מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

דיאטנית בנתניה

מחפשים דיאטנית בנתניה והסביבה? אצלנו ב-Restart Therapy תוכל למצוא דיאטנית קלינית מוסמכת ובעלת ניסיון, באופן מידי ללא המתנה.

Restart Therapy מומחים בשיקום ביתי ופועלים בפריסה ארצית, וכיום ניתן לקבל שירות של דיאטנית קלינית ברוב חלקי הארץ, במסגרת הבית או בקליניקה באזור המגורים. השירות כולו ניתן באופן פרטי!
לקבלת מידע על דיאטנית בנתניה, פולג, כפר יונה, קדימה, צורן, תל מונד והסביבה התקשרו לטלפון שמספרו 077-9966400.

דיאטנית בנתניה - Restart Therapy דיאטנית קלינית

מעוניינים בייעוץ תזונתי? אתם זקוקים לדיאטנית קלינית!

בעידן בו אנשים נחשפים לכל כך הרבה אינפורמציה במדיות השונות, מידע שלעתים סותר או חלילה מטעה (דיסאינפורמציה), התזונאית היא הסמכות להתייעץ איתה בנושא תזונה.

תזונאית קלינית היא בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה אשר עברה הכשרה מקצועית (“סטאז”) של חצי שנה במסגרת בית חולים או הקהילה, ועברה מבחן ממשלתי אשר הקנה לה רישיון עבודה ממשרד הבריאות שנקרא “תעודת תזונאי דיאטן”. בבואכם לייעוץ תזונתי אצל דיאטנית, חשוב מאוד לוודא שהיא אכן מוסמכת ובעלת רישיון משרד הבריאות.

כל דיאטנית קלינית רוכשת במהלך לימודיה ידע במדעי החיים ובחלק מתחומי הרפואה, כגון ביוכימיה, ביולוגיה, גנטיקה, פתולוגיה של מחלות, פרמקולוגיה ועוד, שמהווים את הבסיס הביולוגי לתפקיד שהתזונה ממלאת בגוף במצבי בריאות וחולי.

ייעוץ תזונתי מותאם באופן אישי למצבך הרפואי

מצב תזונתי תקין עשוי לשפר את התגובה לטיפול ואת איכות חייו של המטופל, ועשוי אף להשפיע על הסימפטומים של המחלה ולשפר את התחושה הכללית של המטופל. כל מחלה והתזונה הנכונה שלה. מחקרים רבים מעידים על קשר חזק בין תזונה לפרקינסון למשל, בין תזונה למחלות אוטואימוניות ובין תזונה למחלות כרוניות כמו סוכרת ויתר לחץ דם.

דיאטנית קלינית שמתמחה בגריאטריה והגיל השלישי תעזור לכם לטפל טוב יותר בהורים ובבני משפחה קשישים, עם דגש על הצרכים התזונתיים המיוחדים בשלב זה של החיים.
אוכלוסייה זו מתאפיינת בצרכים תזונתיים ייחודיים כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעית ובעקבות תחלואה גוברת של מחלות רקע, מחלות כרוניות ונוירולוגיות.

מיהן הדיאטניות של Restart Therapy?

כל הדיאטניות אשר עובדות ב-Restart Therapy בוגרות תואר ראשון במדעי התזונה, עברו הכשרה מקצועית (“סטאז”) ובעלות רישיון עבודה ממשרד הבריאות שנקרא “תעודת תזונאי דיאטן”. כל הדיאטניות החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

דיאטנית בנתניה – תוך 24 שעות! 

בואו ללמוד איך תזונה יכולה לשפר את חייכם, מספיקה פגישה אחת עם תזונאית כדי להבין איך התהליך עימה יכול לשנות לחלוטין את החיים שלכם עם המחלה ולשפר משמעותית את איכות חייכם. אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ל-Restart Therapy בטלפון שמספרו 077-9966400 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו נקשר אתכם עם דיאטנית מומלצת באזור מגוריך.

דילוג לתוכן