מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיסט פרטי בבאר שבע

טיפולי פיזיותרפיה פרטית מיועדים לאנשים אשר מעוניינים לחזק את המערכת התנועתית, השרירים והסיבולת בגוף על מנת לשפר ולהוביל לתפקוד עצמאי, איכותי ויעיל יותר בחיי היומיום.

טיפולי פיזיותרפיה בבית, בסביבה הטבעית בה האדם חי ומתפקד, מובילים לתוצאות טובות יותר מהר יותר. כמובן בתנאי שהטיפול מתבצע על ידי מטפל מוסמך, בעל הכשרה וניסיון בשיקום וטיפול בבעיה ממנה סובל האדם בו הוא מטפל.

אנחנו ב-Restart Therapy מעניקים שירותי פיזיותרפיה באופן פרטי בבית הלקוח, בפריסה ארצית. כל הפיזיותרפיסטים והפיזיותרפיסטיות שעובדים במערך עברו סינון קפדני על מנת להיות חלק מצוות המטפלים שלנו. הסינון מתבצע על ידי אנשי מקצוע העוסקים בשיקום, על סמך הרקע המקצועי של המטפל, כולל: ותק במקצוע, הכשרות קליניות, קורסים והשתלמויות נוספות בהם השתתף, מקומות עבודה קודמים, המלצות וניסיון קליני.

מעוניינים בפיזיותרפיסט פרטי בבאר שבע? הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר את הפרטים שלכם למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

פיזיותרפיסט פרטי בבאר שבע - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטית למבוגרים

במקרה של מחלה, פציעה (בעקבות נפילה למשל), אשפוז ממושך או למעשה כל ירידה תפקודית הקשורה לגיל, האדם המבוגר עשוי להזדקק לטיפולי פיזיותרפיה על מנת לחזור לתפקוד. מטרת הטיפול בפיזיותרפיה יכולה להיות שיקומית (להחזיר לתפקוד קודם), מניעתית או שמירה על הקיים ומניעת הידרדרות נוספת.

תחומי ההתערבות העיקריים בגיל המבוגר הם:

  • פיזיותרפיה לאחר נפילה, חבלה או שבר. רוב החבלות בגיל המבוגר נובעות כתוצאה מנפילות. רוב הנפילות מרחשות בבית, אך לא רק. הטיפול מתמקד גם במניעה והדרכה להפחתת הסיכון לנפילות בבית, וגם עבודה על מרכיבי תפקוד כמו שיווי משקל, יציבה וכוח שריר.
  • פיזיותרפיה לאחר אשפוז או שכיבה ממושכים שהובילו לחולשה וקושי בתפקודי יומיום, בעיקר הליכה.
  • פיזיותרפיה לטיפול בכאבי שריר שלד בגיל המבוגר. הסבירות לכבאים מסוג זה עולה בשכיחותה ככל שהגיל עולה, בעקבות שחיקה של המפרקים ומחלות כמו אוסטיאופרוזיס.

פיזיותרפיה נוירולוגית שיקומית

חיים עם מחלה נוירולוגית דורשת הסתגלות מתמדת לאתגרים ולקשיים יומיומיים ולכן עלולים להוביל לירידה באיכות החיים. רוב המצבים והמחלות הנוירולוגיות הן כרוניות (לכל החיים) ואין להם מרפא. לכן, פיזיותרפיה שיקומית היא פשוט חובה במצבים כאלה. טיפולי פיזיותרפיה שיקומית אצל מבוגרים מתמקדים בטיפול בבעיות ביציבה, קואורדינציה, שיווי משקל, קושי בעמידה או בהליכה ובעיות נשימה. טיפולי הפיזיותרפיה מסייעים בהפחתת הכאב ונוקשות שרירים, חיזוק כוח שרירי וסיבולת ושמירה על תנועתיות המפרקים.

פיזיותרפיה לאחר שבר או ניתוח

טיפולי פיזיותרפיה יכולים להועיל מאד ואף לקצר את תהליך ההחלמה לאחר שברים וניתוחים שונים, בפרט בגיל המבוגר. Restart Therapy מתמחה בשיקום אורתופדי פרטי בבית הלקוח הכולל טיפול ושיקום לאחר שבר או ניתוח.

טיפול פיזיותרפיה נועדים להפחית כאב, למזער תהליכים דלקתיים, לשפר את יכולת התנועה הביו-מכאנית, לשמר ולחזק את כוח השרירים, להגמיש ולהרחיב את התנועות ולהגדיל את טווחי התנועה של אזור השבר או האזור המנותח. הטיפול עצמו כולל תרגילים שונים בעצימות הולכת וגוברת, המיועדים להחזיר את המטופל ליכולותיו באופן הדרגתי ומפוקח.

מעוניינים בפיזיותרפיסט פרטי בבאר שבע? לקבלת מידע על כל השירותים שלנו, על האפשרות לקבלת החזר, ועל המטפלים המומלצים שלנו בבאר שבע והסביבה, התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם. Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי, שיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי, שיקום גריאטרי, שיקום קוגניטיבי, טיפולי קלינאית תקשורת, ריפוי בעיסוק ועוד.

דילוג לתוכן