מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור התחושה בידיים

את/ה מרגיש/ה שנופלים לך חפצים מהידיים מבלי שאת מרגיש/ה? היד רדומה? מתקשה למצוא חפצים בתיק? מרגישים שהתחושה בידיים שונה ממה שהייתה? ייתכן ואתם זקוקים לריפוי בעיסוק!

אולם, אין לך פנאי מרוב עומס במהלך השבוע, או שהתור בקופה עוד רחוק, קשה לך לצאת מהבית ולהגיע למכון, או שקשה לך לעמוד בתשלום של טיפול פרטי, אז מעכשיו יש פתרון!

מדריך עם הרבה סרטוני וידאו, שמסביר ומדגים כיצד ניתן לשפר ולאמן את התחושה בידיים, בכל מקום, בכל זמן, עם ציוד שכבר נמצאים ברשותך.

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור התחושה בידיים מבית Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

המטרות והיתרונות של המדריך הדיגיטלי לשיקום ולשיפור התחושה בידיים

תפקוד תקין בידיים מבוסס על שתי מערכות עיקריות: המערכת המוטורית אשר אחראית על התנועה ומערכת סנסורית שאחראית על התחושה. במצב תקין כל דבר שאנו נוגעים בו מעביר מידע חיוני למוח שמאפשר לנו להשתמש באותו חפץ בצורה תקינה. למשל, להחזיק כוס קפה, ללחוץ על שלט הטלוויזיה, להפעיל מתג חשמלי ועוד. כאשר התחושה שלנו לקויה, המידע שעובר מהיד אל המוח הוא חלקי או חסר וכתוצאה מכך המוח אינו יכול לתת פקודה מדויקת ליד. למשל, בכמה כוח עליי להחזיק בכוס מבלי שתיפול, או כמה כוח עליי להפעיל כדי שהמתג יילחץ. כל פגיעה במערכת התחושתית שלנו עלולה לפגוע ביכולת שלנו להשתמש בידיים באופן יעיל ולהפריע לנו בשגרת היומיום.

מטרת המדריך לתת מידע רלוונטי לאדם הצופה בו, כך שיהיה מסוגל לאמן ואף לשפר את התחושה שלו בידיים באופן עצמי בביתו. המדריך כולל 4 סרטוני וידאו: שני סרטוני מידע לגבי המערכת התחושתית להבנת הפגיעה, סרטון הדגמה לתרגול עצמי בבית, וסרטון הדגמת התרגול על ידי לקוחות/מטופלים. זמן צפייה כולל: כ-30 דקות.

המדריך פונה לצופה בשפה נגישה יומיומית ברורה וקלה להבנה והפנמה. כל הסבר מלווה בדוגמא ובהדגמה. הדגמת התרגילים גם היא מלווה בהסברים רבים, בעיקר על הרציונל העומד מאחורי כל תרגיל, מהי מטרתו וכיצד יש לבצע אותו נכון על מנת שיהיה יעיל. התרגילים פשוטים להבנה ויישום בכל מקום, ודורשים ציוד שרובו נמצא בכל סביבה ביתית, לדוג': כיסא עם משענת גב ללא משענות יד, מקל מטאטא, שרפרף ועוד.

המדריך מוקלט בשפה העברית וכולל גם כתוביות בעברית.

לצפייה בסרטון הצצה אל המדריך לשיפור התחושה בידיים- לחץ כאן. 

מחיר המדריך (כולל מע"מ): 35 ₪

למי מיועד המדריך הדיגיטלי לשיקום ולשיפור התחושה בידיים

המדריך מתאים לכל אדם אשר חש בירידה/הבדל בתחושה ביד, אשר מפריעה לביצוע תקין של פעולות בידיים בעקבות:

המדריך אינו מספק מידע רפואי ואינו מחליף בדיקה ו/או ייעוץ מול רופא.

איך זה עובד- כיצד אני צופה במדריך?

מתקשרים אלינו בטלפון 077-9966400 ומבקשים לרכוש את המדריך או משאירים פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם. רכישת המדריך נעשית דרך העברה בנקאית. מיד בתום התשלום מועברת אליכם הודעה במייל עם קישור לצפייה ישירה במדריך בצירוף חשבונית. ניתן לצפות בו בכל מכשיר המחובר לאינטרנט- במחשב, בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בהדרכות בכל מקום, בכל שעה וללא הגבלת זמן, כמה פעמים שרק תרצו.

מידע על מפיקת המדריך הדיגיטלי לשיקום ולשיפור התחושה בידיים

המדריך נכתב, צולם והופק על ידי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק המתמחה בשיקום נוירולוגי למבוגרים משנת 2007, מטפלת באופן פרטי בבית הלקוח משנת 2016 והיא גם המייסדת והמנהלת של Restart Therapy המומחים לשיקום ביתי. המדריך מבוסס על ניסיון מעל 10 שנים בשיקום גף עליון לאחר פגיעה נוירולוגית או אורטופדית.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy או להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למדריך, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן