מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

אודות Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח – אסתי נעים פלד

אסתי נעים פלד Restart Therapy

שמי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק מוסמכת MSc.OT המתמחה בשיקום נוירולוגי משנת 2007. אני נשואה ליואב ואימא לעלמה, שי וגור, ומתגוררת בגבעתיים .
מה הביא אותי לבחור במקצוע הריפוי בעיסוק?
במהלך השירות הצבאי שלי, שירתתי כמש"קית ת"ש (תנאי שירות) חיילית של חיל הים. במסגרת תפקידי הייתי אחראית על כל החיילים הבודדים של חיל הים וניהלתי את כל המש"קיות ת"ש בבסיסי חיל הים השונים. התפקיד המחיש לי כמה אני אוהבת לעזור ולתמוך באנשים בשעתם הקשה. השירות בתפקיד, ובצבא בכלל, לימד אותי שאני חזקה מאוד, עם יכולת התמודדות והכלה גבוהים מרוב האנשים שאני מכירה. ולכן, פחות משנה משחרור מצה"ל התקבלתי ללימודי תואר ראשון בריפוי בעיסוק.

אסתי נעים פלד Restart Therapy - הכשרה וניסיון מקצועיים

בשנת 2007 הוסמכתי על ידי אוניברסיטת תל אביב לתואר ראשון בריפוי בעיסוק. מיד בתום הלימודים התחלתי את דרכי המקצועית במרכז הרפואי שיבא. שם, במשך 11 שנים, עבדתי במחלקות שונות, ביניהן, המחלקה לשיקום נוירולוגי ושיקום נשימתי, המרכז לשיקום טרשת נפוצה ומחלקת "צעדים" לשיקום תנועה. במהלך עבודתי עבדתי במחלקות אשפוז ובמחלקות אמבולטוריות, והתנסיתי בשיקום בשלביו השונים (שלב אקוטי, סב-אקוטי וכרוני). את עבודתי בשיבא סיימתי במרפאה אמבולטורית לריפוי בעיסוק נוירולוגי, אשר סייעתי בהקמתה.
בתקופת עבודתי בשיבא, די מהר הגעתי לתפקידים ניהוליים בהם ניהלתי והדרכתי צוותי ריפוי בעיסוק, ולתפקידי הדרכתיים והדרכתי סטודנטים/ות לריפוי בעיסוק.
במהלך עבודתי שם, השתתפתי בקורסים והכשרות רבות שתרמו לניסיון המקצועי שלי בתחום, כגון: קורס נוירואיפרא (שיטת טיפול באנשים לאחר אירוע מוחי) השתלמות בקינזיוטייפינג לגפה עליונה, קורס שיקום תפקודי ראייה בקרב אנשים לאחר פגיעה מוחית, קורס הנחיית קבוצות, קורס להכשרת מטפלים בפרקינסון וקורס הכשרת מדריכים קליניים.
מאז ועד היום, מדי שנה, אני משתתפת בכנסים השנתיים לשיקום ורפואה פיזיקלית בארץ ובכנסים של החברה הישראלית לריפוי בעיסוק בישראל.
בשנת 2016, תוך כדי עבודה והריון שני, סיימתי לימודים אקדמאיים בהצלחה והוסמכתי על ידי אוניברסיטת תל אביב לתואר שני בריפוי בעיסוק. במהלך לימודיי לתואר השני, בער בי הצורך בשינוי תעסוקתי.

Restart Therapy - אסתי נעים פלד, הקמת מערך השיקום הביתי הטוב ביותר בארץ

Restart Therapy - הקמת מערך השיקום הביתי הטוב ביותר בארץ

באותה שנה (2016) החלטתי להקים את Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח מתוך אמונה שניתן להשיג מטרות ויעדים חדשים בתפקוד גם שנים לאחר הפגיעה, וגם במצבים כרוניים מתקדמים. מתוך אמונה שהשיקום האמיתי מתחיל בבית! ומתוך אמונה שהדרך היעילה ביותר להשיג שיפור בתפקוד היא שיקום ביתי, בסביבה הטבעית בה האדם חי את חייו וחווה את קשייו.

החזון של Restart Therapy

"כל אדם, במידה ויזדקק לכך, יוכל לבחור ולקבל שיקום רב-תחומי, איכותי ומקצועי, בסביבה הטבעית בה הוא חי- בביתו! כל אדם יהיה זכאי לשיקום ברמה הכי גבוהה שיש, כפי שניתן במרכזי שיקום רב-מקצועיים, באותה רמה מקצועית, באותה תדירות ובאותו היקף, גם בבית".

השירותים של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

Restart Therapy מעניק שירותי שיקום רב מקצועיים בבית הלקוח, הכוללים פיזיותרפיה שיקומית, ריפוי בעיסוק באופן פרטי, קלינאית תקשורת פרטית ודיאטנית קלינית.
כל צוות המטפלים, בלי יוצא מן הכלל, בעל רישיון, הסמכה, הכשרה וניסיון של שנים בשיקום נוירולוגי, שיקום אורטופדי ושיקום גריאטרי. אבל מה שמייחד אותנו, המטפלים בRestart Therapy, הוא התשוקה והאבה שלנו למקצוע ולעבודה היומיומית.

כיום, במסגרת הביטוחים הרפואיים והסיעודיים, שיקום רב מקצועי ניתן בעיקר במוסדות ומרכזי שיקום. מאחר והצורך בשיקום הולך וגובר עם התפתחות הרפואה והטכנולוגיה, רבים היום עוברים לשיקום במסגרות קהילתיות וביתיות. אמנם, ברוב המסגרות הללו התשתיות עדיין מתפתחות ואין מספיק תקשורת בין גורמי ואנשי הטיפול השונים ואת זה בדיוק Restart Therapy באה לשנות!

Restart Therapy - הקמת מערך השיקום הביתי הטוב ביותר בארץ

אצלנו ב Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח כל שירותי השיקום נמצא תחת קורת גג אחת, עם תקשורת מקצועית פתוחה בין המטפלים השונים, מה שמוביל לתוכנית שיקום הוליסטית יעילה יותר שמניבה תוצאות משמעותיות יותר, מהר יותר.

אני מזמינה אתכם לשאול אותי כל שאלה ולהתייעץ איתי בכל נושא. אני גאה בצוות המטפלים שעובד עמי ושותף לחזון שלי, ואני אשמח למצוא גם לכם את המטפל/ת שהכי מתאים/ה עבורכם!
התקשרו לטלפון שמספרו 077-9966400 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואני אחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן