מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית בכפר סבא

בגילאים מבוגרים יחסית פעמים רבות נוצרים ליקויים בדיבור ובתקשורת עם הסביבה, ממגוון סיבות שונות. בעיות אלו עלולות להשפיע בדרכים ישירות ועקיפות על איכות החיים ועל תפקודים נוספים, לכן חשוב לנסות ולטפל בהן כמה שיותר מוקדם. קלינאית תקשורת למבוגרים, המתמחה בבעיות שפה ודיבור, כמו גם בבעיות בליעה, עשויה לסייע משמעותית ולאפשר למטופל/ת לעלות על מסלול של התמודדות בריאה ושיפור רציף.

קלינאית תקשורת פרטית בכפר סבא - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

באילו מצבים מטפלת קלינאית תקשורת למבוגרים?

תחת תחום ההתמחות של קלינאיות תקשורת מקצועיות ניתן למצוא מצבים נפוצים מהם סובלים אנשים רבים בגילאים מבוגרים, מצבים הקשורים ל/משפיעים על התקשורת עם הסביבה. מצבים אלו עשויים לנבוע מבעיה בריאותית כלשהי דוגמת מחלה (למשל – אפזיה, מחלת פרקינסון, דמנציה וכיוצ"ב), כמו גם מאירועים נקודתיים (דוגמת אירוע מוחי) או מפציעה טראומתית אותה עובר/ת המבוגר/ת (למשל, פציעת ראש טראומתית כתוצאה מנפילה).

כך, מסייעת קלינאית תקשורת למבוגרים להתמודד עם בעיות שונות בדיבור וביכולת להבין ולתקשר עם הסביבה, כמו גם עם בעיות בבליעה, אשר גם כן נובעות פעמים רבות בגילאים מתקדמים ממחלות, אירועים או תאונות אלו או אחרות.

מה כולל טיפול קלינאית תקשורת למבוגרים?

מערך השיקום של Restart Therapy מתמחה בשיקום וטיפול של קלינאית תקשורת פרטית בכפר סבא, קלינאית תקשורת פרטית בירושלים, קלינאית תקשורת פרטית ברמת גן, או כל אזור אחר בארץ, נמשך לרוב כארבעים וחמש דקות ונערך בבית הלקוח או בקליניקה פרטית ומטופחת.

טיפול זה כולל לרוב שני שלבים עיקריים:

  • השלב הראשון הוא שלב של אבחון והערכת מצב, על פיה ניתן יהיה לבנות תכנית טיפול לאחר מכן. במסגרת שלב זה עורכת קלינאית התקשורת הערכה מפורטת של תפקודי השפה והתקשורת של המטופל, ומאבחנת בעיות ספציפיות, כמו גם בעיות בליעה, באמצעות תצפית, בדיקה קלינית ושיחה עם המטופל.
  • בשלב השני בונים תכנית טיפול ומתחילים במפגשים, כאשר ההמלצה היא כי המטופל יתרגל את התרגילים שנותנת קלינאית התקשורת הפרטית גם בימים בהם אינם נפגשים. זו הדרך הטובה והבטוחה ביותר להבטיח שיפור אמיתי במצב, כך שחלק מהטיפול מהווה למעשה הדרכה למטופל ולקרוביו בנוגע לתרגול היומיומי הנדרש.

במידה ואתם מחפשים אחר קלינאית תקשורת פרטית בכפר סבא והסביבה (כמו גם בכל אזור אחר בארץ), אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם Restart Therapy שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח לקבלת ייעוץ וקביעת פגישה בטלפון מספר: 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, הטיפולים שאנו מציעים נערכים בבית הלקוח או בקליניקה פרטית, לנוחות המטופלים וליצירת סביבה טיפולית אפקטיבית ונעימה. בעיות בתקשורת ו/או בבליעה בגיל מבוגר אינן גזירה משמיים. ברבים מן המקרים ניתן להתמודד עימן בהצלחה, ושווה בהחלט לנסות.

דילוג לתוכן