מספר טלפון של Restart Therapy שיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק פרטי מחיר

טיפולי ריפוי בעיסוק באופן פרטי מיועדים לאנשים אשר זקוקים לטיפול בריפוי בעיסוק ומעוניינים לקבל שירות מקצועי, זמין ומהיר, ללא המתנה. ריפוי בעיסוק באופן פרטי מגדיל את יכולת הבחירה של המטופל להתאים לעצמו את המרפא/ה בעיסוק באופן המדויק ביותר כמו גם את סביבת הטיפול הנוחה ביותר- בבית.

היתרון שלנו ב-Restart Therapy הוא שכל הטיפולים מתבצעים אצלך בבית, כך שאם הנך מוגבל/ת מבחינת ניידות או שנוח לך לקבל את הטיפול בבית, מכל סיבה שהיא- אנחנו יכולים לעזור לך!

ריפוי בעיסוק פרטי מחיר - Restart Therapy מומחים בשיקום פרטי בבית הלקוח

ריפוי בעיסוק פרטי אצלך בבית

ריפוי בעיסוק נוירולוגי פרטי שיקום פרטי לאחר אירוע מוחי הכולל טיפול ריפוי בעיסוק מיועד לאנשים אשר מעוניינים להמשיך ולעבוד באופן אינטנסיבי גם בבית, במקביל לשיקום דרך הקופה, או במצבים בהם השיקום דרך הקופה הסתיים. אירוע מוחי בגיל המבוגר עלול לגרום לפגיעה מוטורית, תחושתית, קוגניטיבית, תקשורתית ורגשית. לריפוי בעיסוק יש חלק משמעותי בטיפול בכל אחד מתחומי התפקוד הנ"ל.

ריפוי בעיסוק לגיל השלישי – אנשים מבוגרים, בפרט קשישים בגיל השלישי נדרשים לעתים קרובות לטיפולי ריפוי בעיסוק לצורך חיזוק ו/או שימור מצבם הקוגניטיבי והתפקודי. עם העלייה בגיל עולה גם שכיחותן של מחלות שונות כגון פרקינסון, דמנציה. כמו כן, קשישים רבים מתקשים לשמור על רמת תפקוד בביתם, בעקבות ירידה בכושר הגופני וביכולות הקוגניטיביות. אנשים אלו בדרך כלל אינם ניידים בקהילה, בפרט לאחר פציעה או בעקבות מחלה. לכן, ריפוי בעיסוק באופן פרטי בביתם הוא הפתרון עבורם. ריפוי בעיסוק פרטי בבית, מסייע עשוי במצבים מסוימים אף לשפר את התפקוד של הקשיש. בו מסייע לו לשמור על תפקוד עצמאי ואיכות חיים למשך שנים.

ריפוי בעיסוק לשיקום כף יד – שיקום כף יד מיועד לאנשים הסובלים מירידה בתפקוד היד בעקבות כאב כרוני, מחלה, פציעה (חתך/שבר) ולאחר ניתוחים בכף היד או באצבעות. פעמים רבות הטיפול מוצע כטיפול שמרני למניעת הצורך בניתוח.
ריפוי בעיסוק פרטי בתחום זה מאפשר קבלת טיפול מקצועי באופן מידי סמוך ככל שניתן לפציעה, ובכך מסייע לתהליך ריפוי והחלמה מלא ומהיר יותר של היד.

ריפוי בעיסוק לחולי פרקינסון

אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי לחולי פרקינסון. מחלת הפרקינסון הינה מחלה קשה ומורכבת וברך כלל פוגעת ביותר מתחום תפקוד אחד. טיפולי הריפוי בעיסוק בדרך מתבצעים במקביל ובשיתוף פעולה מלא עם טיפולי הפיזיותרפיה והקלינאית תקשורת.

ריפוי בעיסוק לחולי פרקינסון מומלץ במצבים הבאים:

• רעד, חולשה או בעיות תחושה בידיים אשר מובילים לקשיים בביצוע פעולות יומיומיות כמו אכילה והכנת אוכל, לבוש, ורחצה. 
• שינויים בהתנהגות ובאישיות.
בעיות קוגניטיביות כמו בעיות זיכרון וחוסר ריכוז, בלבול ואיטיות בחשיבה (תגובות איטיות).
• קושי בכתיבה.

