מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק פרטי בראשון לציון

מחפשים מרפאה בעיסוק בראשון לציון? התקשרו אלינו ל-Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח במספר 077-9966400 ונמצא עבורכם את המרפאה בעיסוק המתאימה ביותר לטיפול לו אתם זקוקים. כל המרפאות בעיסוק שלנו מוסמכות ובעלות רישיון של משרד הבריאות, כמו כן יש להן ניסיון והכשרה מקצועית במגוון תחומים בשיקום מבוגרים, כולל שיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי ושיקום פציעות ספורט.

ריפוי בעיסוק פרטי בראשון לציוןRestart Therapy - שיקום פרטי בבית הלקוח

אבחון פרטי על ידי מרפאה בעיסוק אצלכם בבית

הטיפול בריפוי בעיסוק כולל אבחון והערכה אשר מתבצעים בעיקר במהלך הפגישה הראשונה ולמעשה לאורך כל תהליך הטיפול, כחלק מהערכה א-פורמאלית, שמתבצעת בכל עת על מנת להתאים את התרגול ומטרות הטיפול בהתאם להתקדמות המטופל במהלך הטיפולים.

האבחון מתבצע באמצעות שיחה ולעיתים גם תצפית בנוגע לתפקוד היומיומי של המטופל. בדגש הן על תפקוד סנסומוטורי והן על תפקוד קוגניטיבי, מבחינת איכות, עצמאות ובטיחות. לעתים, ובהתאם לשיקול דעתה של המרפאה בעיסוק, היא משתמשת גם בכלי אבחון סטנדרטיים.

בתום האבחון וההערכה, המרפאה בעיסוק נותנת את המלצותיה להמשך טיפול כולל מטרות, המלצות בנוגע להתאמת דיור או התנסות באביזרי עזר להגברת עצמאות ובטיחות, המלצות בנוגע לתרגול עצמי, הדרכה והנחיה למטפל ולבני משפחה ועוד.

טיפול קוגניטיבי בריפוי בעיסוק

טיפול קוגניטיבי מתאים לכל אדם אשר מרגיש ומדווח על ירידה בתפקודי החשיבה והזיכרון. הטיפול יעיל ומומלץ עבור אנשים בריאים שבעקבות גילם חשים בשינויים בתפקוד הקוגניטיבי, גם עבור אנשים שעברו אירוע מוחי או ניתוחי ראש, וגם עבור מבוגרים עם מחלות כרוניות מתקדמות כגון פרקינסון או דמנציה. מטרות הטיפול משתנות בהתאם לאבחנה, לגיל, למוטיבציה וליכולות של המטופל. טיפול קוגניטיבי יעיל הן לשימור מצב קיים והאטה של תהליך המחלה, והן לשיפור יכולות קוגניטיביות ותפקוד עצמאי.

שיקום וטיפול בגפה עליונה

מרפאות בעיסוק, אשר עברו הכשרה מתאימה לכך, מתמחות בשיקום תפקוד הידיים, כתוצאה מפגיעות נוירולוגיות ו/או אורטופדיות.

במסגרת התמחות בשיקום נוירולוגי, מרפאה בעיסוק מטפלת הן בפגיעות עצביות מרכזיות, לדוג' שאנשים לאחר אירוע מוחי אשר תפקוד היד נפגע. הטיפול חיוני גם במצב של ששיתוק מלא, לשמירה על חיוניות הגפה ולעודד חזרה של תנועות, וגם במצב של חולשה בלבד. המטרה היא להחזיר ליד את מלוא התפקוד לכלל הפעולות הנדרשות מאדם במהלך היומיום. בנוסף, המרפאה בעיסוק מתמחה גם בטיפול בפגיעות עצביות פריפריות, לדוג' לאחר תפירת גיד (לרוב בעקבות חתך). במצב כזה הטיפול מתמקד באיבר הפגוע ובתנועה של אותם מפרקים הסמוכים לו לצורך החזרת היד לתפקוד מלא.

במסגרת התמחות בשיקום אורטופדי ושיקום כף יד, מרפאות בעיסוק מוסמכות ומתמחות בטיפול לאחר שברים ביד (בכתף, מרפק, כף היד או האצבעות), דלקות פרקים, ניתוחי כף יד, אצבע הדק (trigger finger) וכדומה.

את כל השירותים הללו ועוד ניתן למצוא אצלנו ב-Restart Therapy המומחים לשיקום בבית הלקוח. לקבלת התייעצות טלפונית ללא עלות או התחייבות עם מרפאה בעיסוק התקשר לטלפון שמספרו 077-9966400. באפשרותכם גם להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.
דילוג לתוכן