מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

צוות המטפלים של Restart Therapy

חן אילן, פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית מוסמכת B.Sc.PT, אחראית חטיבת הפיזיותרפיה השיקומית של Restart Therapy

חן אילן, פיזיותרפיסטית והידרותרפיסטית מוסמכת B.Sc.PT, אחראית חטיבת הפיזיותרפיה השיקומית של Restart Therapy

שמי חן, אני פיזיותרפיסטית ויזמית בתחום הבריאות, בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 2004. בעברי המקצועי עבדתי כ-10 שנים במחלקות לשיקום נוירולוגי במרכז הרפואי ע"ש שיבא. בשנים האחרונות בעבודתי שם, ניהלתי את מחלקת הפיזיותרפיה ביחידה לשיקום נוירולוגי תת חריף (שנת"ח).
אני עוסקת בשיקום וטיפול משנת 2005 ובשיקום ביתי משנת 2013. בנוסף לכך, אני מרצה לאנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה במכללות שונות, ומפיקת אירועים בינלאומיים בתחום ה-Wellness.
במהלך עבודתי בתל השומר פיתחתי עניין מיוחד דווקא בשלב שבו משתחרר המטופל הנוירולוגי מהמוסד השיקומי ועובר לטיפול בקהילה , ולכן כאשר יצאתי לדרכי העצמאית התחלתי לחקור את נושא השיקום הביתי באופן עמוק יותר .
כיום שיקום ביתי בדגש על שיקום נוירולוגי הוא הנושא העיקרי בו אני עוסקת ולאחרונה, ביחד עם אסתי נעים-פלד מנכ"לית Restart Therapy ומרפאה בעיסוק נוספת ששמה רונית דורות, אף יצרנו קורס ייחודי וראשוני בנושא.
בימים אלו אני מעניקה טיפולים באופן פרטי כפיזיותרפיסטית למבוגרים עם אבחנות נוירולוגיות הזקוקים לשיקום בביתם באזור השרון, פיזיותרפיסטית פרטית ברעננה ופיזיותרפיסטית פרטית בנתניה.

לנה כץ, מרפאה בעיסוק B.OT, אחראית חטיבת הריפוי בעיסוק של Restart Therapy

לנה כץ, מרפאה בעיסוק B.OT, אחראית חטיבת הריפוי בעיסוק של Restart Therapy

שמי לנה, אני מרפאה בעיסוק למבוגרים בוגרת תואר ראשון משנת 2012 באוניברסיטת חיפה, ובימים אלו אני מסיימת את לימודי התואר השני בריפוי בעיסוק גם כן באוניברסיטת חיפה.
מאז סיום לימודי התואר הראשון אני עובדת ומתמחה בשני תחומי טיפול עיקריים: תחום השיקום הנוירולוגי ותחום השיקום הגריאטרי. בעברי המקצועי עבדתי במספר מוסדות שיקום וגריאטריה בארץ כגון: שיקום במרכז הרפואי לגליל, חברת "צבר רופאה" ומרכזים גריאטריים רבים בצפון ובמרכז הארץ, כגון: מרכז אזורי לקשיש נוף עכו, בית אבות נוף הרים בקיבוץ יחיעם, מרכז גריאטרי רפואי עטרת רימונים בבני ברק נאות גיל רם בפתח תקווה ועוד.
עם השנים צברתי ידע רב ומגוון בטיפול באנשים מבוגרים עם אבחנות נוירולוגיות שונות כמו: אירוע מוחי, פרקינסון, אלצהיימר ודמנציה מכל הסוגים.
במהלך השנים פיתחתי עניין מיוחד בטיפול במבוגרים בגיל השלישי הסובלים מירידה קוגניטיבית. אני מאמינה, והספרות המקצועית תומכת בדעה זו, כי תעסוקה מותאמת הכרחית לשמירה על איכות החיים של המבוגר ובני משפחתו. בעבודתי עם המטופלים אני מסייעת להם לשמור על תעסוקה פרודוקטיבית ומקדמת שיקום וחיוניות מנטאלית גם במצבים של מגבלה ונכות. כמו כן, במסגרת פרויקט הגמר בתואר השני, הקמתי מערך מתנדבים לליווי והעסקת קשישים, אשר מדווחים על ירידה קוגניטיבית ותפקודית, בפעילויות מותאמות ליכולתם ותחומי העניין שלהם. המערך פועל בשיתוף פעולה עם עיריית פתח תקווה וחברות מסחריות שונות.
בימים אלו אני מנהלת את שרותי הריפוי בעיסוק והתעסוקה בבית אבות "בית הדקל" אשר נמצא בפתח תקווה ובו מתגוררים בעיקר תשושי נפש ומטופלים סיעודיים. במקביל אני מטפלת באופן פרטי בתחום השיקום הנוירולוגי ושיקום בגיל השלישי בבית המטופל באזור המרכז, ריפוי בעיסוק פרטי תל אביב, ריפוי בעיסוק פרטי בבת ים, ריפוי בעיסוק פרטי בראשון לציון, ריפוי בעיסוק פרטי בפתח תקווה וריפוי בעיסוק פרטי בקרית אונו.

