מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטית בחולון

זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה פרטית בחולון והסביבה? אנחנו בRestart Therapy מתמחים בשיקום ביתי, ונשמח להפנות אותך לפיזיותרפיה שיקומית  ולטיפול מידי ללא המתנה.

Restart Therapy מעניקה טיפולי פיזיותרפיה פרטית בחולון והסביבה על ידי פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות בעלי הכשרה בתחומים שונים ומגוונים:
שיקום אורתופדי לאחר שבר .
טיפול בפריצות דיסק ושיקום לאחר ניתוח גב.
שיקום פציעות ספורט.
שיקום הליכה לאחר אירוע מוחי או פגיעת ראש.
שיקום חולי פרקינסון.
• טיפול בכאבים כרוניים.
טיפולים וסטיבולריים לטיפול בסחרחורות, והפרעות בשיווי משקל.

פיזיותרפיה פרטית בחולון - Restart Therapy פיזיותרפיה שיקומית

טיפולי פיזיותרפיה בבית

Restart Therapy מעניקים טיפולי פיזיותרפיה למבוגרים בגיל השלישי. הפיזיותרפיסטים שלנו מתמחים בשיקום והחזרה לפעילות בכל מצב של ירידה תפקודית, לאחר נפילה או חבלה, בעקבות מחלת דמנציה, בעקבות אשפוז ממושך או מחלה כרונית ועוד.

האם אתם זכאים להחזר כספי בעבור טיפולי פיזיותרפיה פרטיים?
קיימים שני מקרים בהם מבוצע החזר כספי:
1. החזר מקופת חולים כללית – מבוטחי "כללית מושלם" יכולים לקבל 24 טיפולים פרטיים בשנה ובהחזר של כ-100 ₪ לכל טיפול! ההחזר ניתן מול הגשת חשבונית תשלום על הטיפול אותה אתה מקבל ישירות מהפיזיותרפיסט, יחד עם הפנייה של רופא לפיזיותרפיה. כל דבר נוסף שתידרש נשמח לסייע לך להשיג אותו.
2. החזר מביטוח בריאות פרטי, בהתאם לזכאות – לכל מבוטח בכל חברה יש הסכם שונה. עליך לברר ישירות מול חברת הביטוח שלכם מה הוא גובה ההחזר. במידה ויש צורך בכך, נשמח לעזור בכל מידע שתבקשו.

פיזיותרפיה פרטית בחולון והסביבה, תוך 24 שעות! על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את הפיזיותרפיסט שהכי מתאים עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ל-Restart Therapy בטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה, לספר לנו מי ומדוע הפנו אותך לפיזיותרפיה ואנו נפנה אליך פיזיותרפיסט פרטי מומלץ שנמצא קרוב לאזור מגוריך, ונותן מענה מדויק לבעיה שלך.

דילוג לתוכן