מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית לוד

מחפש/ת קלינאית תקשורת פרטית לוד והסביבה? אנו נשמח להפנות אותך לאחת מהקלינאיות תקשורת שלנו.
Restart Therapy פועלת בפריסה ארצית ומעניקה טיפולי קלינאית תקשורת פרטית בלוד והסביבה, כולל, קלינאית תקשורת ברמלה, באר יעקב, ראשון לציון, כפר חב"ד, קלינאית תקשורת ברמת גן, ניר צבי, נס ציונה וקלינאית תקשורת ברחובות.

היתרון שלנו בRestart Therapy הוא שביכולתך לבחור את הקלינאית תקשורת שמתאימה עבורך ויכולה לתת לך את הטיפול הטוב ביותר לבעיה ממנה אתה סובל. יתרון נוסף הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל/ת מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא- אנחנו יכולים לעזור לך!

קלינאית תקשורת פרטית לוד - Restart Therapy קלינאית תקשורת למבוגרים

מיהן הקלינאיות תקשורת של Restart Therapy?

חשוב לוודא שהקלינאית תקשורת בעלת תעודה מטעם משרד הבריאות. תעודת המקצוע ניתנת לאחר רכישת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת במוסד אקדמי מוכר, הכשרה מעשית ומעבר בחינה ממשלתית. יתר על כן, תחומי הטיפול של קלינאיות תקשורת רבים. לצורך קבלת טיפול הולם ויעיל מומלץ לפנות לקלינאית בעלת ידע וניסיון בתחום הטיפול הנדרש.

כל הקלינאיות תקשורת אשר עובדות בRestart Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

קלינאית תקשורת לאחר אירוע מוחי – טיפול של קלינאית תקשורת באדם לאחר פגיעה נוירולוגית כמו אירוע מוחי או פגיעת ראש טראומטית, חיוני בכמה מצבים: הפרעות בשפה ובדיבור, הפרעות קול ו/או קשיים בבליעה.

שיקום דיבור לאחר אירוע מוחי ניתן על ידי קלינאית תקשורת למבוגרים בעלת הכשרה וניסיון בתחום וכולל טיפול בהפרעות קול, טיפול בקשיים בדיבור כמו דיסארטריה או אפרקסיה וטיפול בהפרעת שפה (אפזיה).

קלינאית תקשורת לחולי פרקינסון – ההפרעות בתנועתיות השרירים הקיימות במחלת הפרקינסון מערבות גם את מנגנון הבליעה והדיבור. מעורבות זו עלולה להתרחש בשלבים שונים של המחלה. בעיות בדיבור, בעיות בליעה והפרעות קול בקרב חולי פרקינסון ניתנות לטיפול בידי קלינאית תקשורת למבוגרים בעלת הכשרה וניסיון רב שנים בתחום. היעדר טיפול יעיל ובזמן עלול לגרום לירידה בתיאבון, לירידה במשקל ובעיות נוספות.

בעיות בליעה אצל מבוגרים – בעיות בליעה בגיל השלישי יכולות להיות קשורות למגוון תסמינים ומצבים, כגון, אירוע מוחי, מחלת הפרקינסון, בעיות בליעה על רקע סרקופניה ועוד. בעיות בליעה עלולות להוביל לירידה במשקל, ירידה תפקודית ואף לדיכאון. חשוב ומומלץ להתחיל את הטיפול בהקדם, לפני שהבעיה שנוצרת עמוקה וקשה.

קלינאית תקשורת פרטית תוך 24 שעות אצלך בבית, על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הקלינאית תקשורת שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ל-Restart Therapy שיקום פרטי בטלפון שמספרו 0733-342-999 או השאירו פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מהם הצרכים/הקשיים שלך, ואנו נפנה אליך קלינאית תקשורת מומלצת שתגיע לביתך, ותסייע לך להחזיר ככל שניתן את מיומנויות התקשורת שניזוקו או אבדו.

דילוג לתוכן