מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית ברחובות

מחפש/ת קלינאית תקשורת פרטית ברחובות והסביבה? אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי, ונשמח להפנות אותך לקלינאית תקשורת מומחה ומיומנת לטיפול מידי ללא המתנה.
Restart Therapy פועלת בפריסה ארצית ומעניקה טיפולי קלינאית תקשורת פרטית ברחובות והסביבה, כולל קלינאית תקשורת פרטית ברמלה, קלינאית תקשור בלוד, באר יעקב, ראשון לציון, נס ציונה יבנה, גבעת ברנר, גדרה וקלינאית תקשורת ברמת גן.

היתרון שלנו ב-Restart Therapy הוא שביכולתך לבחור את הקלינאית תקשורת שמתאימה עבורך ויכולה לתת לך את הטיפול הטוב ביותר לבעיה ממנה אתה סובל. יתרון נוסף הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל/ת מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא – אנחנו יכולים לעזור לך!

קלינאית תקשורת פרטית ברחובות - Restart Therapy קלינאית תקשורת למבוגרים

קלינאית תקשורת לטיפול בבעיות שפה ודיבור

מצבים נוירולוגיים שונים עלולים להוביל לפגיעה ביכולת השפה והדיבור, כגון אירוע מוחי, פגיעת ראש טראומטית ואפילפסיה. בבעיות בשפה ובדיבור אופייניות גם למבוגרים עם דמנציה.
בעיית שפה בעגה המקצועית נחשבת לאפזיה. קיימים סוגים שונים של אפזיות. לכל סוג אפזיה טיפול שונה. איש המקצוע היחידי שמסוגל לשפר ולטפל בבעיות שפה היא קלינאית תקשורת למבוגרים. בעיות בדיבור כוללות אפרקסיה או דיסארטריה.

קלינאית תקשורת לטיפול בבעיות בליעה

בעיות בליעה אצל מבוגרים יכולות להיות קשורות למגוון תסמינים ומצבים נוירולוגיים, כגון, אירוע מוחי, פגיעת ראש טראומטית ומחלת הפרקינסון. בעיות בליעה שכיחות אצל קשישים על רקע סרקופניה (חולשת שרירים) או דמנציה.
בעיות בליעה עלולות להוביל לירידה במשקל, ירידה תפקודית ואף לדיכאון, חשוב ומומלץ להתחיל את הטיפול בהקדם, לפני שהבעיה שנוצרת עמוקה וקשה.

מה כולל טיפול קלינאית תקשורת פרטית?

אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים בשיקום פרטי, רוב הטיפולים שלנו מתבצעים בבית הלקוח, וחלק מהטיפולים מתבצעים בקליניקה פרטית. כך או כך, הטיפול כולל שני שלבים עיקריים: שלב ראשון של אבחון והערכה, ושלב שני של טיפול והדרכה.

הקלינאית מבצעת אבחון של הערכת תפקודי שפה, דיבור ובליעה באמצעות תצפית ובדיקה קלינית. מטרת האבחון לזהות ולאתר את כל סוגי הבעיות וכיצד הן מתבטאות באופן אינדיבידואלי אצל כל מטופל.
הטיפול מתבסס על ממצאי האבחון וההערכה ועל ההתקדמות של המטופל במהלך הטיפולים. המטרה של לטיפול קלינאית תקשורת פרטית הוא להביא לשיקום מיטבי וחזרה לתפקוד שפתי ויכולת בליעה תקינים ככל שניתן. תרגול עצמי בבית עם אדם נוסף, בהתאם להדרכה שניתנה על ידי הקלינאית משפיע באופן משמעותי על הצלחת הטיפול.

כל טיפול נמשך 45 דקות. כל טיפול נראה שונה מהאחר. בכל טיפול הקלינאית תקשורת מתאימה את רכיבי הטיפול לצרכים הדחופים והעיקריים ביותר של המטופל.

קלינאית תקשורת פרטית תוך 24 שעות אצלך בבית, על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הקלינאית תקשורת שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ל- Restart Therapy בטלפון שמספרו 0733-342-999 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מהם הצרכים/הקשיים שלך, ואנו נפנה אליך קלינאית תקשורת מומלצת שתגיע לביתך, ותסייע לך להחזיר ככל שניתן את מיומנויות התקשורת שניזוקו או אבדו.

דילוג לתוכן