מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

מידע

Restart Therapy המומחים בשיקום ביתי עושים הכול על מנת להישאר מעודכנת בטיפולים, הגישות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר. אנו רואים חשיבות עליונה בהעברת המידע בצורה נגישה ברורה ועניינית, אליכם הלקוחות שלנו.
כאן תוכלו למצוא מאמרים שונים בתחום השיקום, בפרט שיקום ביתי ושיקום לגיל השלישי.
המאמרים השונים מכילים מידע חיוני ורלוונטי לאנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות, אנשים לאחר פציעה אורתופדית  או פציעה בחוט השדרה, אנשים לאחר אירוע מוחי או פגיעת ראש, חולי פרקינסון וטרשת נפוצה  ואנשים עם דמנציה.

מוזמנים לשתף:

כל המאמרים נכתבו על ידי מטפלים ואנשי מקצוע ממערך השיקום שלנו Restart Therapy על סמך הידע והניסיון האישיים ועל סמך ידע מקצועי. לפרטים התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 0733-342-999 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

כל התוכן באתר נכתב על ידי מטפלים מטעם Restart Therapy ומשקף את הידע והניסיון האישי והמקצועי של אותם מטפלים. עם זאת, תוכן האתר והמידע שמוצג בו אינו מהווה המלצה או ייעוץ רפואי ואינו מחליף התייעצות מקצועית אישית עם רופא או מטפל מוסמך. יישום המלצה או קבלת החלטה רפואית על סמך קריאה באתר הם על אחריות הקורא בלבד. כל הזכויות על תוכן האתר שמורות לRestart Therapy ולאסתי נעים-פלד. אין להשתמש או להעתיק תוכן או מידע מהאתר ללא אישור בכתב של אסתי נעים-פלד וללא קישור לאתר זה.

אל תפספסו את העדכונים של Restart Therapy

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל-Restart Therapy

Produced by Webzilla

דילוג לתוכן