מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטי מחיר

פיזיותרפיה פרטית מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפול פיזיותרפיה שיקומית ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. טיפול פיזיותרפיה פרטי מגדיל את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את הפיזיותרפיסט באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר.

היתרון שלנו ב-Restart Therapy הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא אנחנו יכולים לעזור לך!
טיפול פיזיותרפיה כחלק משיקום ביתי, אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי הכולל טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת ודיאטנית קלינית. כל הטיפולים ניתנים באופן פרטי על ידי מטפלים מוסמכים בעלי הכשרה וניסיון של שנים בתחום.

היתרון בשיקום ביתי דרכנו, הוא שאמנם כל איש טיפול מגיע בנפרד לטפל במטופל, אך קיימת מערכת יעילה ומנוסה של תיאום, התייעצויות ושיתופי פעולה בין המטפלים השונים, בהובלה של מטפל מקצועי (בדרך כלל פיזיותרפיסט או מרפאה בעיסוק), שתפקידו לנהל ולרכז את כל תהליך השיקום של המטופל מא' עד ת'.

חדש באתר! PLAYBALL: כדור אימון מהפכני המסייע בתרגולי הפיזיותרפיה
הכדור החכם מבית PLAYWORK משלב תרגול שיקומי 'חכם' וטכנולוגיית IOT  (האינטרנט של הדברים) כדי להפוך את הפיזיותרפיה לחוויה מאתגרת ומהנה!! לפרטים נוספים לחצו : PLAYBALL

פיזיותרפיה פרטי מחיר - Restart Therapy מומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

טיפול פיזיותרפיה למבוגרים בבית

אנשים מבוגרים, בפרט קשישים בגיל השלישי נדרשים לעתים קרובות לטיפולי פיזיותרפיה לצורך חיזוק ו/או שימור מצבם הגופני. רוב טיפולי הפיזיותרפיה עבור קהל הלקוחות המבוגר שלנו כולל שיקום לאחר נפילה, שבר או אשפוז ממושך. כל אלה בדרך כלל, פוגעים יכולת התפקודית של האדם המבוגר, מקשה על ההתנהלות שלו בבית ומחוצה לו ומצריך התערבות טיפולית על מנת להחזיר אותו לשגרת חיים.

אנשים מבוגרים בדרך כלל אינם ניידים בקהילה, בפרט לאחר פציעה או בעקבות מחלה., לכן טיפולי פיזיותרפיה פרטית למבוגרים הם הפתרון עבורם. אנו נדאג להפנות אותך אל פיזיותרפיסט מוסמך בעל הכשרה וניסיון של שנים בשיקום אשר מגיע עד אליך הביתה עם כל הציוד הנדרש.

חדש באתר! PLAYBALL: כדור אימון מהפכני המסייע בתרגולי הפיזיותרפיה
הכדור החכם מבית PLAYWORK משלב תרגול שיקומי 'חכם' וטכנולוגיית IOT  (האינטרנט של הדברים) כדי להפוך את הפיזיותרפיה לחוויה מאתגרת ומהנה!! לפרטים נוספים לחצו : PLAYBALL

פיזיותרפיה פרטית בבית במגוון תחומים

טיפולי פיזיותרפיה מתחלקים לתחומים והם:
שיקום אורתופדי, אשר כולל שיקום לאחר שבר, טיפול בפריצות דיסק ושיקום לאחר ניתוח גב, שיקום כף יד ושיקום פציעות ספורט.
שיקום נוירולוגי, אשר כולל שיקום לאחר אירוע מוחי, שיקום לאחר פגיעת ראש או חוט שדרה, שיקום חולי פרקינסון, שיקום חולי טרשת נפוצה וטיפול בכאבים כרוניים.
שיקום גריאטרי, אשר כולל שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, טיפול ומניעת נפילות בגיל המבוגר, שיקום לאחר מצבי דה-קונדישנינג, טיפול במבוגרים עם דמנציה ועוד.

צוות הפיזיותרפיה שלנו כולל פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות בעלי הכשרה בתחומים שונים ומגוונים:
• פיזיותרפיה נוירולוגית לשיקום וטיפול באנשים עם מחלות נוירולוגיות או לאחר פגיעה נוירולוגית במוח או בעמוד השדרה.
פיזיותרפיה נשימתית לאנשים אשר זקוקים לחיזוק מערכת הנשימה בעקבות מחלות ריאה או פגיעה נוירולוגית.
פיזיותרפיה וסטיבולרית למבוגרים הסובלים מסחרחורות, מיגרנות והפרעות שיווי משקל, עם או בלי הפרעו בראייה.
פיזיותרפיה לימפתית לאנשים הסובלים מלימפאדמה.
שיקום רצפת אגן למבוגרים אשר סובלים מבריחות שתן ואי שליטה בסוגרים ממגוון סיבות.

