מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטי בנתניה

נמאס לך מהכאב? נמאס לך לחכות לתור מהקופה? זקוק/ה לטיפולי פיזיותרפיה פרטי בנתניה והסביבה? אנחנו ב-Restart Therapy נשמח להפנות אותך לפיזיותרפיסט מומחה ובעל ניסיון שיגיע עד אליך הביתה תוך 24 שעות ויעניק לך טיפול מדויק ומקצועי מותאם לבעיה שלך.

Restart Therapy פועלת בפריסה ארצית ומעניקה טיפולי פיזיותרפיה פרטיים וכל אזור השרון, בגליל המערבי, באזור העמקים, בתל אביב והמרכז, אזור השפלה, אשדוד, אשקלון ובאר שבע.
הטיפול מיועד למבוגרים בלבד (לא לילדים) וניתן באופן פרטי!

פיזיותרפיה פרטי בנתניה - Restart Therapy פיזיותרפיה שיקומית

פיזיותרפיסט פרטי בבית במגוון תחומים

צוות המטפלים שלנו כולל פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות בעלי הכשרה בתחומים שונים:
שיקום אורתופדי לאחר שבר.
• שיקום לאחר אשפוז ממושך וירידה תפקודית.
שיקום הליכה לאחר אירוע מוחי או שיקום לאחר ניתוח ראש.
טיפול בפריצות דיסק ושיקום לאחר ניתוח גב.
שיקום חולי פרקינסון ומניעת נפילות.
טיפול וסטיבולרי לטיפול בסחרחורות (ורטיגו), והפרעות בשיווי משקל.
שיקום פציעות ספורט.
• טיפול בכאבים כרוניים.

האם אתם זכאיים להחזר כספי עבור שיקום פרטי?

קיימים שני מקרים בהם מבוצע החזר כספי:
1. החזר מקופת חולים כללית – מבוטחי "כללית מושלם" יכולים לקבל 24 טיפולים פרטיים בשנה ובהחזר של כ-100 ₪ לכל טיפול! ההחזר ניתן מול הגשת חשבונית תשלום על הטיפול אותה אתה מקבל ישירות מהפיזיותרפיסט, יחד עם הפנייה של רופא לפיזיותרפיה. כל דבר נוסף שתידרש נשמח לסייע לך להשיג אותו.
2. החזר מביטוח בריאות פרטי, בהתאם לזכאות- לכל מבוטח בכל חברה יש הסכם שונה. עליך לברר ישירות מול חברת הביטוח שלכם מה הוא גובה ההחזר. במידה ויש צורך בכך, נשמח לעזור בכל מידע שתבקשו.

פיזיותרפיסט פרטי בנתניה והסביבה תוך 24 שעות, למידע על הפיזיותרפיסטים שלנו ולאיתור המטפל הטוב ביותר עבורך, למידע נוסף על השירותים השונים שאנו מציעים התקשרו ל-Restart Therapy שיקום פרטי בבית לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם, כל מה שאתם צריכים – במרחק שיחת טלפון אחת בלבד!

דילוג לתוכן