מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטי ברעננה

זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה פרטי ברעננה והסביבה? אנחנו ב-Restart Therapy נשמח להפנות אותך לפיזיותרפיסט מומחה ובעל ניסיון  שיגיע עד אליך הביתה תוך 24 שעות ויעניק לך טיפול מדויק ומקצועי מותאם לבעיה שלך.

Restart Therapy פועלת בפריסה ארצית ומעניקה טיפולי פיזיותרפיה פרטית ברעננה וכל אזור השרון, בגליל המערבי, באזור העמקים, בתל אביב והמרכז, אזור השפלה, אשדוד, אשקלון ובאר שבע.

פיזיותרפיה פרטי ברעננה - Restart Therapy פיזיותרפיה שיקומית

פיזיותרפיסט פרטי בבית במגוון תחומים

צוות הפיזיותרפיה שלנו כולל פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות בעלי הכשרה בתחומים שונים ומגוונים:
שיקום אורתופדי לאחר שבר, טיפול בפריצות דיסק, שיקום לאחר ניתוח גב ושיקום פציעות ספורט.
שיקום נוירולוגי לאחר אירוע מוחי, פגיעת ראש או חוט שדרה, שיקום חולי פרקינסון, שיקום חולי טרשת נפוצה וטיפול בכאבים כרוניים.
• טיפולי פיזיותרפיה בגיל השלישי, שיקום וחזרה לפעילות בכל מצב של ירידה תפקודית, לאחר נפילה או חבלה, בעקבות מחלת דמנציה, בעקבות אשפוז ממושך או מחלה כרונית ועוד.
טיפולים וסטיבולריים לטיפול בסחרחורות, והפרעות בשיווי משקל.

מי זכאי להחזר כספי בעבור טיפולי פיזיותרפיה פרטיים?

קיימים שני מקרים בהם מבוצע החזר כספי:
1. החזר מקופת חולים כללית- מבוטחי "כללית מושלם" יכולים לקבל 24 טיפולים פרטיים בשנה ובהחזר של כ-100 ₪ לכל טיפול! ההחזר ניתן מול הגשת חשבונית תשלום על הטיפול אותה אתה מקבל ישירות מהפיזיותרפיסט, יחד עם הפנייה של רופא לפיזיותרפיה. כל דבר נוסף שתידרש נשמח לסייע לך להשיג אותו.
2. החזר מביטוח בריאות פרטי, בהתאם לזכאות – לכל מבוטח בכל חברה יש הסכם שונה. עליך לברר ישירות מול חברת הביטוח שלכם מה הוא גובה ההחזר. במידה ויש צורך בכך, נשמח לעזור בכל מידע שתבקשו.

פיזיותרפיסט פרטי ברעננה והסביבה – תוך 24 שעות, על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הפיזיותרפיסט שהכי מתאים עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ל-Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח בטלפון שמספרו 0733-342-999 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מי ומדוע הפנו אותך לפיזיותרפיה ואנו נפנה אליך פיזיותרפיסט פרטי מומלץ שנמצא קרוב לאזור מגוריך, ונותן מענה מדויק לבעיה שלך.

דילוג לתוכן