מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור המוטוריקה העדינה

אם את מרגישה שקשה לך להקליד בעבודה? אם אתה מרגיש שכתב היד השתנה? אם אתם מרגישים חולשה וקושי בדיוק בפעולות עדינות עם היד? ייתכן ואתם זקוקים לריפוי בעיסוק!

אולם, אין לך פנאי מרוב עומס במהלך השבוע, או שהתור בקופה עוד רחוק, או אם קשה לך לצאת מהבית ולהגיע למכון, או שקשה לך לעמוד בתשלום של טיפול פרטי, אז מעכשיו יש פתרון!

מדריך עם הרבה סרטוני וידאו, שמסביר ומדגים כיצד ניתן לשפר את המוטוריקה העדינה, בכל מקום, בכל זמן, עם ציוד שכבר נמצאים ברשותך.

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור המוטוריקה העדינה מבית Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

מטרות ויתרונות של המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור המוטוריקה העדינה

מטרת המדריך לתת מידע רלוונטי לאדם הצופה בו בכל הקשור לתרגול מוטוריקה עדינה באופן עצמי בבית. המדריך כולל 11 סרטוני וידאו :שני סרטוני מידע לגבי האנטומיה של כף היד וחשיבות המוטוריקה העדינה, שלושה סרטוני הדגמה לתרגול עצמי בבית, וששה סרטונים עם הדגמת התרגול על ידי מטופלים בקליניקה. זמן צפייה כולל: כ-80 דקות.

המדריך פונה לצופה בשפה נגישה יומיומית ברורה וקלה להבנה והפנמה. כל הסבר מלווה בדוגמא ובהדגמה. הדגמת התרגילים גם היא מלווה בהסברים רבים, בעיקר על הרציונל העומד מאחורי כל תרגיל, מהי מטרתו וכיצד יש לבצע אותו נכון על מנת שיהיה יעיל. התרגילים פשוטים להבנה ויישום בכל מקום, ודורשים ציוד שרובו נמצא בכל סביבה ביתית, לדוג': גומייה משרדית, אטב כביסה, ספוג רחצה, מטבעות ועוד.

המדריך מוקלט בשפה העברית וכולל גם כתוביות בעברית.

לצפייה בסרטון הצצה אל המדריך לשיפור המוטוריקה העדינה- לחץ כאן

מחיר המדריך (כולל מע"מ): 75 ₪

למי מיועד המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור המוטוריקה העדינה?

המדריך מתאים לכל אדם, אשר חש בירידה בתפקוד המוטוריקה העדינה בעקבות:

המדריך אינו מספק מידע רפואי ואינו מחליף בדיקה ו/או ייעוץ מול רופא.

Restart Therapy גאים להציג את המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור המוטוריקה העדינה

איך זה עובד- כיצד אני צופה במדריך?

מתקשרים אלינו בטלפון 077-9966400 ומבקשים לרכוש את המדריך או משאירים פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם. רכישת המדריך נעשית דרך העברה בנקאית. מיד בתום התשלום מועברת אליכם הודעה במייל עם קישור לצפייה ישירה במדריך בצירוף חשבונית. ניתן לצפות בו בכל מכשיר המחובר לאינטרנט- במחשב, בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בהדרכות בכל מקום, בכל שעה וללא הגבלת זמן, כמה פעמים שרק תרצו.

מידע על מפיקת המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור המוטוריקה העדינה

המדריך נכתב, צולם והופק על ידי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק המתמחה בשיקום נוירולוגי למבוגרים משנת 2007, מטפלת באופן פרטי בבית הלקוח משנת 2016 והיא גם המייסדת והמנהלת של Restart Therapy המומחים לשיקום ביתי. המדריך מבוסס על ניסיון מעל 10 שנים בשיקום גף עליון לאחר פגיעה נוירולוגית ושיקום כף יד.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy או להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למדריך, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן