מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק באר שבע

מחפשים ריפוי בעיסוק באר שבע והסביבה? אנחנו ב-Restart Therapy נשמח להפנות אותך למרפאה בעיסוק מומחית ובעלת ניסיון שתגיע עד אליך הביתה ותעניק לך טיפול מדויק ומקצועי מותאם לבעיה התפקודית שלך.

Restart Therapy פועלת בפריסה ארצית ומעניקה טיפולי שיקום פרטיים בבית הלקוח כולל טיפולי ריפוי בעיסוק בבאר שבע והסביבה. ניתן לקבל את הטיפול בקליניקה מאובזרת הממוקמת במרכז באר שבע או טיפול פרטי בבית הלקוח.

ריפוי בעיסוק באר שבע - Restart Therapy ריפוי בעיסוק למבוגרים

שיקום תפקוד היד לאחר אירוע מוחי

שיקום פרטי לאחר אירוע מוחי הכולל טיפול ריפוי בעיסוק מיועד לאנשים אשר מעוניינים להמשיך ולעבוד באופן אינטנסיבי גם בבית, במקביל לשיקום דרך הקופה, או במצבים בהם השיקום דרך הקופה הסתיים.
אירוע מוחי בגיל המבוגר עלול לגרום לפגיעה מוטורית ותחושתית בחצי גוף ולירידה קוגניטיבית בדגש על קשב וזיכרון. ריפוי בעיסוק פרטי בבית הלקוח מסייע להגביר את השימוש הספונטאני ביד, ומשפר את התפקוד ביד במהלך היומיום. בנוסף, הריפוי בעיסוק מסייע בשיפור הזיכרון ותפקודי חשיבה אשר עלולים לפגוע בהתנהלות היומיומית, מבחינת יכולת התארגנות ויעילות.

ריפוי בעיסוק לגיל השלישי

אנשים מבוגרים, בפרט קשישים בגיל השלישי נדרשים לעתים קרובות לטיפולי ריפוי בעיסוק לצורך חיזוק ו/או שימור מצבם הקוגניטיבי והתפקודי. עם העלייה בגיל עולה גם שכיחותן של מחלות שונות כגון פרקינסון או דמנציה. כמו כן, קשישים רבים מתקשים לשמור על רמת תפקוד בביתם, בעקבות ירידה בכושר הגופני וביכולות הקוגניטיביות.
אנשים אלו בדרך כלל אינם ניידים בקהילה, בפרט לאחר פציעה או בעקבות מחלה. לכן, ריפוי בעיסוק באופן פרטי בביתם הוא הפתרון עבורם.
ריפוי בעיסוק פרטי בבית, מסייע עשוי במצבים מסוימים אף לשפר את התפקוד של הקשיש בו מסייע לו לשמור על תפקוד עצמאי ואיכות חיים למשך שנים.

מהן היתרונות לטיפול ריפוי בעיסוק בבית?

Restart Therapy מתמחה בשיקום ביתי ובטיפולי ריפוי בעיסוק באופן פרטי בבית הלקוח.
טיפול בסביבה הטבעית בה האדם חי מאפשרת עבודה וטיפול ממוקדים יותר לשיפור היכולות התפקודיות של האדם.
טיפול בסביבה הטבעית בה האדם חי מאפשרת למידה טובה ומהירה יותר של מיומנויות חדשות מאחר והן נלמדות בסביה האמיתית ולא בקליניקה או מכון בתנאי מעבדה.

Restart Therapy – מענה מדויק ומקצועי לכל בעיה – על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את המרפאה בעיסוק שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 0733-342-999 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מי ומדוע הפנו אותך לריפוי בעיסוק ואנו נפנה אליך מרפאה בעיסוק מומלצת שנמצאת קרוב לאזור מגוריך, ויכולה לעזור לך לשפר את התפקוד.

דילוג לתוכן