מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

פיזיותרפיה פרטי בכפר סבא

תאונות המובילות לפציעה במהלך החיים הן דבר שכיח. ישנן תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות בבית כמו נפילה במדרגות וכד'. אנשים רבים העוברים תאונה ונפצעים יכולים להגיע למצב  בו תנועתם מוגבלת.

אנו ממליצים במקרים אלו, כאשר ישנו קושי לחזור לתפקוד רגיל לאחר פציעה, על טיפולי פיזיותרפיה בבית עם פיזיותרפיסט מוסמך.  Restart Therapy מציעים טיפולי פיזיותרפיה פרטית למבוגרים בפריסה ארצית ובהגעה עד בית הלקוח.

פיזיותרפיה פרטי בכפר סבא - Restart Therapy שיקום פרטי פרימיום בבית הלקוח

מטרת הפיזיותרפיה השיקומית

מטרתה של הפיזיותרפיה השיקומית הינה להחזיר את האדם אשר עבר תאונה או פציעה לרמת תפקוד דומה ככל האפשר לרמת התפקוד המקורית שלו. שגרת חייו של האדם נפגעת משמעותית במקרים של הגבלה תנועתית. הזנחה של המצב והעדר טיפול עלולים להוביל לכאבים חזקים, החמרה במצב יכולת התנועה, פגיעה בשגרת היום יום ופגיעה משמעותית במצב הרוח של האדם הפצוע.

ישנו מגוון של סוגים של פיזיותרפיה שהמטפלים שלנו בRestart Therapy מתמחים בהם, כגון שיקום הליכה לאחר אירוע מוחי, פיזיותרפיה נשימתית, פיזיותרפיה וסטיבולרית, טיפול בורטיגו, פיזיותרפיה לימפטית, פיזיותרפיה לרצפת האגן, פיזיותרפיה לגב, פיזיותרפיה לכתף, פיזיותרפיה לברך ופיזיותרפיה לקרסול.

חשיבות התרגול העצמאי בין טיפול לטיפול

מטופל הנפגש באופן קבוע עם פיזיותרפיסט יקבל מהמטפל תרגילים לתרגול עצמאי בבית בין טיפול לטיפול. אלו הם תרגילים פשוטים יחסית ומאוד קריטיים להצלחת הטיפול. מטרתם לשמר את רצף התהליך שהמטופל עובר עם המטפל, להטמיע את המיומנויות הנרכשות בטיפול בצורה המיטבית ולהאיץ את התהליך בו הגוף עובר למידה מוטורית כך שהמטרות והיעדים של המטופל יושגו בקצב מהיר יותר ויעיל יותר.

למה כדאי לבחור בטיפולים פרטיים על פני שירותים ציבוריים?

כאשר אדם נמצא במערכת הבריאות הציבורית ושואף לקבל טיפול דרכה, הוא נכנס לעומס של בירוקרטיות מיותרות, רשימות המתנה ארוכות ושירות פחות יעיל ופחות טוב. כל אלו מובילים לעומס רגשי על המטופל הניתן למנוע באמצעות פנייה לגורמים פרטיים, כמונו. אנו מבטיחים לכם שאצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר, ההתאמה המדויקת ביותר של מטפל למטופל, ללא רשימות המתנה וללא בירוקרטיות מיותרות. אנו, Restart Therapy, איתכם יד ביד עד סוף תהליך השיקום עם צוות המטפלים הטוב ביותר בארץ.

גרים בכפר סבא והסביבה? Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח מציעים את שירותינו במגוון תחומי הפרא-רפואה בפריסה ארצית! התקשרו עוד היום לקבוע תור לפיזיותרפיסט מוסמך, פרטי בבית, בשירות הטוב והיעיל בארץ. Restart Therapy היא האפשרות שלכם להשתקם במהירות, להגיע לתוצאות מדהימות ולשפר את שגרת חייכם שנפגעה. אנו מזמינים אתכם לבחור להתחיל מחדש. אנו זמינים במספר הטלפון 077-9966400 לכל שאלה או בירור. אנחנו כאן בשבילכם לאורך כל הדרך!
דילוג לתוכן