מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור כוח גס וסיבולת

את מרגישה שקשה לך לחפוף את השיער? אתה מרגיש שקשה לך לסחוב את השקיות מהסופר? אתם מרגישים חלשים ועייפים יותר לאחר עבודה ממושכת עם הידיים? ייתכן ואתם זקוקים לריפוי בעיסוק.

אולם, אין לך פנאי מרוב עומס במהלך השבוע, או שהתור בקופה עוד רחוק, או אם קשה לך לצאת מהבית ולהגיע למכון, או שקשה לך לעמוד בתשלום של טיפול פרטי, אז מעכשיו יש פתרון!

מדריך עם הרבה סרטוני וידאו, שמסביר ומדגים כיצד ניתן לשפר את הכוח ואת הסיבולת בידיים, בכל מקום, בכל זמן, עם ציוד שכבר נמצאים ברשותך.

המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור כוח גס וסיבולת מבית Restart Therapy המומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

מטרות ויתרונות של המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור כוח גס וסיבולת

תפקוד תקין בידיים מבוסס על מספר מרכיבי תפקוד חשובים: טווח תנועה, גמישות ואורך שרירים, כוח גס שהוא מידת הכוח שיש לשרירים הגדולים בגוף ותחושה. כל המרכיבים צריכים להיות ברמה מסוימת (נורמה) על מנת שנוכל להשתמש ולתפקד בעזרת הידיים באופן תקין ולאורך זמן, מבלי להתעייף וללא כאב. ברגע שאחד מהמרכיבים הללו אינו מתפקד כראוי התפקוד שלנו עלול להיפגע ולהפריע לנו בשגרת היומיום.

מטרת המדריך לתת מידע רלוונטי לאדם הצופה בו, כך שיהיה מסוגל לבצע מגוון של תרגילים באופן עצמי בביתו, שיסייעו לו לשמור ואף לשפר את הכוח בידיים ואת הסיבולת בעת השימוש בידיים. המדריך כולל 3 סרטוני וידאו :שני סרטוני מידע והדרכה לגבי בדיקת כוח גס וסיבולת, ודגשים לעבודה נכונה ויעילה בעת התרגול (באיזה מנח הכי נכון לתרגל, באיזה קצב, כמה חזרות ועוד), וסרטון הדגמה של התרגילים השונים בבית. זמן צפייה כולל: כ-32 דקות.

המדריך פונה לצופה בשפה נגישה יומיומית ברורה וקלה להבנה והפנמה. כל הסבר מלווה בדוגמא ובהדגמה. הדגמת התרגילים גם היא מלווה בהסברים רבים, בעיקר על הרציונל העומד מאחורי כל תרגיל, מהי מטרתו וכיצד יש לבצע אותו נכון על מנת שיהיה יעיל. התרגילים פשוטים להבנה ויישום בכל מקום, ודורשים ציוד שרובו נמצא בכל סביבה ביתית, לדוג': כסא עם משענת גב ללא משענות יד, מקל מטאטא, שרפרף ועוד.

המדריך מוקלט בשפה העברית וכולל גם כתוביות בעברית.

לצפייה בסרטון הצצה אל המדריך לשיפור כוח גס וסיבולת- לחץ כאן.

מחיר המדריך (כולל מע"מ): 35 ₪

למי מיועד הדיגיטלי לשיקום ושיפור כוח גס וסיבולת

מדריך לתרגול עצמי בבית לחיזוק הגפיים העליונות והגברת סיבולת (היכולת לשמור על הכוח ביד לאורך זמן, ולהתעייף פחות).

המדריך מתאים לכל אדם אשר חש בירידה בכוח ובסיבולת בכתף, במרפק ו/או בשורש כף היד בעקבות:

המדריך אינו מספק מידע רפואי ואינו מחליף בדיקה ו/או ייעוץ מול רופא.

איך זה עובד- כיצד אני צופה במדריך?

מתקשרים אלינו בטלפון 077-9966400 ומבקשים לרכוש את המדריך או משאירים פרטים כאן למטה ואנו נחזור אליך בהקדם. רכישת המדריך נעשית דרך העברה בנקאית. מיד בתום התשלום מועברת אליכם הודעה במייל עם קישור לצפייה ישירה במדריך בצירוף חשבונית. ניתן לצפות בו בכל מכשיר המחובר לאינטרנט- במחשב, בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בהדרכות בכל מקום, בכל שעה וללא הגבלת זמן, כמה פעמים שרק תרצו.

מידע על מפיקת המדריך הדיגיטלי לשיקום ושיפור כוח גס וסיבולת

המדריך נכתב, צולם והופק על ידי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק המתמחה בשיקום נוירולוגי למבוגרים משנת 2007, מטפלת באופן פרטי בבית הלקוח משנת 2016 והיא גם המייסדת והמנהלת של Restart Therapy המומחים לשיקום ביתי. המדריך מבוסס על ניסיון מעל 10 שנים בשיקום גף עליון לאחר פגיעה נוירולוגית או פגיעה אורטופדית.

אם אתם מעוניינים לרכוש את המדריך הדיגיטלי השלם לשיקום עצמי מהבית מבית Restart Therapy או להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למדריך, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן