מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיסט פרטי בירושלים

צוות הפיזיותרפיסטים של Restart Therapy מתמחה בטיפולי פיזיותרפיה בבית הלקוח, לאחר פציעות אורטופדיות וטיפול בכאב, לאחר פגיעות במערכת העצבים כולל שיקום לאחר ניתוח גב, שיקום לאחר ניתוחי ראש, שיקום חולי פרקינסון ושיקום לאחר אירוע מוחי ועוד.

כל הפיזיותרפיסטים שלנו סיימו לימודי פיזיותרפיה במוסדות האקדמיה המובילים בארץ, בעלי רישיון מטעם משרד הבריאות ובעלי הכשרה וניסיון הנדרשים לטפל בכל בעיה בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

אם הנך זקוק/ה לפיזיותרפיסט פרטי בירושלים כל שעליך לעשות הוא להתקשר ל- Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח לטלפון שמספרו 077-9966400, לשוחח עם מטפל מוסמך אשר בהתאם למידע שיקבל ממך, יפנה אותך לפיזיותרפיסט מומלץ באזור מגוריך.

פיזיותרפיה פרטית למבוגרים בירושלים

במקרה של מחלה, פציעה (בעקבות נפילה למשל), אשפוז ממושך או למעשה כל ירידה תפקודית הקשורה לגיל, האדם המבוגר עשוי להזדקק לטיפולי פיזיותרפיה על מנת לחזור לתפקוד. מטרת הטיפול בפיזיותרפיה יכולה להיות שיקומית (להחזיר לתפקוד קודם), מניעתית או שמירה על הקיים ומניעת הידרדרות נוספת.

אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים במגוון תחומי טיפול בגיל המבוגר:

  • טיפולי פיזיותרפיה לאחר נפילה/חבלה – במקרים כאלה פיזיותרפיה פרטית בבית עשויה להקל על הכאבים ולהפחית משמעותית את זמן הריפוי של השרירים והרקמות שחוו טראומה בעת הנפילה.
    נפילה רצינית יותר עלולה להוביל לשבר של עצם או מפרק. השברים השכיחים ביותר הם שבר בירך או בצוואר הירך והמצריכים, אשפוז, ניתוח (בדרך כלל) ושיקום.
  • טיפולי פיזיותרפיה שיקומית – במצבי תחלואה על רקע נוירולוגי או מחלות כרוניות, כגון שיקום הליכה לאחר אירוע מוחי, טיפול פיזיותרפי בחולי פרקינסון, מבוגרים עם דמנציה ועוד.
  • טיפול בכאב בגיל המבוגר – טיפולעל ידי פיזיותרפיסט מוסמך כולל טיפול במצב של כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים בירך, כאבי ראש וצוואר בעקבות אותו תהליך שחיקה מואץ אשר שכיחותו עולה עם הגיל. מטרת הטיפול היא להימנע ניתוחים בגיל המבוגר ולאפשר אורח חיים מיטבי למרות הכאב, או העלמתו של הכאב (במידת האפשר).

טיפולי פיזיותרפיה אצל המומחים של Restart Therapy

אצלנו ב-Restart Therapy תוכלו למצוא פיזיותרפיסטים בעלי הסמכה מיוחדת במספר תחומי טיפול:

  1. פיזיותרפיה נשימתית – טיפול באנשים הלוקים במחלות ריאה כרוניות או לאחר דלקת ריאות אקוטית וזקוקים לשיקום נשימתי. אנו גם מתמחים בטיפול ושיקום במחלימי קורונה.
  2. פיזיותרפיה וסטיבולרית – טיפול מהיר ללא המתנה אצלך בבית במקרה של התקף ורטיגו או הפרעות שונות במערכת שיווי המשקל שמובילות לסחרחורות וקושי בתפקוד היומיומי.
  3. פיזיותרפיה פה ולסת – אבחון וטיפול בהפרעות במפרק הלסת, שרירי הלעיסה והמבנים הסמוכים, שהן סיבה העיקרית לכאבי פנים ולסתות. טיפול ושיקום במקרה של גידולים שפירים וממאירים של חלל הפה, הלסתות ועצמות הפנים ועוד.
  4. פיזיותרפיה לרצפת אגן – חלק מטיפולי פיזיותרפיה שיקומית שמטרתה להחזיר למטופל את היכולת לשלוט בשרירי רצפת האגן ובכך להביא תפקוד תקין של אברי האגן. אנו מתמחים בטיפול ושיקום רצפת אגן בפגיעות על רקע נוירולוגי כתוצאה מאירוע מוחי, טרשת נפוצה וניתוחי עמוד שדרה.

לקבלת ייעוץ טלפוני ללא עלות ולקבלת מידע בנוגע לטיפולי פיזיותרפיה אצלכם בבית, ללא המתנה על ידי מטפל מוסמך בעל ניסיון התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400. באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן