מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

המדריך הדיגיטלי לשיקום וטיפוח התקווה בעת משבר

כאשר שואלים אדם מתי היה לו רגע של תקווה בחיים, הוא כמעט תמיד ייזכר ברגע קשה, עצוב, רגע של משבר. יש חוקרים שחושבים שתקווה היא רגש ויש חוקרים שחושבים שהיא יכולת קוגניטיבית. כך או כך, אנחנו נזכרים בה בעיקר כשאנחנו במצוקה, כי אז אנו זקוקים לה יותר מתמיד. רגע התפנית בכל משבר, הוא הרגע שבו אתה חש שוב תקווה כלפי המצב, כלפי העתיד, ואז מתחילה לה הצמיחה מהמשבר.

המדריך הדיגיטלי לשיקום וטיפוח התקווה בעת משבר מבית Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

מטרות ויתרונות של המדריך הדיגיטלי לשיקום וטיפוח התקווה

המדריך לטיפוח התקווה ברגעי משבר נכתב מתוך כוונה לסייע לאדם למצוא כוחות פנימיים שיעזרו לו לעבור תקופות קשות בחייו.

המדריך הופק בעקבות ניסיון ועבודה עם אנשים שעברו פציעות מורכבות בחייהם ו/או אובחנו במחלות קשות, ומתבסס על ידע אקדמי ומחקרי בנושא תקווה בעולם הרפואה והשיקום. תקווה הנו משאב פנימי שאינו תלוי בדבר, אשר נמצא עמוק בתוך כל אחד מאיתנו. שימוש נכון במשאב זה יכול לסייע להתגבר על מכשולים, קשיים ומשברים בחיינו.

המדריך כולל3  סרטוני וידאו המעבירים מידע רלוונטי (הרצאות קצרות) בתחום התקווה ודפי תרגול לעבודה עצמית.

המדריך מוקלט בשפה העברית, אך כולל כתוביות בעברית ובאנגלית וכולל תמלול מלא של תוכן המדריך בעברית ובאנגלית.

לצפייה בסרטון הצצה אל המדריך לטיפוח התקווה בעת משבר- לחץ כאן. 

מחיר המדריך (כולל מע"מ): 35 ₪

למי מיועד המדריך הדיגיטלי לשיקום וטיפוח התקווה בעת משבר?

המדריך מתאים לכל אדם, אשר נמצא במשבר וחווה קושי בהתמודדות מול אירועי חיים מאתגרים. כאשר אדם נמצא במשבר קיימת לכך השפעה גם על הסובבים אותו. לכן המדריך יכול לסייע גם לבני משפחה ומטפלים עיקריים אשר שותפים לחוויית המשבר.

Restart Therapy גאים להציג את המדריך הדיגיטלי לשיקום וטיפוח התקווה בעת משבר

איך זה עובד- כיצד אני צופה במדריך?

מתקשרים אלינו בטלפון 077-9966400 ומבקשים לרכוש את המדריך או משאירים פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם. רכישת המדריך נעשית דרך העברה בנקאית. מיד בתום התשלום מועברת אליכם הודעה במייל עם קישור לצפייה ישירה במדריך בצירוף חשבונית. ניתן לצפות בו בכל מכשיר המחובר לאינטרנט- במחשב, בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בהדרכות בכל מקום, בכל שעה וללא הגבלת זמן, כמה פעמים שרק תרצו.

מידע על מפיקת המדריך הדיגיטלי לשיקום וטיפוח התקווה בעת משבר

המדריך נכתב, צולם והופק על ידי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק המתמחה בשיקום נוירולוגי למבוגרים משנת 2007. בעקבות השתתפות בקורס בנושא תקווה בשנת 2015 במהלך לימודי תואר שני, נחשפה לעולם שלם של ידע וכלים כיצד לדבר על תקווה במפגשים עם מטופלים וכיצד לטפח את התקווה הזו באחרים בעזרת התקווה שיש בתוכה.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy או להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למדריך, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן