מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטי בפתח תקווה

מחפשים פיזיותרפיה פרטי בפתח תקווה והסביבה? בRestart Therapy באפשרותכם לבחור את המטפל המתאים ביותר עבורכם, על סמך הותק, ההכשרה והניסיון שלו. צוות הפיזיותרפיה של Restart Therapy כולל פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות בכל הארץ, המתמחים במגוון רחב של תחומי שיקום, הכוללים שיקום גריאטרי, שיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי, התאמת ציוד שיקומי ועוד. 

לקבלת ייעוץ טלפוני ללא עלות ולתיאום פגישה עם פיזיותרפיסט בבית התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם בתחתית העמוד ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

פיזיותרפיה פרטי בפתח תקווה - Restart Therapy שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח

פיזיותרפיה שיקומית עד הבית

טיפולי פיזיותרפיה למבוגרים מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפול ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. פיזיותרפיה פרטית מגדילה את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את המטפל באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר.

היתרון שלנו בRestart Therapy הוא שכל הטיפולים והשיקום מתבצעים באופן פרטי אצלכם בבית, כך שאם הנך מוגבל מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא אנחנו יכולים לעזור לך!

פיזיותרפיסט פרטי בפתח תקווה בבית הלקוח

פיזיותרפיה שיקומית מומלצת לכל אדם אשר מתקשה לחזור לתפקוד בשל פציעה, פגיעה או מחלה במערכות הגוף השונות, בעיקר פגיעות במערכת העצבים ובמערכת השריר-שלד.
מטרת הפיזיותרפיה השיקומית היא להחזיר את האדם לתפקוד קרוב ככל הניתן לתפקוד הקודם.
כל הגבלה תנועתית עלולה לפגוע בשגרת חייו של האדם. העדר טיפול או קבלת טיפול שאינו בידי פיזיותרפיסט מוכשר ומיומן עלול להוביל לכאבים, להחמיר את ההגבלה התנועתית ובכך גם לפגוע באופן משמעותי במצב הרוח ובאיכות החיים של האדם.

טיפולי פיזיותרפיה פרטי בפתח תקווה במגוון תחומים:

  • שיקום הליכה לאחר אירוע מוחי– בדרך כלל ניתן להשיב את יכולת ההליכה מסוימת לאחר אירוע מוחי, עם אביזר עזר או בלעדיו, למעט במצבים קשים במיוחד. בשל חשיבות ההליכה מבחינה תפקודית ובעיקר מבחינת המטופל מבחינת תחושה כללית ובפרט תחושת הביטחון שלו, אנו דוגלים בהתחלת תרגול ההליכה מוקדם ככל האפשר, תוך שמירה מוקפדת על עקרונות של תפקוד ובטיחות.
  • שיקום לאחר ניתוח – שיקום לאחר ניתוחי גב ועמוד שדרה, שיקום לאחר ניתוחי ראש ושיקום לאחר ניתוח לתיקון שבר.
  • שיקום לאחר שבר– טיפולי פיזיותרפיה יכולים להועיל מאד ואף לשנות את משך ותוצאות השיקום לאחר שברים שונים.
  • טיפולי פיזיותרפיה במגוון תחומים הדורשים הסמכה מיוחדת, כגון פיזיותרפיה נשימתית, פיזיותרפיה וסטיבולרית, טיפול בורטיגו, פילאטיס שיקומי, פיזיותרפיה לימפטית ועוד.
מעוניינים לקבל מידע נוסף על טיפולי פיזיותרפיה פרטי בפתח תקווה והסביבה או לתאם פגישה עם פיזיותרפיסט פרטי בביתכם? השאירו את הפרטים שלכם כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם. מעוניינים בהתייעצות טלפונית ללא עלות וללא התחייבות עם מטפל מוסמך? התקשרו כעת לטלפון שמספרו 077-9966400.
דילוג לתוכן