מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

PLAYBALL הכדור ה"חכם" שהופך את השיקום וטיפולי הפיזיותרפיה לחוויה

PLAYBALL הוא כדור טיפולי מהפכני המאפשר למטופלים לשחק משחקים אינטראקטיביים תוך ביצוע מגוון תרגילי כדור שיקומיים. המערכת מאפשרת ביצוע מגוון גדול של תרגילים יחד עם חבילה של משחקים מהנים, תוך מעקב אחר הביצועים והתקדמות האישיים לאורך זמן.

PLAYBALL הכדור ה"חכם" שהופך את השיקום לחוויה - Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

שיקום באמת יכול להיות כייף עם PLAYBALL!

כולנו יודעים שגורם מפתח לשיקום מוצלח תלוי ב'שלושה' גורמים עיקריים: דבקות, דבקות ודבקות. זה נכון במיוחד לגבי המטופלים שהכי זקוקים לשיקום.

זו הסיבה שכולנו משקיעים מאמצים גדולים כל כך כדי להפוך את שגרת השיקום שלנו למושכת וידידותית יותר במטרה לראות את השיפור – הדבר האחרון שמישהו רוצה הוא לראות אותנו מתפוגגים רק כדי לחזור חודשים או שנים מאוחר יותר עם אותן בעיות שהובילו אותנו לחפש עזרה מלכתחילה!.

הכדור הייחודי שלנו (PLAYBALL) מציע פתרון לחוסר הדבקות. פתרון המבוסס על שני מרכיבים:

א. שיקום באמצעות משחק. תכנית השיקום של PLAYBALL מכוונת למעורבות גבוהה והנאה! עבור המטופל, גישה מבוססת משחק נמצאה כמרכיב מרכזי בשמירה על עניין ודבקות במשטר השיקום. כמו כן, נמצא כי שיקום באמצעות משחק מהווה מקור משיכה מרכזי עבור מטופלים המחפשים פתרון שיקומי חדשני. אבל זה כיף גם למטפל, מוסדות המשתמשים בשיטות מבוססות משחק נהנות משביעות רצון של עובדים הרבה יותר גבוהה.

ב. העצמה עצמית ושיפור מעורבות אישית באמצעות מעקב אחר נתוני הביצוע וההתקדמות. אינכם צריכים עוד להסתמך רק על הערכת זיכרון ותחושת שיפור סובייקטיבית, הכל נמדד. הPLAYBALL עוקב אחר ביצועי המטופל, ומספק ניתוח של הביצועים והתגובה לתרגילים שונים. יתרה מכך, המטופלים מקבלים משוב מפורט ואובייקטיבי על שיפור הביצועים, מה שנותן את המוטיבציה הנדרשת כדי להתמיד עם התוכנית עד להחלמה מלאה.

מכשיר ייחודי לטיפול בידיים, מרפקים וכתפיים

הכדור החכם מבית  PLAYWORK תוכנן במיוחד כדי לסייע בשיקום היד, פרק כף היד, האצבעות, האמות, מרפקים וכתפיים לאחר שבר, ניתוח או מחלה. כדור הטיפול החדשני שלנו (PLAYBALL) מספק רמת התנגדות חזקה ומסייע להגדיל את טווחי התנועה, לבנות כוח ולהקל מלחץ על המפרקים. PLAYBALL עשוי מגומי רך להגברת העמידות והאחיזה. המערכת נמצאת בשימוש במחלקות שיקום בבתי חולים מובילים בארץ ובעולם, במרכזי שיקום, במרפאות, מתקני רפואת ספורט, או פשוט בבית. המערכת מותאמת לשימוש מגיל 5-99.

שיקום לאחר אירוע מוחי, ניתוחי ראש ומחלות נוירולוגיות

הכדור החכם משמש לשיקום לאחר פגיעות נוירולוגיות כמו פגיעה מוחית, שיקום לאחר ניתוחי ראש, שיקום לאחר פגיעה בחוט השדרה, התאוששות משבץ, טרשת נפוצה, הנטינגטון, פרקינסון ועוד.

באמצעות השימוש בכדור ובמשחקים, חלקים במוח מתחברים ו"מתעוררים" לעבוד זה עם זה על מנת ליצור מעגל שלם. המוח משתמש במסלולים העצביים הפועלים כדי לעורר את המסלולים הפגועים המאפשרים לשרירים לבצע פעילויות פונקציונליות. המוח מקבל משוב חזותי מהמשחקים כדי להנחות את התנועה הנכונה לעבר התקדמות המטופל.

שימוש בטכנולוגיה חדשנית

כדור האימון מבית PLAYWORK משתמש בטכנולוגיית IoT חדשנית (האינטרנט של הדברים) כדי להפוך תרגילי שיקום ופיזיותרפיה רגילים לתהליך מרתק, מרגש וחכם. חיישנים ייחודיים המוטמעים בכדור מאפשרים מדידה מדויקת של איכות התנועה, הכוח, התאוצה ועוד, ומשדרים את הנתונים לתוכנה המותקנת על מסך השליטה המגיע עם המערכת.

באמצעות תוכנת השיקום תוכלו ליהנות ממשחקים אינטראקטיביים שהותאמו במיוחד לצרכי הטיפול האישיים ומותאמים לרמת התפקוד שלכם, כל זאת בזמן שהמערכת עוקבת אחר הביצועים ומציגה את התוצאות והשיפור לאורך זמן.

אז למה PLAYBALL?

עם מגוון אינסופי של אביזרי שיקום נפוצים הקיימים בשוק, היינו נחושים ליצור אלטרנטיבה מיוחדת במינה כדי להפוך את תהליך הטיפול לפשוט, יעיל, והכי חשוב, מהנה.

PLAYBALL הכדור ה"חכם" שהופך את השיקום לחוויה - Restart Therapy
כמה מהיתרונות העיקריים של PLAYBALL כוללים:
  1. מחזק ידיים. שיפור הניידות, הכוח והמיומנות בידיים, פרקי כף היד, האצבעות ,האמות, המרפקים והכתפיים.
  2. משפר טווחי תנועה ואיכות התנועה.
  3. מפחית נוקשות וכאב. מקל על לחץ בתעלה הקרפלית וכאבים הנובעים מדלקת פרקים על ידי שיפור זרימת הדם ביד ובאמה.
  4. ‏נוצר לנוחות. מיוצר בגודל מושלם עבור יד מבוגרת, כדור האימון שלנו מבטיח אחיזה נוחה ומונעת החלקה.
יתרונות נוספים משימוש באביזר הפיזי המשלב משוב חזותי (ביו-פידבק):
  1. להחזיר ולשמר את תפקוד האיברים הפגועים – ניתן לתרגל עם תנועה של יד אחת או שתיים (או כל איבר אחר) עם אפשרות לבחור משחקים המגיבים לתנועה, כוח או שילוב בניהם.
  2. שיפור תפקוד האחיזה באמצעות פעילות סחיטה.
  3. שיפור התיאום והיציבות של היד והזרוע או כל איבר מתורגל אחר.
  4. שיפור התיאום עין-יד והקואורדינציה.
  5. תרגול ושיפור יכולת קוגניטיבית באמצעות חבילת משחקים ייעודית שפותחה לצורך זה.

 …ועוד! האפשרויות הן כמעט אינסופיות.

לקבלת פרטים נוספים כיצד גם אתם יכולים לשלב אימון באמצעות הPLAYBALL בטיפולי הפיזיותרפיה שלכם, ולקבלת הצעת מחיר עם הטבה בלעדית ללקוחות וגולשי Restart Therapy, הנכם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לו אתם זקוקים:

דילוג לתוכן