מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטי יבנה

אנשים רבים בקבוצות גילאים שונות זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה מסוגים שונים, דוגמת שיקום מניתוח או תאונה או שיקום אורטופדי לאחר שבר. טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים ונכונים יכולים לסייע משמעותית בהתאוששות והחלמה, ולקצר את פרק הזמן שיידרש עד חזרה לתפקוד מלא. במיוחד כאשר הם נערכים בבית הלקוח, בנוחות מרבית ובזמן הנוח ביותר עבורו.

פיזיותרפיה באופן פרטי ביבנה, Restart Therapy שיקום ביתי פרטי למבוגרים

מתי נדרשים טיפולי פיזיותרפיה?

פיזיותרפיה משמשת כאמור במגוון רחב של סיטואציות ומצבים. כפי שצוין לעיל, לאחר תאונות, שברים ופציעות מסוגים שונים. נדרש לעבור טיפולי פיזיותרפיה לאורך תקופה מסוימת, עד שמשקמים את הגוף ואת יכולותיו השונות, בפרט יכולות תנועה.

מלבד לתאונות, שברים, תאונות ספורט וכיוצ"ב, פיזיותרפיה נדרשת גם בהתמודדות עם כאבים כרוניים, כמו גם מחלות נוירולוגיות שונות דוגמת פרקינסון. כמובן שגם כאשר מתאוששים מניתוחים, דוגמת ניתוחי גב וניתוחים אורטופדיים שונים, פיזיותרפיה היא הדרך המומלצת והטובה ביותר לשקם את הגוף (והנפש) במהרה ולחזור לתפקוד תקין כמה שיותר מהר.

היתרונות של פיזיותרפיה עד הבית

אנו ב- Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח מציעים כאמור טיפולי פיזיותרפיה שיקומיים פרטיים הנערכים בנוחות הבית של המטופל/ת, מאחר ומדובר באחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר לטיפול. כאשר מדובר בסביבה הביתית המטופל מרגיש בנוח ויכול לעבוד בצורה יעילה יותר עם הגוף והתרגילים שכולל הטיפול. כמו כן, מדובר בחיסכון משמעותי של זמן עבור המטופל או בן משפחה שלו (אשר אינם נדרשים לנסוע אל המרפאה וממנה), ובהרבה פחות טרחה. במקרים רבים אנשים שעברו תאונות או ניתוחים, סובלים ממחלות קשות וכיוצ"ב, אינם יכולים להתנייד בקלות ובנוחות רבה במיוחד. אנו חוסכים עבורם את הצורך בכלל לצאת מהבית עבור טיפול הפיזיותרפיה, ומגיעים עד אליהם. היתרונות של שיטת עבודה זו רבים ומשמעותיים ביותר.

Restart Therapy מציעים טיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית ביבנה, פיזיותרפיסט פרטי בירושלים, פיזיותרפיסט פרטי בתל-אביב, והסביבה ואזורים נרחבים בצפון ודרום הארץ. בקיצור – פריסה ארצית רחבה והגעה מהירה עד לבית הלקוח. כך אנו מבטיחים למטופלים שלנו את התנאים הטובים והנוחים ביותר להחלים ולהשתקם, כמה שיותר מהר.

תיאום פגישת ייעוץ וטיפול פיזיותרפיה פרטי ביבנה כבר בימים הקרובים

במידה וטיפולי פיזיותרפיה בבית ביבנה או בסביבה רלבנטיים עבורכם, אנא צרו עימנו קשר טלפוני בהקדם לקבלת ייעוץ מקצועי וקביעת פגישת ייעוץ ו/או אבחון. אנו נגיע כאמור עד אליכם הביתה ונתאים יחד אתכם את תכנית הטיפול המתאימה והנכונה ביותר עבור מצבכם. הכל בנוחות של הבית שלכם וללא כל צורך לצאת ולהתנייד עד למרפאה. אל ייאוש – החלמה מהירה ושיקום אפקטיבי נמצאים ממש מעבר לפינה.

ניתן להתקשר בשעות הפעילות לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר את הפרטים שלך כאן ואנו נחזור אליך בהקדם.
דילוג לתוכן