מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית ברמת גן

מחפש/ת קלינאית תקשורת פרטית ברמת גן והסביבה? אנו נשמח להפנות אותך לאחת מהקלינאיות תקשורת שלנו.
קלינאית תקשורת פרטית ברמת גן לטיפול בבעיות שפה ודיבור ובעיות בליעה בקרב מבוגרים על רקע פגיעה נוירולוגית.

היתרון שלנו ב-Restart Therapy הוא שביכולתך לבחור את הקלינאית תקשורת מומלצת שמתאימה עבורך ויכולה לתת לך את הטיפול הטוב ביותר לבעיה ממנה אתה סובל. יתרון נוסף הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל/ת מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא – אנחנו יכולים לעזור לך!

קלינאית תקשורת פרטית ברמת גן - Restart Therapy קלינאית תקשורת למבוגרים

מיהן הקלינאיות תקשורת של Restart Therapy?

חשוב לוודא שהקלינאית תקשורת בעלת תעודה מטעם משרד הבריאות. תעודת המקצוע ניתנת לאחר רכישת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת במוסד אקדמי מוכר, הכשרה מעשית ומעבר בחינה ממשלתית. יתר על כן, תחומי הטיפול של קלינאיות תקשורת רבים. לצורך קבלת טיפול הולם ויעיל מומלץ לפנות לקלינאית בעלת ידע וניסיון בתחום הטיפול הנדרש.

כל הקלינאיות תקשורת אשר עובדות בRestart Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

קלינאית תקשורת פרטית במגוון תחומים ומצבים רפואיים

קלינאית תקשורת לאחר אירוע מוחי ומצבים נוירולוגיים אחרים כגון פגיעות ראש, אפילפסיה, וגידול מוחי. פגיעה מוחית באזורים שאחראים על השפה יכולים לגרום לפגיעה בשפה ובדיבור, כמו כן פגיעה מוחית עלולה לפגוע ביכולת הבליעה של המטופל.

קלינאית תקשורת לחולי פרקינסון – ההפרעות בתנועתיות השרירים הקיימות במחלת הפרקינסון מערבות גם את מנגנון הבליעה והדיבור. מעורבות זו עלולה להתרחש בשלבים שונים של המחלה. בעיות בדיבור, בעיות בליעה והפרעות קול בקרב חולי פרקינסון ניתנות לטיפול בידי קלינאית תקשורת למבוגרים בעלת הכשרה וניסיון רב שנים בתחום. היעדר טיפול יעיל ובזמן עלול לגרום לירידה בתיאבון, לירידה במשקל ובעיות נוספות.

קלינאית תקשורת לטיפול באפזיה – אפזיה זו פגיעה בשפה אשר פגומות ביכולת של המטופל לתקשר עם הסביבה. אפזיה שכיחה מאוד במצבים נוירולוגיים כמו לאחר אירוע מוחי או לאחר פגיעת ראש טראומטית, אך יכולה להופיע גם במצבים אחרים כמו אפילפסיה או דמנציה. מטרת הטיפול באפזיה הוא לסייע למטופל להחזיר את המיומנויות שרכש כל חייו בתחומים אלה ו/או לספק אסטרטגיות שמטרתן לפצות על הקשיים.

בעיות בליעה אצל מבוגרים – בגיל השלישי יכולות להיות קשורות למגוון תסמינים ומצבים, כגון, אירוע מוחי, מחלת הפרקינסון, בעיות בליעה על רקע סרקופניה ועוד. בעיות בליעה עלולות להוביל לירידה במשקל, ירידה תפקודית ואף לדיכאון. חשוב ומומלץ להתחיל את הטיפול בהקדם, לפני שהבעיה שנוצרת עמוקה וקשה.

קלינאית תקשורת פרטית ברמת גן תוך 24 שעות אצלך בבית. על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הקלינאית תקשורת שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר ל-Restart Therapy בטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מהם הצרכים/הקשיים שלך, ואנו נפנה אליך קלינאית תקשורת פרטית מומלצת שתגיע לביתך, ותסייע לך להחזיר ככל שניתן את מיומנויות התקשורת שניזוקו או אבדו. אצלנו תמצאו גם שירותי שיקום גריאטרי, פיזיותרפיה שיקומית, שיקום אורטופדי ועוד.

דילוג לתוכן