מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית

קלינאית תקשורת פרטית לשיקום וטיפול בבעיות שפה, הפרעות בדיבור, בעיות בליעה והפרעות קול בקרב אנשים מבוגרים. הטיפול מיועד לכל אדם אשר מעוניין לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה.
היתרון שלנו בRestart Therapy הוא שביכולתך לבחור את הקלינאית תקשורת שמתאימה עבורך ויכולה לתת לך את הטיפול הטוב ביותר לבעיה ממנה אתה סובל.
יתרון נוסף הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל/ת מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא- אנחנו יכולים לעזור לך!

קלינאית תקשורת פרטית במגוון תחומים ומצבים רפואיים

קלינאית תקשורת לאחר אירוע מוחי ומצבים נוירולוגיים אחרים כגון פגיעות ראש, אפילפסיה, וגידול מוחי. פגיעה מוחית באזורים שאחראים על השפה יכולים לגרום לפגיה בשפה ובדיבור, כמו כן פגיעה מוחית עלולה לפגוע ביכולת הבליעה של המטופל.

קלינאית תקשורת לחולי פרקינסון – ההפרעות בתנועתיות השרירים הקיימות במחלת הפרקינסון מערבות גם את מנגנון הבליעה והדיבור. מעורבות זו עלולה להתרחש בשלבים שונים של המחלה. בעיות בדיבור, בעיות בליעה והפרעות קול בקרב חולי פרקינסון ניתנות לטיפול בידי קלינאית תקשורת למבוגרים בעלת הכשרה וניסיון רב שנים בתחום. היעדר טיפול יעיל ובזמן עלול לגרום לירידה בתיאבון, לירידה במשקל ובעיות נוספות.

קלינאית תקשורת לטיפול באפזיה – אפזיה זו פגיעה בשפה אשר פגומות ביכולת של המטופל לתקשר עם הסביבה. אפזיה שכיחה מאוד במצבים נוירולוגיים כמו לאחר אירוע מוחי או לאחר פגיעת ראש טראומטית, אך יכולה להופיע גם במצבים אחרים כמו אפילפסיה או דמנציה. מטרת הטיפול באפזיה הוא לסייע למטופל להחזיר את המיומנויות שרכש כל חייו בתחומים אלה ו/או לספק אסטרטגיות שמטרתן לפצות על הקשיים.

בעיות בליעה אצל מבוגרים – בגיל השלישי יכולות להיות קשורות למגוון תסמינים ומצבים, כגון, אירוע מוחי, מחלת הפרקינסון, בעיות בליעה על רקע סרקופניה ועוד. בעיות בליעה עלולות להוביל לירידה במשקל, ירידה תפקודית ואף לדיכאון. חשוב ומומלץ להתחיל את הטיפול בהקדם, לפני שהבעיה שנוצרת עמוקה וקשה.

מה כולל טיפול קלינאית תקשורת פרטית?

אנחנו בRestart Therapy מתמחים בשיקום ביתי. רוב הטיפולים שלנו מתבצעים בבית הלקוח, וחלק מהטיפולים מתבצעים בקליניקה פרטית. כך או כך, הטיפול כולל שני שלבים עיקריים: שלב ראשון של אבחון והערכה, ושלב שני של טיפול והדרכה. 

הקלינאית מבצעת אבחון של הערכת תפקודי שפה, דיבור ובליעה באמצעות תצפית ובדיקה קלינית. מטרת האבחון לזהות ולאתר את כל סוגי הבעיות וכיצד הן מתבטאות באופן אינדיבידואלי אצל כל מטופל.

הטיפול מתבסס על ממצאי האבחון וההערכה ועל ההתקדמות של המטופל במהלך הטיפולים. המטרה של לטיפול קלינאית תקשורת פרטית הוא להביא לשיקום מיטבי וחזרה לתפקוד שפתי ויכולת בליעה תקינים ככל שניתן. תרגול עצמי בבית עם אדם נוסף, בהתאם להדרכה שניתנה על ידי הקלינאית משפיע באופן משמעותי על הצלחת הטיפול.

כל טיפול נמשך 45 דקות. כל טיפול נראה שונה מהאחר. בכל טיפול הקלינאית תקשורת מתאימה את רכיבי הטיפול לצרכים הדחופים והעיקריים ביותר של המטופל.
קלינאית תקשורת מומלצת תוך 24 שעות אצלך בבית, כל הקלינאיות תקשורת אשר עובדות בRestart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח (קישור לדף הבית) החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

מוזמנים לשתף:

על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הקלינאית תקשורת שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 0733-342-999 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מהם הצרכים/הקשיים שלך, ואנו נפנה אליך קלינאית תקשורת פרטית מומלצת שתגיע לביתך, ותסייע לך להחזיר ככל שניתן את מיומנויות התקשורת שניזוקו או אבדו.

דילוג לתוכן