מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיסט פרטי בראשון לציון

מחפש פיזיותרפיסט פרטי בראשון לציון? אנחנו בRestart Therapy- שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח נשמח להפנות אותך לאחד מהפיזיותרפיסטים המוסמכים שלנו לטיפול בכל בעיה בתחום האורטופדי, הנוירולוגי והגריאטרי. צוות הפיזיותרפיסטים שלנו מתמחה בטיפול במבוגרים מעל גיל 18 ואילך. בין אם מדובר בפציעה הקשורה לספורט, שבר או חבלה בעקבות נפילה או תאונת דרכים, מחלה כרונית, כאבי שרירים או קושי בהליכה, אנחנו ב-Restart Therapy נשמח להפנות אותך למטפל המתאים ביותר לטפל בך ובבעיה ממנה אתה סובל.

פיזיותרפיסט פרטי בראשון לציון - Restart Therapy שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח

טיפולי פיזיותרפיה אצלך בבית

פיזיותרפיה פרטית מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה שיקומית ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. טיפול פיזיותרפיה פרטי מגדיל את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את הפיזיותרפיסט באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר.

כל הטיפולים שלנו מתבצעים בסביבה הטבעית בה האדם (המטופל) חי. טיפול בסביבה הטבעית מאפשר למטפל ולמטופל לזהות להתמודד ולפתור קשיים ובעיות תפקודיות בהן הם נתקלים במהלך הטיפולים. טיפול ביתי מתאים לאנשים מבוגרים אשר אינם ניידים בקהילה או אשר מוגבלים בניידותם ומתקשים לצאת מהבית. טיפול בביתם מסייע בהגברת המוטיבציה שלהם לקחת חלק אקטיבי יותר בטיפול ומפחית את הסיכון לחשיפה לזיהומים ומחלות בעת היציאה מהבית.

פיזיותרפיה פרטית למבוגרים

לא כל אדם מבוגר זקוק לפיזיותרפיה. בזכות המודעות הרבה לנושא, מבוגרים רבים מצליחים לשמור על בריאות גופנית ונפשית בעצמם, על ידי שמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית.
אמנם, במקרה של מחלה, פציעה (בעקבות נפילה למשל), אשפוז ממושך או למעשה כל ירידה תפקודית הקשורה לגיל, האדם המבוגר עשוי להזדקק לטיפולי פיזיותרפיה על מנת לחזור לתפקוד. מטרת הטיפול בפיזיותרפיה יכולה להיות שיקומית (להחזיר לתפקוד קודם), מניעתית או שמירה על הקיים ומניעת הידרדרות נוספת.

Restart Therapy מציעה טיפולי פיזיותרפיה למבוגרים במגוון תחומים:

להתייעצות טלפונית ללא עלות או התחייבות עם מטפל מוסמך ולקבלת מידע ועזרה באיתור פיזיותרפיסט/ית מומלצ/ת בראשון לציון והסביבה התקשרו למספר 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.
דילוג לתוכן