מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית בירושלים

קלינאית תקשורת למבוגרים עוסקת בתחומים כמו שיקום דיבור לאחר אירוע מוחי, טיפול בבעיות בליעה, במיוחד לחולי פרקינסון, טיפול בגמגום מבוגרים וכל מה שקשור לתחום השפה והתקשורת, שהן כלי מפתח להתנהלות של בני אדם בעולם. לכן העבודה של קלינאית תקשורת היא מאוד חשובה – היא עוזרת לשקם מיומנויות בסיסיות וחשובות שנפגעו בעקבות כל מיני מקרים שעלולים לקרות במהלך החיים.

קלינאית תקשורת פרטית בירושלים - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח, אסתי נעים פלד

מה כולל הטיפול אצל קלינאית תקשורת למבוגרים?

הטיפול אצל קלינאית תקשורת מומלצת למבוגרים כולל, קודם כל, אבחון והערכה של תפקוד המטופל בתחום השפה, הדיבור והבליעה באמצעות תצפית ובדיקה קלינית שמבצעת קלינאית התקשורת, על מנת להתאים את אופן הטיפול למטופל האינדיבידואלי והלקויות מהן הוא סובל.

לעיתים, נדרשות בדיקות נוספות אשר קלינאית התקשורת מפנה אליהן, ולאחר מכן ניתן להתחיל את הטיפול עצמו.
לאחר מכן, מוגדרים יעדים ומטרות לטיפול, בשיתוף המשפחה של המטופל והמטופל עצמו.
לאחר הגדרת המטרות והיעדים, מתחילים בטיפול שכולל התאמת תפריט מזון המותאם ליכולות המטופל מבחינה בטיחותית, ותרגולים משותפים עם קלינאית התקשורת של תרגילים המתאימים למטרות וללקויות אשר נמצאו באבחון הראשוני. קלינאית התקשורת נותנת למטופל ולמשפחתו הדרכה על תרגילים שניתן לעשות בבית בין טיפול לטיפול.

מה מיוחד בטיפול שאנו מעניקים בRestart Therapy?

הצוות השיקום המוכשר והמנוסה של Restart Therapy, מתמחה בלקויות שונות ובתחומים שונים. אנו נותנים יחס אישי לכל מטופל ומתאימים אישית את המטפל לכל מטופל אינדיבידואלי, מתוך אמונה שלא כל מטפל מתאים לכל מטופל, אלא צריך להתאים את המטפל לצרכים הייחודיים של המטופל על מנת שהטיפול יצליח ברמה המיטבית. בנוסף, כל הטיפולים שאנו מציעים בRestart Therapy  מתבצעים בנוחות בית המטופל, על מנת שירגיש בנוח בסביבתו הטבעית ולא ייאלץ להתאמץ ולהגיע לקליניקה של המטפל. אנחנו מציעים מגוון טיפולים בתחום השיקום: פיזיותרפיה שיקומית, דיאטנית קלינית, ריפוי בעיסוק למבוגרים, שיקום אורטופדי, שיקום גריאטרי ושיקום נוירולוגי, בנוסף קלינאית תקשורת פרטית. כמו כן, אנו מציעים את שירותינו בפריסה ארצית.

טיפולים בפריסה ארצית, ללא בירוקרטיות מיותרות

מאוד חשוב לנו בRestart Therapy להעניק יחס אישי לכל מטופל ולתת מענה לכל אזורי הארץ. בין אם אתם מתגוררים במרכז, בצפון, בדרום, באזור ירושלים או בכל מקום אחר בארץ – אנו נותנים מענה בפריסה ארצית. חשוב לנו, בתור צוות של מטפלים פרטיים, להסיר מכם את הדאגות שנוצרות כאשר מטופלים במערכת הבריאות הציבורית. לכן, אנו מטפלים בכל הבירוקרטיה עבורכם, אין אצלנו רשימות המתנה, צוות שירות הלקוחות שלנו מעניק יחס חם ואישי לכל מטופל ואף אחד לא "נופל בין הכיסאות". חשוב לנו לתת מענה לכולם כיוון שאנחנו מאמינים שלכל בעיה יש פתרון ושיקום אפשרי בכל גיל ובכל מצב.

גרים באזור ירושלים והסביבה? גם אליכם צוות המטפלים של Restart Therapy מגיע עד הבית! התקשרו אלינו עוד היום למספר הטלפון 077-9966400 על מנת לקבוע תור לקלינאית תקשורת או לכל אחד מהשירותים שאנו מציעים, נשמח לעזור לכם בכל בעיה, שאלה או התלבטות. אבחון מוקדם יכול לשנות את חייכם לטובה ואף להציל חיים! Restart Therapy היא האפשרות שלכם להתחיל מחדש!
דילוג לתוכן