מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיסט פרטי תל אביב

פיזיותרפיה היא הקו הראשון לטיפול במגוון רחב של מצבים, שכיחים יותר ושכיחים פחות בקרב אוכלוסייה מתבגרת ומבוגרת. בכל מצב בו אדם נפצע או סובל מכאב אשר מפריע ומשבש את היכולת שלו לתפקד כרגיל ביומיום, לרוב, פיזיותרפיה היא הפתרון.

עם השנים, Restart Therapy הפכה למערך שיקום מהגדולים בארץ, הכולל פיזיותרפיסטים עם מגוון רחב של התמחויות וניסיון קליני שנותנים מענה למכלול רב של בעיות ואבחנות רפואיות.

כל הפיזיותרפיסטים שלנו בעלי רישיון מקצועי מטעם משרד הבריאות, בעלי ניסיון בעבודה ציבורית במרכזי שיקום רב מקצועיים, דוגלים בגישה הוליסטית לשיקום וטיפול. טיפולי הפיזיותרפיה מתבצעים באופן פרטי אצלכם בבית, ומספקים מענה מידי הטוב ביותר לבעיות ולקשיים שאתם חווים ביומיום.

זקוקים לפיזיותרפיסט פרטי בתל אביב? התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 ואנחנו נפנה אתכם אל המטפל המתאים ביותר לטיפול בבעיה שלכם.

פיזיותרפיסט פרטי תל אביב Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

טיפול פיזיותרפיה במגוון תחומים

טיפולי הפיזיותרפיה שלנו נותנים מענה רחב במגוון מצבים:

  • פיזיותרפיה שיקומית לאחר פציעות וחבלות אורטופדיות, כגון: שברים, נפילות, נקעים, פציעות ספורט ועוד.
  • פיזיותרפיה נוירולוגית לשיקום, טיפול והדרכה עבור מבוגרים עם אבחנות נוירולוגיות, כגון: אירוע מוחי, חבלת ראש/ניתוחי ראש, גידול מוחי, פגיעות חוט שדרה ועוד.
  • פיזיותרפיה לגב– טיפול בכאבי גב, טיפול בפריצת דיסק ושיקום לאחר ניתוחי גב.
  • פיזיותרפיה וסטיבולרית– טיפול בסחרחורות, בעיות שיווי משקל וורטיגו.
  • פיזיותרפיה נשימתית– שיקום וטיפול נשימתי בעקבות מחלות ריאה, מחלימי קורונה ועוד.
  • פיזיותרפיה בגיל השלישי כחלק משיקום גריאטרי– טיפולי פיזיותרפיה לאנשים מבוגרים בביתם, לצורך שיקום לאחר נפילה או חבלה, שיקום לאחר ניתוחי החלפת מפרק, שיקום לאחר אשפוז (מצבי דה-קונדישנינג) וטיפול במבוגרים עם דמנציה לשימור התנועה והחיוניות של הגוף והאטה של התקדמות המחלה.

למה לבחור דווקא בפיזיותרפיסט של Restart Therapy?

כדי לראות ולהרגיש בתוצאות צריך פיזיותרפיסט מומחה. כל המטפלים שלנו בעלי ניסיון של שנים בתחומם, ומאז סיום לימודי התואר בפיזיותרפיה הוכשרו במגוון של קורסים והשתלמויות להגברת הידע והמקצועיות שלהם. ישנם תחומי טיפול הדורשים תעודות הסמכה רשמית.

  • יחס אישי והתנהלות ישירה מול המטפל- מרגע שהמטפל יוצר עמך קשר הוא זה שמלווה אותך לאורך כל הטיפול. יש לך את המספר האישי שלו, וכל התיאום והתשלום נעשים ישירות מולו, ללא מתווכים. אנו דוגלים בזמינות ונגישות עבור הלקוחות שלנו, ונותנים מענה מהיר וישיר לכל צורך או שאלה.
  • פיקוח על תהליך הטיפול- כל הטיפולים מפוקחים ומנוהלים על ידי מנהל תיק שמוקצה עבור הטיפול שלך. מנהל התיק שלך, גם הוא מטפל מקצועי (פיזיותרפיסט או מרפאה בעיסוק) ותפקידם הוא לדאוג לכל צרכיך, ולוודא שהטיפול מתנהל כראוי.
  • מענה מהיר ללא המתנה- טיפול פרטי מאפשר לך לא רק לבחור את המטפל שלך, אלא גם להתחיל את הטיפול מיד עם חזרתך הביתה, ללא המתנה לתור, אצלך בבית. מחקרים מוכיחים שוב ושוב, שהתחלת טיפול מידי בסמוך לפציעה/אבחנה הוא אחד מהגורמים העיקריים להצלחת הטיפול ולמימוש מלוא פוטנציאל השיקום.

להתייעצות טלפונית ללא מענה וללא התחייבות עם פיזיותרפיסט מומחה, ניתן להתקשר לצוות Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח. התקשרו עוד היום לטלפון מספר 077-9966400. אפשרות נוספת היא להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן