מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

דיאטנית בחיפה

מחפשים דיאטנית בחיפה והסביבה? אצלנו ב-Restart Therapy תוכל למצוא דיאטנית קלינית מוסמכת ובעלת ניסיון, באופן מידי ללא המתנה.

Restart Therapy מעניקה שירותי שיקום פרטיים בבית הלקוח ופועלת בפריסה ארצית, וכיום ניתן לקבל שירות של דיאטנית קלינית ברוב חלקי הארץ, במסגרת הבית או בקליניקה באזור המגורים. השירות כולו ניתן באופן פרטי!
לקבלת מידע על דיאטנית בחיפה והסביבה התקשרו לטלפון שמספרו 077-9966400.

דיאטנית בחיפה - Restart Therapy דיאטנית קלינית

מיהן הדיאטניות של Restart Therapy?

כל תזונאית קלינית אשר עובדות בRestart Therapy בוגרות תואר ראשון במדעי התזונה, עברו הכשרה מקצועית (“סטאז”) ובעלות רישיון עבודה ממשרד הבריאות שנקרא “תעודת תזונאי דיאטן”. כל הדיאטניות החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממטפלות וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

בעידן בו אנשים נחשפים לכל כך הרבה אינפורמציה במדיות השונות, מידע שלעתים סותר או חלילה מטעה (דיסאינפורמציה), התזונאית היא הסמכות להתייעץ איתה בנושא תזונה.

ייעוץ תזונתי מותאם באופן אישי למצבך הרפואי

כל תזונאית קלינית רוכשת במהלך לימודיה ידע במדעי החיים ובחלק מתחומי הרפואה, כגון ביוכימיה, ביולוגיה, גנטיקה, פתולוגיה של מחלות, פרמקולוגיה ועוד, שמהווים את הבסיס הביולוגי לתפקיד שהתזונה ממלאת בגוף במצבי בריאות וחולי.

מצב תזונתי תקין עשוי לשפר את התגובה לטיפול ואת איכות חייו של המטופל, ועשוי אף להשפיע על הסימפטומים של המחלה ולשפר את התחושה הכללית של המטופל. כל מחלה והתזונה הנכונה שלה. מחקרים רבים מעידים על קשר חזק בין תזונה לפרקינסון למשל, בין תזונה למחלות אוטואימוניות ובין תזונה למחלות כרוניות כמו סוכרת ויתר לחץ דם.

מה כולל טיפול של דיאטנית קלינית?

טיפול של תזונאית קלינית כולל ייעוץ תזונתי, ליווי ומעקב עבור אנשים אשר מתמודדים עם מחלות רקע ומחלות כרוניות שונות. מטרת הטיפול לאתר מצבי סיכון תזונתי, להתאים תפריט למחלות כרוניות ולמצבים רפואיים משתנים, ולספק ליווי תזונתי מותאם להשגת מטרות הטיפול השיקומי.

Restart Therapy מתמחה בטיפול וייעוץ תזונתי עבור אנשים מבוגרים בגיל השלישי. תזונאית קלינית שמתמחה בגריאטריה והגיל השלישי תעזור לכם לטפל טוב יותר בהורים ובבני משפחה קשישים, עם דגש על הצרכים התזונתיים המיוחדים בשלב זה של החיים. אוכלוסייה זו מתאפיינת בצרכים תזונתיים ייחודיים כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעית ובעקבות תחלואה גוברת של מחלות רקע, מחלות כרוניות ומחלות נוירולוגיות.

דיאטנית בחיפה תוך 24 שעות אצלך הבית!

בואו ללמוד איך תזונה יכולה לשפר את חייכם מספיקה פגישה אחת עם תזונאית כדי להבין איך התהליך עימה יכול לשנות לחלוטין את החיים שלכם עם המחלה ולשפר משמעותית את איכות חייכם. אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 077-9966400 ואנו נקשר אתכם עם דיאטנית מומלצת באזור מגוריכם. באפשרותכם גם להשאיר כאן למטה פרטים ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן