מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית ברמלה

מחפש/ת קלינאית תקשורת פרטית ברמלה והסביבה? אנו נשמח להפנות אותך לאחת מהקלינאיות תקשורת שלנו. ביכולתך לבחור את הקלינאית תקשורת שמתאימה עבורך ויכולה לתת לך את הטיפול הטוב ביותר לבעיה ממנה אתה סובל.

Restart Therapy פועלת בפריסה ארצית ומעניקה טיפולי קלינאית תקשורת פרטית ברמלה והסביבה, כולל, קלינאית תקשורת בלוד, באר יעקב, קלינאית תקשורת ברמת גן, ראשון לציון, כפר חב"ד, ניר צבי, נס ציונה וקלינאית תקשורת ברחובות.

היתרון שלנו ב-Restart Therapy שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל/ת מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא – אנחנו יכולים לעזור לך!

קלינאית תקשורת פרטית ברמלה - Restart Therapy קלינאית תקשורת למבוגרים

למה כדאי קלינאית תקשורת פרטית?

טיפול קלינאית תקשורת פרטית מיועד למבוגרים אשר זקוקים לטיפול בעיות שפה ודיבור, קשיי בליעה והפרעות קול, ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. פנייה לקלינאית תקשורת פרטית מגדיל את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את המטפלת באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר- בבית.

מיהן הקלינאיות תקשורת של Restart Therapy?

חשוב לוודא שהקלינאית תקשורת בעלת תעודה מטעם משרד הבריאות. תעודת המקצוע ניתנת לאחר רכישת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת במוסד אקדמי מוכר, הכשרה מעשית ומעבר בחינה ממשלתית. יתר על כן, תחומי הטיפול של קלינאיות תקשורת רבים. לצורך קבלת טיפול הולם ויעיל מומלץ לפנות לקלינאית בעלת ידע וניסיון בתחום הטיפול הנדרש.

כל הקלינאיות תקשורת אשר עובדות בRestart Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

איך אני יודע שאני זקוק לקלינאית תקשורת?

קלינאית תקשורת למבוגרים עוסקת באבחון וטיפול לאנשים שנפגעה יכולתם לתקשר עם הסביבה באופן תקין עקב פגיעה נוירולוגית כמו אירוע מוחי, ניתוח ראש או גידול מוחי, או בעקבות מחלה נוירולוגית כמו פרקינסון, טרשת נפוצה או דמנציה. הקושי התקשורתי בא לידי ביטוי בהפרעות שפה, הפרעות בדיבור, קושי בבליעה והפרעות קול.
התפקיד המרכזי של הקלינאית תקשורת הוא לסייע למטופל להחזיר את המיומנויות שרכש כל חייו בתחומים הנ"ל ו/או לספק אסטרטגיות שמטרתן לפצות על קשיים אלו.

תחומי הטיפול של קלינאית תקשורת למבוגרים

מערך השיקום הביתי של Restart Therapy מעניק טיפולים של קלינאית תקשורת למבוגרים במגוון תחומים ובעיות:
קלינאית תקשורת לאחר אירוע מוחי.
• קלינאית תקשורת לחולי פרקינסון.
• קלינאית תקשורת לטיפול באפזיה.
קלינאית תקשורת לטיפול בבעיות בליעה אצל מבוגרים.

קלינאית תקשורת פרטית ברמלה תוך 24 שעות אצלך בבית, על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הקלינאית תקשורת שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ל- Restart Therapy בטלפון שמספרו 0733-342-999 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מהם הצרכים/הקשיים שלך, ואנו נפנה אליך קלינאית תקשורת מומלצת שתגיע לביתך, ותסייע לך להחזיר ככל שניתן את מיומנויות התקשורת שניזוקו או אבדו.

דילוג לתוכן