מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק רחובות

ריפוי בעיסוק היא שיטה אשר הוכיחה עצמה כיעילה ביותר בטיפול ושיקום בטווח רחב של בעיות, דוגמת קשיים בתפקוד היד לאחר אירוע מוחי או קושי בתפקודי חשיבה וזיכרון לאחר חבלת ראש עקב תאונה או נפילה. טיפולי ריפוי בעיסוק באופן פרטי, מתבצעים על ידי מרפאות בעיסוק מטעם Restart Therapy אשר מתמחות בשיקום ומתאימות באופן אינדיבידואלי עבור כל אחד ואחת מהמטופלים/ות שלנו פעילויות ותרגילים המסייעים להם להחלים, להתאושש מהמצב בו הם נמצאים ולחזור לתפקוד יומיומי תקין.

ריפוי בעיסוק פרטי ברחובות, Restart Therapy שיקום ביתי פרטי למבוגרים

ריפוי בעיסוק למבוגרים בנוחיות המקסימאלית של הבית

במקרים רבים אנשים מבוגרים הסובלים מבעיות עבורן ריפוי בעיסוק עשוי לסייע משמעותית אינם מעוניינים או מסוגלים להגיע באופן קבוע למרפאה זו או אחרת, בין אם מפאת מצבם הגופני ובין אם מסיבות אחרות (דוגמת גיל מבוגר וקשיים בניידות ושימוש בתחבורה ציבורית).

Restart Therapy, שיקום פרטי בבית הלקוח, מציעים טיפולי ריפוי בעיסוק למבוגרים בבית המטופל/ת, בכל מקום בו הם מתגוררים. על מנת להתאים את הטיפול הנכון והמתאים ביותר עבור אותו אדם יש כמובן להיפגש ולערוך היכרות, בדיקה ואבחון יסודיים, וחשוב גם כמובן שהאינטראקציה בין המטופל/ת לבין המטפל/ת תהיה טובה ופרודוקטיבית.

צוות המטפלים והמטפלות המנוסה והמקצועי של Restart Therapy יידע כיצד ליצור קשר בונה וחיובי עם המטופל/ת, גם בגילאים מבוגרים ובמצבים נפשיים מעורערים יחסית. ריפוי בעיסוק מסייע בהגברת התפקוד והעצמאות בחיי היומיום של רבים ממטופלינו, ומכניס עניין חדש לשגרת היום של אנשים מבוגרים או כאלו אשר אינם יכולים לעבוד ולתפקד באופן תקין בעקבות פציעתם.

טיפול ריפוי בעיסוק יעיל יותר כשנערך בסביבה הביתית המוכרת

מלבד ליתרונות הברורים של הגעה עד לבית הלקוח (מה שמונע ממנו את הצורך להתנייד במצבו ולהגיע עד למרפאה וכו'), חשוב להבין כי מדובר גם בטיפול אשר הוכח כי מניב תוצאות טובות יותר כאשר נערך בבית המטופל/ת. בבית, המקום בו הכי נוח לנו בעולם, טוב יותר ללמוד כישורים חדשים (או להחזיר כישורים ישנים שאבדו, דוגמת שימוש תקין ביד, למשל) והתהליך לרוב יהיה אפקטיבי ומהיר יותר. זהו יתרון משמעותי בגינו אנו דואגים להגיע עד לבית הלקוח, במיוחד כאשר מדובר במבוגרים, ובכל מקום בארץ בו יתגוררו. כך אנו מבטיחים להם את הסיכויים הטובים ביותר להחלים, ובמהרה.

במידה וריפוי בעיסוק עשוי להיות רלבנטי גם עבורכם או עבור אדם הקרוב אליכם, Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח, מבצעים בדיקות, אבחונים והתאמת טיפולי ריפוי בעיסוק בפגישה שתיערך בנוחיות בביתכם. אנו מציעים טיפולי ריפוי בעיסוק ברחובות ואזור השפלה כולו, כמו גם באזור המרכז, טיפולי ריפוי בעיסוק בירושלים והסביבה, טיפולי ריפוי בעיסוק בחיפה והצפון ועוד. אנו מוזמנים אתכם ליצור עימנו קשר לקביעת פגישת היכרות בטלפון מספר: 077-9966400, ניתן גם להשאיר את הפרטים בטבלה מטה ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן