מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת פרטית בחולון

בגילאים מתקדמים יחסית נוצרות פעמים רבות בעיות בתקשורת וביכולת הדיבור ו/או ההבנה של השפה. בעיות אלו עלולות לנבוע מהדרדרות בתפקודים הקוגניטיביים (דוגמת מצבים של אפזיה), כמו גם מבעיות פיזיולוגיות מסוימות. מצב ייחודי וקשור נוסף ונפוץ יחסית הוא בעיות בבליעה, אשר עלולות לגרום להתפתחות מצבים בלתי רצויים נוספים ולשבש את איכות החיים בצורה משמעותית. קלינאיות תקשורת פרטיות מציעות טיפול מקצועי אפקטיבי לבעיות אלו, ועשויות לסייע לשפר משמעותית את המצב ולחזור ליהנות מאורח חיים תקני ואיכות חיים טובה.

קלינאית תקשורת פרטית בחולון - Restart Therapy, שיקום פרטי בבית הלקוח

קלינאית תקשורת למבוגרים - חשוב לאבחן ולטפל כמה שיותר מהר

בעיות תקשורת בגילאים מבוגרים יחסית, כמו גם בעיות בבליעה, עלולות לגרום להימנעות של המטופל/ת ממצבים חברתיים, ולתחושות של מבוכה ובושה. בעקבות כך המצב עלול להידרדר עוד יותר שכן אותו אדם נמנע מתקשורת יומיומית עם אנשים אחרים, ולכן מביא להחמרת המצב בפועל. לכן, חשוב לטפל בבעיות אלו כמה שיותר מהר, לאחר שמבצעים אבחון מקצועי כמובן.

גם אם רק נראה לכם כי אדם מבוגר יחסית הקרוב אליכם מתחיל לפתח בעיות בתקשורת או בעיות בבליעה תקינה, אולי כדאי לפחות להתייעץ עם קלינאית תקשורת למבוגרים. היא תוכל להכווין אתכם לשים לב לדברים מסוימים או לשאול שאלות מסוימות אשר יסייעו להבין טוב יותר מה המצב, ואולי להציע טיפול מתאים כמה שיותר מוקדם. בפועל, זה עשוי "להציל את המצב" ולאפשר לאותו אדם מבוגר ליהנות מאיכות חיים תקינה וגבוהה יותר, למשך עוד כמה שנים טובות לפחות. כדאי לשים לב ולהיות עם האצבע על הדופק…

טיפול מקצועי ומסור של קלינאית תקשורת פרטית עד הבית

אצלנו ב- Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח תמצאו קלינאיות תקשורת מוסמכות, מומלצות ומנוסות אשר מגיעות לביקור אבחון, ייעוץ וטיפול עד לבית המטופל/ת. במיוחד בגילאים מבוגרים יחסית, מדובר ביתרון משמעותי – המטופל/ת המבוגרים אינם נדרשים להתחיל להתנייד ולהגיע למרפאה זו או אחרת, בני משפחתם אינם צריכים לדאוג לכל הלוגיסטיקה והחוויה כולה אינה מעייפת, מאיימת או טראומטית כלל. זה עשוי להשפיע המון על מצב הרוח והחוויה הכללית של המבוגר/ת, ולתרום להצלחתו של הטיפול.

צרו קשר בהקדם לקבלת פרטים נוספים וייעוץ אישי מקלינאית תקשורת פרטית בחולון

כפי שצוין לעיל, חשוב לטפל בבעיות בתקשורת ו/או בבעיות בבליעה במהירות האפשרית, במטרה שלא לאפשר למצב להתדרדר ולהשפיע גם על המצב הנפשי. במידה ובעיות מסוג אלו רלבנטיות עבורכם/ן או עבור אדם הקרוב אליכם, אל תהססו לפנות אלינו.

Restart Therapy מציעים יחס מסור וחם, ייעוץ מקצועי ואנשי מקצוע מנוסים המגיעים עד לבית המטופל, ומספקים לו את הטיפול הטוב ביותר עבורו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה המופיעה מטה ולקבל ייעוץ מקצועי מקלינאית תקשורת פרטית בחולון, קלינאית תקשורת פרטית בירושלים, קלינאית תקשורת פרטית ברחובות או כל מקום אחר בארץ.
דילוג לתוכן