מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיסט פרטי באשדוד

טיפולי פיזיותרפיה פרטית מיועדים לאנשים אשר מעוניינים לחזק את המערכת התנועתית, השרירים והסיבולת בגוף על מנת לשפר ולהוביל לתפקוד עצמאי, איכותי ויעיל יותר בחיי היומיום.

אנחנו בRestart Therapy מעניקים שירותי פיזיותרפיה באופן פרטי בבית הלקוח בפריסה ארצית. מעוניינים בפיזיותרפיסט פרטי באשדוד? הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר את הפרטים שלכם למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

פיזיותרפיסט פרטי באשדוד - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

טיפולי הפיזיותרפיה בRestart Therapy מסייעים במגוון רחב של מצבים:

  1. טיפול פיזיותרפיה לאחר שבר או ניתוח, כולל ניתוחים בעמוד השדרה, ניתוחים לאחר שבר, וניתוחי ראש.
  2. פיזיותרפיה וסטיבולרית לטיפול בסחרחורות (למשל ורטיגו).
  3. טיפולי פיזיותרפיה לאחר שכיבה ממושכת, לרוב בעקבות אשפוז ממושך. מצבים אלו מובילים לחולשה בגוף ולתנועה מוגבלת ולפעמים כאובה.
  4. טיפולי פיזיותרפיה נוירולוגית לשיקום וטיפול בעקבות מחלות ומצבים נוירולוגיים שונים כגון: פרקינסון, ניוון שרירים, אירוע מוחי ועוד.
  5. טיפולי פיזיותרפיה במצבי דהקונדישנינג – מצב שכיח המאפיין את הגיל השלישי והרביעי ומוגדר במצב שבו קיימת החמרה במצב התפקודי וביכולות של האדם. תקופת הקורונה, המלווה בסגר ביתי, ריחוק חברתי, וצמצום פעילויות אקטיביות מחוץ לבית מובילה פעמים רבות למצב של חולשה, ירידה תפקודית ו/או קוגניטיבית וירידה במצב הרוח והמוטיבציה של האדם.

פיזיותרפיה פרטית בבית הלקוח על ידי פיזיותרפיסט מוסמך ובעל ניסיון

ההיצע כיום בתחום הפיזיותרפיה הוא רחב. ישנם מטפלים רבים אשר מטפלים במגוון רחב של מצבים. אמנם, טיפול פיזיותרפיה הנו יעיל ביותר כאשר הוא מתבצע על ידי מטפל מוסמך אשר עבר הכשרה ספציפית והינו בעל ניסיון בטיפול בבעיה בה הוא מטפל.

אנחנו בRestart Therapy מתחייבים לטיפול שיקומי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בתחום השיקום ובפיזיותרפיה בפרט. כל הפיזיותרפיסטים והפיזיותרפיסטיות שעובדים במערך עברו סינון קפדני על מנת להיות חלק מצוות המטפלים שלנו. הסינון התבצע על סמך הכשרות קליניות, קורסים והשתלמויות נוספות בהם השתתף המטפל, מקומות עבודה קודמים, המלצות וניסיון קליני.

פיזיותרפיה פרטית בבית- טיפול בסביבה הטבעית מוביל לתוצאות טובות יותר מהר יותר

טיפולי פיזיותרפיה שיקומית פרטית יכול להתחיל באופן מידי, בזכות הזמינות הגבוהה של המטפלים שלנו בRestart Therapy. התחלת הטיפול בסמוך לפציעה/ניתוח או בסמוך לחזרה הביתה מגבירה באופן משמעותי את היכולת לשפר יכולות שנפגעו בצורה מיטבית. בנוסף, טיפול פיזיותרפיה המתרחש בבית המטופל, לרוב מגביר את המוטיבציה שלו לעבוד ולהמשיך את התרגול בבית גם אחרי שהמטפל עוזב.

מבחינה שיקומית, טיפול בבית מאפשר למטפל ולמטופל לזהות להתמודד ולפתור קשיים ובעיות תפקודיות בהן הם נתקלים במהלך הטיפולים. בעצם, הסביבה הטיפולית היא גם הסביבה הטבעית שבה האדם מבלה את רוב זמנו, במהלך השיקום, וגם הרבה שנים לאחריו.

פיזיותרפיה אישית- טיפול מותאם באופן אישי ללקוח ולסביבה בה הוא חי

אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי מתוך אמונה ששיקום בבית, בסביבה הטבעית של הלקוחות שלנו, היא הסביבה הנכונה ביותר לקדם תפקוד ובריאות.

אנו דוגלים שירות אישי ומקצועי. מטפל קבוע מגיע אליך בכל מפגש, מה שמאפשר היווצרות של תקשורת פתוחה והדדיות בין המטפל ומטופל, כמו גם עם בני משפחה אשר נוטלים חלק בתהליך השיקום והטיפול. יצירה של מערכת יחסית שכזו מחזקת את האמון והביטחון של המטופל במטפל ומחזקת את הפוטנציאל של הצלחת הטיפול.

מעוניינים בפיזיותרפיסט פרטי באשדוד? לקבלת מידע על כל השירותים שלנו, על האפשרות לקבלת החזר, ועל המטפלים המומלצים שלנו באשדוד והסביבה, התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם. Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי, שיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי, שיקום גריאטרי, שיקום קוגניטיבי, טיפולי קלינאית תקשורת, ריפוי בעיסוק ועוד.

דילוג לתוכן