מה כולל טיפול פיזיותרפיה פרטי?

אנחנו בRestart Therapy מתמחים בשיקום ביתי ורוב הטיפולים שלנו מתבצעים בבית הלקוח ולא בקליניקה פרטית. כך או כך, הטיפול כולל שני שלבים עיקריים: שלב ראשון של אבחון והערכה, ושלב שני של טיפול והדרכה.

בשלב הראשון של אבחון והערכה, הפיזיותרפיסט תחילה מנהל שיחה אישית עם המטופל, רצוי ואף מומלץ, בנוכחות בן משפחה נוסף (חיוני במצבים בהם המטופל סובל גם ירידה קוגניטיבית ו/או בעיות זיכרון ו/או קושי שפתי). במהלך השיחה הפיזיותרפיסט לומד להכיר את המטופל ובני משפחתו, את הבעיה בגללה הגיע לטיפול ואת הרקע הרפואי שלו (בשלב זה המטופל נדרש להציג מסמכים רפואיים אשר תומכים בהפניה לטיפול ובעיה הרפואית ממנה סובל).

לאחר מכן הפיזיותרפיסט מבצע בדיקה פיזית ותפקודית במטרה להבין מהם הקשיים, מהם מרכיבי התפקוד הלקויים ומה הגורם האפשרי לקשיים הללו, כל זאת במטרה לבנות ולהמליץ על תוכנית טיפול הכוללת את תדירות ותוכן המפגשים הבאים.

בשלב השני- שלב הטיפול, הפיזיותרפיסט משתמש במגוון כלים טכניקות וגישות טיפול על מנת לסייע למטופל להתגבר על הקשיים, לחזק את השרירים, ולשפר את התפקוד של המטופל. הטיפול כולל: טיפול מנואלי (ידני) באזור הכאוב (הבעייתי); שימוש במכשור עזר: כרית חימום, שרוול לחץ, דיקור יבש קניזיוטייפ ועוד; תרגילים מותאמים אישית; הדרכה לשינוי בהרגלי חיים והרגלי תנועה לשיפור הבעיה ומניעת הישנותה; הדרכה לטפלים עיקריים (מלווה, מטפל או בן משפחה); התאמת תוכנית אימון שבועית ועוד.

כל טיפול נמשך 45 דקות. כל טיפול פיזיותרפיה שונה מהאחר. בכל טיפול הפיזיותרפיסט מתאים את רכיבי הטיפול לצרכים הדחופים והעיקריים ביותר של המטופל.
פיזיותרפיסט מיומן בעל ניסיון בתחומו יידע להתאים את טיפול הפיזיותרפיה כך שתהליך השיקום והריפוי יתקדם באופן המהיר והיעיל ביותר במינימום כאב, זמן וכסף.

האם ניתן החזר כספי לטיפולי פיזיותרפיה פרטיים?

קיימים שני מקרים בהם מבוצע החזר כספי:
1. החזר מקופת חולים כללית– מבוטחי "כללית מושלם" יכולים לקבל 24 טיפולים פרטיים בשנה ובהחזר של כ-100 ₪ לכל טיפול! ההחזר ניתן מול הגשת חשבונית תשלום על הטיפול אותה אתה מקבל ישירות מהפיזיותרפיסט, יחד עם הפנייה של רופא לפיזיותרפיה. כל דבר נוסף שתידרש נשמח לסייע לך להשיג אותו.
2. החזר מביטוח בריאות פרטי, בהתאם לזכאות- לכל מבוטח בכל חברה יש הסכם שונה. עליך לברר ישירות מול חברת הביטוח שלכם מה הוא גובה ההחזר. במידה ויש צורך בכך, נשמח לעזור בכל מידע שתבקשו.

בכל תחום יש חשיבות לניסיון ולהכשרה של המטפל. כל הפיזיותרפיסטים והפיזיותרפיסטיות אשר עובדים בRestart Therapy החלו את דרכם המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו מפיזיותרפיסטים וותיקים מהם, רובם ככולם עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכישת כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותם. 

על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הפיזיותרפיסט שהכי מתאים עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 0733-342-999 או השאר פרטים בטבלה מטה, ספר לנו מי ומדוע הפנו אותך לפיזיותרפיה ואנו נפנה אליך פיזיותרפיסט פרטי מומלץ שנמצא קרוב לאזור מגוריך, ונותן מענה מדויק לבעיה שלך.

דילוג לתוכן