קטיה קנטר, קלינאית תקשורת מוסמכת MS.c.ST, אחראית חטיבת הקלינאיות תקשורת של Restart Therapy

קטיה קנטר, קלינאית תקשורת מוסמכת MS.c.ST, אחראית חטיבת הקלינאיות תקשורת של Restart Therapy

שמי קטיה, קלינאית תקשורת למבוגרים, בוגרת תואר ראשון בחוג להפרעות תקשורת באוניברסיטת הידלברג בגרמניה משנת 1994.
נוסף להכשרתי באבחון וטיפול הפרעות בתקשורת, אני גם בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות במוסדות שונים בצרפת, ארצות הברית ובגרמניה.
משנת 1994 אני עוסקת באבחון וטיפולי בהפרעות קול, שפה, דיבור ובליעה בקרב מבוגרים. את דרכי המקצועית התחלתי בגרמניה. בהמשך עליתי ארצה והחל משנת 1996 עבדתי 6 שנים במחלקת שיקום יום בהר הצופים בירושלים, ו-12 שנים נוספות כאחראית תחום התקשורת במרכז היום השיקומי בעזרה למרפא.
במקביל לעבודה ציבורית, משנת 1999, אני עובדת גם כעצמאית באופן פרטי עם אוכלוסיה מבוגרת בתחומים הכוללים הפרעות נרכשות בקול, שפה, בליעה ודיבור, בעיקר על רקע נוירולוגי, בקליניקה, בזום או בבית המטופל באזור רחובות.

רונה גיל, דיאטנית קלינית מוסמכת B.Sc.Nut, אחראית חטיבת הדיאטניות של Restart Therapy

רונה גיל, דיאטנית קלינית מוסמכת B.Sc.Nut, אחראית חטיבת הדיאטניות של Restart Therapy

שמי רונה ואני דיאטנית קלינית בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון משנת 2011. את תקופת הסטאז' שלי העברתי במרכז הרפואי ע"ש שיבא ובבית החולים השיקומי רעות.
עם סיום התואר, במשך שש שנים, עבדתי במרכז הרפואי ע"ש שיבא, ומשנת 2015 אני עובדת כדיאטנית קלינית במסגרת הקהילה במרפאות של קופות החולים.
במסגרת עבודתי צברתי ניסיון רב בטיפול במגוון תחומים כגון: סוכרת, יתר לחץ דם, השמנת יתר, דיסליפידמיה, מחלות לב וכלי דם, מחלות מעי דלקתיות ועוד.
במהלך עבודתי במרפאה להפרעות תנועה בתל השומר, עברתי הכשרה ספציפית בייעוץ וטיפול תזונתי עבור אנשים המתמודדים עם מחלת הפרקינסון. במסגרת ההכשרה הענקתי ייעוץ תזונתי לחולי פרקינסון ונחשפתי לחשיבות התזונה במטופלים אלו.
מטופלי פרקינסון, בשכיחות גבוהה, סובלים מבעיות שונות הקשורות לתזונה, כגון בעיות בליעה, חוסר תאבון, בחילות, עצירות, צריכת חלבון נמוכה, מחסור בוויטמינים ומינרלים, תת משקל ועוד. הסיבות לכך שונות ממטופל למטופל ובדרך כלל בעיות תוזנה ינבעו כתוצאה מהמחלה עצמה, בשילוב עם מחלות רקע במידה וישנן כאלה, או בעקבות הטיפול התרופתי.
חשוב לשים לב שמטופלי פרקינסון הסובלים מאחת מבעיות הנ"ל, יקבלו ליווי מקצועי צמוד מדיאטנית קלינית המתמחה בתחום זה, כפי שיש לנו כאן בRestart Therapy.
כיום, מקביל לעבודתי כדיאטנית קלינית במסגרת קופות החולים, אני מעניקה טיפולים וייעוץ תזונתי גם באופן פרטי בביתו של המטופל באזור המרכז.

אצלנו ב Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח כל שירותי השיקום נמצא תחת קורת גג אחת, עם תקשורת מקצועית פתוחה בין המטפלים השונים, מה שמוביל לתוכנית שיקום הוליסטית יעילה יותר שמניבה תוצאות משמעותיות יותר, מהר יותר.

אני מזמינה אתכם לשאול אותי כל שאלה ולהתייעץ איתי בכל נושא. אני גאה בצוות המטפלים שעובד עמי ושותף לחזון שלי, ואני אשמח למצוא גם לכם את המטפל/ת שהכי מתאים/ה עבורכם!
התקשרו לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואני אחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן