיזית או קוגניטיבית אשר פוגעת בתחושת הביטחון, ברמת הביצוע התפקודי או בעצמאות היומיומית שלו.

ריפוי בעיסוק למבוגרים מתבצע על ידי מרפאים/ות בעיסוק מוסמכים, עם הכשרה מתאימה וניסיון של שנים בשיקום נוירולוגי, שיקום גריאטרי וריפוי בעיסוק לגיל השלישי.
כל טיפול מצריך תחילה ביצוע אבחון והערכה על מנת לקבוע מהם הקשיים עמם המטופל מתמודד. תהליך האבחון כולל שיחה עם המטופל, ובמקביל תצפית על אופן הביצוע של משימות ופעולות בהן הוא מדווח על קשיים. תצפית על המטופל חיונית במקרים רבים, בעיקר במצבים בהם קיים קושי במתן דיווח עצמי על ידי המטופל בגלל פגיעה קוגניטיבית או רגשית, כמו פגיעה במודעות או הכחשה. לאחר שאובחנו הקשיים, מוגדר סט היעדים הרלוונטי, לצד האמצעים אשר יכוונו להגשמתם.

ריפוי בעיסוק פרטי בבת ים במגוון תחומים:

  • ריפוי בעיסוק נוירולוגי – אנו מספקים טיפולי ריפוי בעיסוק לאחר אירוע מוחי, שיקום לאחר ניתוח ראש ושיקום לאחר ניתוח בעמוד השדרה. מטרת הטיפול בריפוי בעיסוק נוירולוגי למבוגרים היא לסייע לאדם לחזור לתפקוד הקודם לפגיעה או בשמירה על תפקוד אופטימלי על ידי שיפור יכולות ומיומנויות שנפגעו ושימור של יכולות קיימות.
  • ריפוי בעיסוק קוגניטיבי – אחד התחומים שהריפוי בעיסוק מתמחה בהם, הוא שיקום קוגניטיבי לאחר פגיעה נוירולוגית וטיפול קוגניטיבי למבוגרים הסובלים מירידה קוגניטיבית מכל סיבה שהיא.
  • שיקום תפקודי ראייה – מאחר ואחוז גבוה מהאנשים לאחר פגיעה במערכת העצבים מדווחים גם על בעיות ראייה, חלק נרחב מהמרפאים/ות בעיסוק שלנו עברו הכשרה בשיקום ראייה לאחר אירוע מוחי פגיעת ראש טראומטית או לאחר ניתוח ראש.
  • התאמת הסביבה הביתית ואביזרי עזר לתפקוד – ריפוי בעיסוק למבוגרים מתרכז לא רק במטופל עצמו, אלא גם בהתאמת הסביבה הביתית ואביזרי עזר לתפקוד שלו.
  • שיקום כף יד והתאמת סדים – מיועד לאנשים הסובלים מירידה בתפקוד היד בעקבות כאב כרוני, מחלה, פציעה (חתך/שבר) ולאחר ניתוחים בכף היד או באצבעות. פעמים רבות הטיפול מוצע כטיפול שמרני למניעת הצורך בניתוח.
    הטיפולים ניתנים על ידי מרפאות בעיסוק אשר עברו הכשרה ספציפית ובעלות ניסיון קליני רב בתחום.
  • הדרכה לבני משפחה ומטפל עיקרי – חלק מטיפול ריפוי בעיסוק למבוגרים מתמקדים במאמץ לרתום את בני המשפחה על ידי מתן ידע, מענה על שאלות והדרכה לטיפול נכון ויעיל בבן המשפחה החולה, כלומר המטופל.
מעוניינים לקבל מידע נוסף על טיפולי ריפוי בעיסוק פרטי בבת ים או לתאם פגישה עם מרפאה בעיסוק פרטית בביתכם? השאירו את הפרטים שלכם כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם. מעוניינים בהתייעצות טלפונית ללט עלות וללא התחייבות עם מרפאה בעיסוק מוסמכת? התקשרו כעת לטלפון שמספרו 077-9966400.
דילוג לתוכן