מה כולל טיפול ריפוי בעיסוק פרטי?

אנחנו ב-Restart Therapy מתמחים בשיקום ביתי ורוב הטיפולים שלנו מתבצעים בבית הלקוח ולא בקליניקה פרטית. כך או כך, הטיפול כולל שני שלבים עיקריים: שלב ראשון של אבחון והערכה, ושלב שני של טיפול והדרכה.

השלב הראשון של אבחון והערכה, מתרחש בעיקר במפגש הראשון עם המטופל, לרוב בנוכחות מטפל עיקרי (אם יש) ובני משפחה מעורבים. המרפאה בעיסוק תחילה מנהלת שיחה אישית עם המטופל, לקבלת מידע על הרקע הרפואי, התעסוקתי והמשפחתי שלו, ולקבל תמונה כוללת על מצבו התפקודי הנוכחי, כלומר במה היה רוצה להשתפר. השיחה הראשונה עם המטופל מאוד חשובה לכדי יצירת קשר טוב עימו שיסייע לגייס אותו בהמשך לטיפול. בנוסף, המרפאה בעיסוק יכולה להתרשם ממגוון היכולות והקשיים הקוגניטיביים של המטופל במהלך שיחה קצרה עימו, ללא שימוש באבחונים. בעיות זיכרון, מוחות, הפרעות קשב, בעיות שליפה, אימפולסיביות, ועוד – כל אלה מתבטאים הצורה טובה מאוד בשיחה עם אדם, אך נדרשת עין מקצועית על מנת לזהות אותם.
פעמים רבות, המרפאה בעיסוק, מבקשת לצפות במטופל בעת ביצוע פעולות מסוימות בהן הוא מדווח על קושי או אי שביעות רצון, על מנת זהות את הקשיים והגורמים להם, ולהסיק מכך גם מהן הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הקושי בעתיד ולהתגבר עליו.

בשלב השני- שלב הטיפול, המרפאה בעיסוק, לוקחת את כל המידע שנאסף בפגישה הראשונה, ובונה תוכנית טיפול עם מטרות ברורות בשיתוף עם המטופל ובני משפחתו. במסגרת הטיפולים עצמם, היא מתרגלת יחד עם המטופל פעילויות ותרגילים שונים לשפר את תפקוד הידיים, תפקודי החשיבה והזיכרון ולשפר את העצמאות שלו ביום-יום. פעמים רבות התרגול כולל גם התאמת הסביבה הביתית והתאמה של אביזר עזר וטכנולוגיה מסייעת להתגבר על קשיים בתפקוד היומיומי, הדרכה וליווי לבני משפחה ומטפל עיקרי ובנית תוכנית תרגול שבועית (חדר כושר למוח).

כל טיפול נמשך 45 דקות. כל טיפול נראה שונה מהאחר. בכל טיפול המרפאה בעיסוק מתאימה את רכיבי הטיפול לצרכים הדחופים והעיקריים ביותר של המטופל.
מרפאה בעיסוק מיומנת בעלת ניסיון בתחום תדע להתאים את הטיפול כך שתהליך השיקום והחזרה לשגרה יתקדמו באופן היעיל ביותר.

מיהן המרפאות בעיסוק של Restart Therapy

בכל תחום יש חשיבות לניסיון ולהכשרה של המטפל. כל המרפאות והמרפאים בעיסוק אשר עובדים בRestart Therapy החלו את דרכן המקצועית במערכת הציבורית, עבדו ולמדו ממרפאות בעיסוק וותיקות מהן, רובן ככולן עברו הכשרות והשתלמויות נוספות להעמקת הידע בגישות טיפול שונות ומגוונות ורכשו כלים נוספים בתחום על מנת לשפר את מקצועיותן.

על מנת שנוכל לסייע לך למצוא את המרפאה בעיסוק שהכי מתאימה עבורך, כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו לטלפון שמספרו 0733-342-999, לספר לנו מהם הצרכים/הקשיים שלך, ואנו נפנה אליך מרפאה בעיסוק פרטית מומלצת שתגיע לביתך, ויחד תוכלו למצוא פתרון לכל בעיה תפקודית. אופציה נוספת היא להשאיר פרטים בטבלה מטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן